0 коментарів
Поділитися статтею:

Що таке преміум домени?

31.07.2021 0 64 на прочитання 2 хвилини

Доменне ім'я-важливий атрибут для просування і успіху проекту, адже від його назви залежить впізнаваність сайту, його престиж, просування і довіра відвідувачів. Найкращий варіант, коли по доменному імені можна визначити концентрацію і тематику сайту. Але дуже часто найвдаліші комбінації вже зайняті або визначені в список преміум доменів.


Які домени можуть відноситися до преміальних?

Преміум доменами можуть бути:

  • короткі домени з декількох цифр або букв, які добре звучать і легко запам'ятовуються (простий хаотичний набір букв і цифр сюди не підходить, назва повинна мати якийсь сенс, асоціації тощо);
  • популярні слова в основному підходять для бізнес-проектів (наприклад, car, academy, business, work, server і т.д.), ці слова реєстр відбере за своїми алгоритмами, постійно збираючи статистику по запитам, світовими тенденціями та інше. Самі алгоритми і принципи відбору не афішуються;
  • всесвітньо відомі назви, сюди можна віднести назву світових брендів, компаній, міст, пам'ятки і т.д., одним словом назви, які на слуху і знайомі більшості населенню;
  • окремі домени,на які з'явився великий попит (наприклад, поява нової технології, нових продуктів і товарів, послуг bitcoin, tiktok, chia).

Списки преміальних доменів складаються реєстрами при появі нових доменних зон. Також часто преміальні домени просто перепродуються старими власниками, сюди можуть входити будь-які доменні зони з затребуваними ключовими словами.

Вартість преміум доменів

Головна особливість преміальних доменів не тільки красива назва, але і ціна. Вартість може відрізнятися від ринкової в десятки разів, діапазон дуже широкий- від декількох десятків до тисяч доларів, ціни називає реєстр, і реєстратори на неї не впливають, також ця ціна може змінюватися в залежності від попиту. Преміальні домени не завжди заздалегідь оголошуються, і дізнатися про преміальності домену клієнт може вже після подачі заявки на реєстрацію.Вартість залежить не тільки від складових слів, але і від доменної зони, в основному преміальні домени знаходяться в нових і популярних доменних зонах, таких як .com, .net і д.р., ціни в цих зонах теж можуть бути зовсім різними.

 У той же час назва в менш популярних або запитуваних зонах з однаковим словом може бути вільною до реєстрації за звичайною ціною.

Варто врахувати, що продовження, перенесення і інші платні операції з доменів можуть аналогічно відрізнятися від стандартної ціни. Перед покупкою потрібно уточнити всі ці моменти, так як умови можуть відрізнятися.

Продажем преміум доменів займаються спеціалізовані компанії, але вони тісно співпрацюють з реєстраторами, та купити домен можна безпосередньо через них.

Часте питання, чи є якісь особливості і відмінності в преміум доменів. Ні, правила обслуговування нічим не відрізняються від звичайних доменів в тій же доменній зоні.Перед початком підбору назви свого проекту, якщо планується ввести интерну діяльність, хорошим рішенням буде перевірка вартості доменного імені. На даний момент вибрати вільний домен не так вже й просто.

Якщо вам необхідна допомога або консультація в підборі домену та купівлі доменного імені, сміливо звертайтеся в онлайн-чат компанії ГіперХост. У нас ви можете знайти велику базу доменних зон за хорошою ціною.

 


Close Screen
Mariia Kholodnitska
Статей: 149
Оцініть статтю:


Дякую за відгук
Рейтинг: 0 з 5 Голосів: 0