коментарів
Поділитися статтею:

Чим зайнятися на карантині, щоб не нудьгувати

03.04.2020 1595 на прочитання 5 хвилин

Ми підібрали кілька варіантів проведення часу для тих, хто зараз перебуває на карантині. Чим зайнятись, перебуваючи вдома, щоб не втрачати час дарма і зберегти гарний настрій? Ці ідеї стануть корисними не тільки на час карантину, а й в будь-які інші вихідні, коли у вас багато вільного часу.

1. Займіться навчанням.

Зараз пізнати переваги віддаленого навчання можуть не лише школярі та студенти. Освітні курси різних напрямів доступні і для дорослих, у яких зараз з'явилося більше вільного часу. І для того, щоб провести його максимально з користю, необхідно тільки вибрати що-небудь корисне і цікаве. Існують спеціальні платформи для навчання різних вікових категорій, є безкоштовні і платні курси - все, щоб не встигати нудьгувати. Наприклад, сервіси для навчання Coursera або Prometheus пропонують вивчити історію мистецтва, астрономію, іноземні мови, а також курси розвитку особистості. Є платні і безкоштовні матеріали, а також після успішного закінчення можна отримати сертифікат. Подібне проведення часу стане дуже корисним для кожного, незалежно від віку та виду діяльності. Ви давно хотіли вивчити іноземну мову або навчитися малювати картини? Зараз саме час для цього. Проведіть його з користю, і тоді нудьгувати вам не доведеться.

2. Відвідайте онлайн-екскурсії.
Все, що для цього необхідно, це доступ в Інтернет. Ви можете "пройтися" по кращих музеях світу, розглянути в деталях всі визначні пам'ятки. Наприклад, чому б не відвідати Білий Дім в США або Букінгемський палац. Для цього всі можливості надає сервіс віртуальних екскурсій від Google. Ще один популярний сервіс Google Arts & Culture перемістить вас до світових пам'яток, музеїв, і ви зможете розглянути роботи відомих художників. Зазвичай на такі подорожі часу ні у кого не вистачає, але не сьогодні. Відвідайте онлайн-екскурсії і ви побачите, як покращиться ваше самопочуття і настрій. Правда, зверніть увагу, що часто інформація подається англійською мовою, якщо виникають труднощі з цим - користуйтеся перекладачем Гугл.

3. Читайте книги.
Для такого проводження часу навіть не потрібен інтернет. Саме зараз у вас є можливість перечитати свої улюблені книги, прочитати те, що давно припадає пилом на книжкових полицях або відкрити для себе дивовижні можливості онлайн-бібліотек, де можна скачати все, що завгодно для цікавого дозвілля. Це і професійна література, і художня і будь-яка інша, яка принесе вам користь і задоволення.

4. Дивіться фільми.

Через обмеження карантину всі кінотеатри закриті, але цікаві фільми можна дивитися і вдома. Під час карантину особливо затребувані сервіси Netflix(або український аналог Такфлікс), з великою кількістю світових новинок кіно. Так чому б не зануритися в атмосферу цікавих фільмів і подивитися те, на що ніколи не вистачало часу.

 

5. Грайте в настільні ігри.

Це прекрасний спосіб для розваги всієї родини. Варіантів для настільних ігор дуже багато, наприклад, "Монополія", "Аліас", "Морський бій", "Мафія" та ще сотні інших, які будуть чудовою ідеєю для веселого вечора всієї родини. При цьому деякі ігри не вимагають додаткового постачання, а деякі ви можете замовити в інтернеті. Крім того і не вимикаємо ще й варіант комп'ютерних ігор, які також допоможуть скоротати час. Але в даному випадку краще не захоплюватися і вчасно лягати спати.

 

6. Займіться своїм хобі.

Малювання, ліплення, медитування, вишивка - подібні заняття добре заспокоюють і допомагають відчувати себе набагато краще в умовах ізоляції. Крім того, слід виділити приготування корисної їжі, як окреме хобі, підключіть до цього процесу дітей, і всі в підсумку залишаться задоволені. Зараз саме час навчитися готувати що-небудь нове і корисне, те, що всім членам сім'ї підніме настрій.

7. Спілкуйтеся з близькими.

І мова йде зараз не про тих, хто живе з вами, а про тих, з ким зазвичай не вистачає часу поговорити по телефону. Завдяки можливостям інтернету зараз кожен може поговорити з близькими людьми по відеозв'язку, і все одно, де живуть знайомі, в сусідньому будинку або в іншій країні. Влаштовуйте відеоконференції, обговорюйте новини, діліться враженнями, а головне, не зачиняйтеся в собі. Саме спілкування з близькими допоможе поліпшити самопочуття та настрій.

8. Займіться спортом.

Карантин негативно позначається на наших фігурах. Адже мало рухів, багато їжі, заїдання стресу і нудьги. З цим слід бути обережним всім, як жінкам, так і чоловікам. Але вдома є прекрасна можливість зайнятися фітнесом, йогою, використовувати тренажери, які припадають пилом у кутку. Інтернет надає масу тренувальних програм на будь-який смак. Ви обов'язково зможете підібрати для себе цікавий вид спорту, який допоможе вам бути в формі навіть під час тривалого карантину.

 

9. Займіться фрілансом.

Фріланс біржі зараз процвітають. Для додаткового заробітку і ви можете скористатися можливостями подібних сервісів. Не обов'язково вміти робити сайти, малювати дизайни або писати статті, деякі фріланс-сервіси пропонують найрізноманітніші типи послуг, де багато замовників.Наприклад, на англомовному сервісі fiverr можна пропонувати свої послуги з перекладу текстів, написання віршів, ворожіння онлайн, співу пісень і багато іншого дуже цікавого і затребуваного. Чому б вам не спробувати себе в різних напрямках, в яких ви вважаєте себе фахівцем. Подібна віддалена робота не тільки допоможе скоротати час, але і добре заробити.


10. Зробіть блог.

У вас накопичилося багато ідей? Чому б не зробити свій блог. Абсолютно на будь-яку тематику. Для розробки блогу вам не потрібно наймати програміста. Ви можете зробити його самостійно, використовуючи наш конструктор сайтів або зручну CMS WordPress. Зараз часу для свого сайту досить, чому б не розпочати? Всі інструкції по роботі з конструктором сайтів від ГіперХост тут. А якщо вам буде потрібна наша консультація, звертайтеся до фахівців компанії будь-яким зручним методом зв'язку.

Як бачимо занять для проведення часу на карантині дуже багато. Не дайте собі сумувати і виберіть що-небудь до душі. Також не забувайте про наші поради про те, як працювати з дому і все встигати.


Close Screen
Yurii Prokopyshyn
Статей: 175
Оцініть статтю:


Дякую за відгук
Рейтинг: 4.8 з 5 Голосів: 5