коментарів
Поділитися статтею:

Де брати безкоштовні зображення для своїх проектів?

31.07.2021 439 на прочитання 4 хвилини

Вдалі фото запорука успіху будь-якого проекту, адже це перше, на що звертає увагу користувач. Створити свої власні фото / ілюстрації не завжди є можливим, це досить витратна справа.

При пошуку фото в інтернеті можна зіткнуться з проблемою авторських прав, багато зображення поширюються під ліцензією і без згоди власника їх використовувати заборонено. Щоб не потрапити в неприємну ситуацію, краще вибирати картинки зі спеціалізуючих ресурсів, так званих фотостоків. Вони містять масу різних фото, є і безкоштовні і платні зображення, але ціна в основному невелика.

Кожен фотосток-сервіс має свої правила використання своїх матеріалів, радимо уважно ознайомитися з ними перед використанням. Більшість таких ресурсів повністю дозволяє змінювати, адаптувати викачані фото під себе, але забороняє виставлення зображених об'єктів / людей в поганому світлі.

Хочеться підкреслити, що на фотостоках зображення в дуже хорошій якості, і самі роботи, як то кажуть, на будь-який смак і переваги. Виділимо кілька сайтів, які надають можливість безкоштовно скачувати картинки і впроваджувати їх в свої проекти.

Pexels

Великий популярний сайт з сотнями фото, в базі міститься сотні тисяч відео від спільноти фотографів порталу. Тут ви можете знайти і безкоштовні відео.

Також можна внести свій внесок і завантажувати туди свої зображення, всі фото ретельно перевіряються, повинні відповідати вимогам і мати високу якість.

Pexels має зручний пошук, є фільтр по авторів, колекції, ключові слова, пошук за кольором, окремо виділені зображення під фони і обкладинки, знайти що вам необхідно не складе труднощів.

Всі представлені фото можна використовувати і в комерційних цілях без вказівки автора (наприклад, реклама, журнали, блоги, соц.мережі), заборона на перепродаж фото, в тому числі на плакатах без внесених правок і т.д.

Зображення можна коригувати, змінювати розмір, застосовувати фільтри, додавати елементи, текст, логотип і інше.

Ресурс містить свій топ фотографів, складений за переглядами, відразу є можливість переглянути затребувані роботи і напрямки. Pexels часто проводить челенджі, які допомагають розвивати проект. Умови прості - завантажуй фото по тематиці і вигравай призи.

Burst

Відмінний варіант для тих, хто шукає себе і готує стартап. Тут більшість тем заточені під комерцію. На сайті відразу можна знайти багато бізнес ідей, рекомендації щодо відкриття своєї справи, а самі фото просто надихають творити і прагнути до своєї мрії.

Burst є сервісом від Shopify. Бібліотека сайту дуже велика, тисячі колекцій, матеріал регулярно оновлюється, творці стежать за трендами, новинками, сюди можна просто заходити, щоб бути на хвилі і в курсі тенденцій. А зручний фільтр допоможе просто і швидко знайти бажане фото, необхідно лише ввести ключові слова.Ресурс поширює фото за ліцензією, яка дозволяє вносити свої правки в фото без вказівки авторства.

Unsplash

Ще один всесвітньо відомий сервіс-це Unsplash. Зайшовши на сайт, можна побачити багато сучасних мінімалістичних ілюстрацій, відмінний варіант для фону. База зображення вражає, нараховує кілька мільйонів і кожен день тільки зростає.

Сайт користується великою популярністю у розробників. Ці неймовірні фото ніби створені для оформлення сайтів і особистих блогів творчих особистостей.

Всі зображення також знаходяться у вільному доступі для поширення.

Pixabay

Відмінний сайт для з великою різноманітністю контенту, що відрізняє його серед аналогів. Pixabay існує вже давно, тому може похвалитися своєю кількістю зображень, і є,напевно,одним із затребуваних сайтів в своєму сегменті. Тут можна знайти і фото, і відео, і художні ілюстрації, і векторну графіку, вибір вражає.

Pixabay зібрав все найкраще в одному місці. На сайті продуманий пошук, це дуже важлива опція, так як в цьому всьому достатку іноді буває складно знайти бажаний матеріал, але тільки не тут. У рядку пошуку можна вводити додаткові характеристики для пошуку, наприклад, big white dog, це дозволить максимально звузити вибірку і все таки знайти те саме фото.

Всі фото можна вільно скачувати і використовувати в своїх цілях, перед використанням радимо ознайомитися з ліцензією, кожен сайт може мати свої нюанси і свої заборони.

Shutterstock

Окремо виділимо Shutterstock, це потужний ресурс, є вже платним, але на ньому зібрана неймовірна кількість матеріалу, якого не просто знайти на сайтах конкурентів.

На сайті можна знайти відео, зображення, векторну графіку (під програми та ігри), музику, шаблони для створення банерів, обкладинок (наприклад, для YouTube, Facebook, історії Instagram), шаблони для друкованої продукції (візитки, купони. флаєра), фото для новин (політика, музика, спорт і т.д.), ідеї під логотипи і свій API і багато іншого. Shutterstock помістив в собі все для комфортного просування бренду.

Цінова політика на різний контент відрізняється, все розбито на пакети підписок. Детально можна ознайомитись на офіційному сайті, також присутня пробна версія на 1 місяць. Shutterstock чудове місце для користувачів з необмеженим бюджетом.


Close Screen
Maria Kholodnitska
Статей: 182
Оцініть статтю:


Дякую за відгук
Рейтинг: 0 з 5 Голосів: 0