коментарів
Поділитися статтею:

.pro - доменне ім'я для професіоналів, де зареєструвати домен .pro?

19.02.2021 731 на прочитання 4 хвилини

.pro - домен верхнього рівня, який призначений для професіоналів. Цей домен може використовуватися практично в будь-якій галузі і для будь-якої професії. Тому, якщо ви дійсно є професіоналом, то можете зареєструвати домен .pro для свого сайту. Часто зону .pro вибирають фотографи, дизайнери, стилісти, лікарі, але домен може стати відмінним доповненням для сайту будь-якої великої компанії.professional domain zone

Історія домену .pro

Доменна зона pro офіційно з'явилася в 2000 році разом з іншими популярними зонами верхнього рівня .info (для інформаційних сайтів), .biz (для бізнесу), .name (для персональних сайтів), .coop (для кооперативів), .museum (для музеїв ), .aero (для авіації). Компанія-реєстратор домену pro - RegistryPro оголосила відкриту реєстрацію в 2003 році.

Весь період існування цієї зони був з обмеженнями для реєстрації. Так спочатку реєструвати ім'я сайту в зоні pro було дозволено виключно юристам, бухгалтерам і лікарям. У 2004 році до цього списку додалися інженери, дантисти і архітектори. Відповідно до професій були відкриті домени другого рівня, наприклад, .law.pro, .med.pro, .jur.pro, .bar.pro, .eng.pro, .cpa.pro і тп.У 2008 реєстрація домену була відкрита для 1100 професій по всьому світу, але для роботи домену щорічно потрібно було підтверджувати свій професійний рівень, наприклад, за допомогою надання скана диплома або будь-якого іншого документа, що підтверджує професіоналізм власника сайту. 

З 2015 року всі обмеження з домену зняли, і вже сьогодні зареєструвати ім'я для сайту в зоні .pro може кожен бажаючий без обмежень.

 

Зона .pro пройшла дійсно складну історію, але сьогодні ця зона користується популярністю, тому що в даній зоні працюють сайти справжніх професіоналів своєї справи, і приєднатися до них може кожен бажаючий. Для цього потрібно лише зареєструвати домен .pro для свого професійного сайту.

Для яких сайтів вибрати домен .pro?

Доменна зона pro підійде для тих, хто хоче підкреслити рівень професіоналізму, незалежно окремий це фахівець або компанія, яка надає певний тип послуг. Ви бухгалтер, інженер, юрист, лікар або викладач? Тоді створюйте особистий сайт саме з зоні pro. Вашій аудиторії буде легко вас знайти, і ви відразу дасте зрозуміти, що вам, як нікому іншому, можна довіряти. Це досить специфічний домен, тому в ньому ще багато вільних імен, в яких ви зможете вибрати відповідне для вашого проекту.

Переваги зони .pro

✓ легко запам'ятовується і сприймається аудиторією по всьому світу

✓ відмінне рішення для освітніх ресурсів

✓ реєстрація доступна приватним особам і організаціям

✓ можливість підкреслити професійне спрямування сайту

✓ мінімальний термін реєстрації 1 рік, максимальний 10 років

✓ низька вартість

✓ мінімальна кількість символів 3, максимальна 64

✓ моментальна реєстрація після оплати

✓ молодий домен, в якому є ще багато незайнятих красивих імен для сайтів.

Зверніть увагу, в зоні .pro немає можливості зареєструвати IDN домен, тобто зареєструвати домен можна виключно на латиниці.


Альтернативи доменній зоні .pro

На жаль, не завжди необхідне вам ім'я сайту в зоні .pro виявляється вільним. І коли ви не бажаєте змінювати саме ім'я або шукати альтернативні комбінації букв, ви можете просто вибрати іншу зону, в якій цей домен буде доступний, наприклад, .expert. Або можна спробувати підібрати зону, яка безпосередньо вказує на рід вашої діяльності, це може бути домен в зоні - .GURU, .ACCOUNTANT, .COMPANY, .FITNESS, .MARKETING, .PHOTOGRAPHY, .TECHNOLOGY і ін.

Якщо вам потрібна реєстрація домену в одній з цих або будь-яких інших зон, звертайтеся в компанію ГіперХост. Ми підберемо для вас найкращу альтернативу за приємною ціною.

Де зареєструвати домен для сайту в зоні .pro?

Оформити реєстрацію домену .pro можна у будь-якого акредитованого реєстратора або у хостинг-провайдера, наприклад, ГіперХост. Вартість доменної зони низька, близько 30 $. При оплаті на тривалий період надається знижка до 15%.

Реєстрація домену .pro стане відмінним вкладенням для вашого інтернет-проекту і приверне ще більше відвідувачів на сайт.

Зона .pro добре пізнавана у всьому світі, відвідувачі сайту завжди будуть знати, що вони відвідують сайт справжнього професіонала. Якщо вам потрібна допомога в підборі домену або залишилися питання по цій оригінальній зоні, звертайтеся до фахівців ГіперХост, які реєструють домени в цій та інших не менш популярних зонах більше 10 років. Ми працюємо цілодобово і з радістю допоможемо вибрати практично будь-який домен.

Зареєструвати домен pro

 


Close Screen
Alla Rud
Статей: 1186
Оцініть статтю:


Дякую за відгук
Рейтинг: 5 з 5 Голосів: 1