Заробіток в Телеграм. 10 ефективних способів

10.06.2020 на прочитання 6 хвилин

На даний момент месенджер Телеграм дуже популярний, крім того його популярність серед користувачів росте, що привертає все більше і більше рекламодавців. Якщо ви шукаєте можливості для заробітку або навіть відкриття бізнесу в даному напрямку, то телеграм стане чудовою можливістю для відкриття нових перспектив.

Але перед початком роботи хочемо попередити про ризики, з якими ви можете зіткнутися, якщо почнете працювати в месенджері. Проблеми, з якими стикаються власники телеграм-каналів:
- Можливість блокування каналу. Цей ризик існує завжди, тому, якщо ви почали розвивати канал, слід подбати і про інші майданчики, які ви будете паралельно просувати.
- Набір підписників. Для цього знадобиться витратити час, гроші і сили.
- Оцінка зворотнього звязку. Його важко оцінити, так як по суті він відсутній, коментарі в месенджері не передбачені. Потрібно залучати до допомоги спеціально розроблених ботів, які можуть провести опитування / голосування і підключити коментування.

Розглянемо способи заробітку, які найбільш зарекомендували себе в цьому затребуваному мессенджері.Telagram

Телеграм - рекламний майданчик, який показує високий відсоток конверсії. За дослідженнями, понад 50% користувачів переглядають рекламні пости. Даний ефект досягається завдяки тому, що рекламні блоки йдуть в рядку зі звичайними постами. Тому шанс того, що розміщена реклама буде помічена, дуже високий.
Для розвитку різних напрямків роботи в телеграм часто затребувані різні фахівці, наприклад, адміністратори каналів, розробники ботів, дизайнери стікерів, контент-менеджери і тп.

Найбільш прибутковим способом отримання заробітку в месенджері є монетизація власного телеграм каналу, для цього потрібно буде залучати якомога більше активних підписників і вибрати найбільш популярну тематику. Але, якщо такого у вас немає, ви можете використовувати і інші способи, тобто стати адміністратором, контент-менеджером і тп. Але, якщо все таки ви вирішили створити власний канал, то для заробітку вам підійдуть наступні методи.

Розміщення реклами.

Для початку отримання доходу з даного способу необхідно набрати 1 тис. підписників для вашого каналу. Далі ви реєструєтесь на спеціальних біржах (Tgstat, Sociate, Telega, Telegram ADS), де рекламодавці зможуть вас знайти і почати співпрацю. Ціни на розміщення рекламних постів безпосередньо залежать від кількості користувачів на вашому телеграм каналі.

Партнерські програми.

Партнерських схем заробітку існує дуже багато, в залежності від тематики та напрямку вашого каналу, ви зможете підібрати найбільш підходящу. Зробити це ви можете, наприклад, за допомогою спеціальних СРА-мереж. Суть роботи полягає в тому, що на своєму каналі ви просуваєте певний товар або послугу, за вашим партнерським посиланням підписники роблять замовлення / покупки, і з кожного такого замовлення ви отримуєте відсоток від їх оплат. Наприклад, ваш канал на тему створення сайтів, тоді ви можете стати партнером хостинг-компанії і отримувати 22% з кожної оплати за хостинг, яку зробить ваш підписник. Для отримання унікального партнерського посилання реєструйтеся у нас на сайті.

Продаж товарів або послуг.

Даний спосіб заробітку актуальний, якщо у вас є окремий бізнес по продажу послуг або товарів. За допомогою телеграм каналу ви зможете почати залучати клієнтів з нового джерела, тим самим підвищуючи їх лояльність до вашого бренду. Особливо цей спосіб актуальний для просування інформаційних продуктів.

Розміщення відео.

Є спеціальні сервіси для заробітку на телеграм каналах, один з яких - це розміщення відео від рекламодавців. Суть співпраці полягає в тому, що власник каналу реєструється на сервісі, додає свій канал для розміщення відео, а потім ви вибираєте відповідні ролики від рекламодавців для додавання на канал. Відповідно,ви отримуєте за це прибуток. Наприклад, є сервіс Viboom, але до участі він допускає канали, на яких від 15 тис. підписників.

Продаж доступів в закриті канали або чати.

Доступ в канал і чати можна зробити платними. Але, щоб передплатники хотіли платити за участь в вашому каналі, він повинен бути дійсно цікавим і дуже корисним. Часто подібні чати - це об'єднання експертів певної галузі.

Використання функції донатів.

Донати - пожертвування від підписників, тобто користувачі каналу можуть подякувати творця за надану інформацію. Це актуально для авторських каналів. Існує спеціальний сервіс Patreon, суть якого в допомозі авторам отримувати дохід від своїх читачів. Ви можете вибрати і підключити відповідні способи з різними цінами, а потім читач вибирає підходящий варіант.

Якщо у вас немає власного телеграм каналу, то для заробітку ви можете використовувати такі способи.

Розробка стікерів.

Якщо ви дизайнер і володієте графічними редакторами, наприклад, Adobe Illustrator, то можете почати малювати стікери для телеграм. Багато замовників готові добре заплатити за створення наборів стікерів на певну тематику. Для того, щоб знайти замовлення, можна скористатися послугами фріланс-майданчиків.

Розробка ботів.

Боти - основна складова роботи Телеграма. Це спеціальні програми, які в автоматичному режимі здійснюють певні дії. Це може бути розсилка інформації підписникам, аналіз аудиторії або переклад текстів. Дані напрямки дуже затребувані і популярні, так як боти Телеграма необхідні компаніям, блогерам, власникам чатів і тп. Наприклад, розсилають новини, аналізують аудиторію, переводять текст і т.д. Для того, щоб почати заробляти в цьому напрямку, потрібно знати основи програмування. Для цього в Інтернеті є дуже багато уроків і інструкцій по створенню ботів для месенджера.

Адміністрування каналів.

Не всі власники власноруч адмініструють свої канали, в більшості випадків вони делегують ці завдання менеджерам. Завдання адміністратора каналу:

- скласти контент-план;

- написати статті;

- спілкуватися з рекламодавцями;

- публікувати пости;

- шукати методи залучення нових читачів.

Якщо ви готові виконувати даний пакет робіт, і у вас навіть вже є досвід в даному напрямку, то адміністрування каналів - відмінний спосіб додаткового заробітку.

Розробка каналу "під ключ".

Ви можете розробляти канали та продавати їх замовникам. В даний пакет робіт зазвичай входять кілька пунктів, які творець каналу виконує з урахуванням побажання замовника. Але для початку необхідно скласти грамотне ТЗ:

- Тематика каналу;

- Стратегія отримання заробітку;

- Контент-план;

- Технічний аспект розробки;

 - Методи просування;

 - Інтеграція з ботами.
Мессенджер телеграм дійсно відкриває багато можливостей для заробітку, тому експериментуйте, пробуйте те, що вам до душі і обов'язково знайдете ті напрямки діяльності, які будуть приносити вам дохід і задоволення.


Close Screen
Alla Rud
Статей: 1188
Оцініть статтю:


Дякую за відгук
Рейтинг: 4.8 з 5 Голосів: 5