коментарів
Поділитися статтею:

.menu - домен для створення онлайн меню, де зареєструвати .menu?

20.12.2021 1169 на прочитання 4 хвилини

Домен .menu - це загальний тематичний домен верхнього рівня, призначений для сайтів з меню, найчастіше для кулінарних портфоліо. Доменна зона menu, насамперед, має тематичний напрямок та підкреслює зв'язок сайту з приготуванням та доставкою страв. Домен не має обмежень щодо реєстрації, він підходить для сайту будь-якої країни. Подібні за змістом до домену .menu інші тематичні домени, пов'язані з харчуванням, наприклад: COOKING, .RECIPES, BAR, .RESTAURANT, PUB та інші. Зареєструвати домен .menu можна у будь-якого реєстратора імен або хостинг-компанії за вигідною ціною.menu domain

Особливості домену

Для початку розглянемо всі особливості та правила реєстрації ім'я сайту в домені.

→ Реєстрація доступна всім бажаючим, немає обмежень

→ Не потрібно надавати фото документів для верифікації даних

→ Реєстрація моментальна після оплати рахунку

→ Мінімальний термін реєстрації 1 рік, а максимальний 10 років

→ Мінімальна кількість символів 3, максимальна 63

→ Середня вартість ринку порівняно з іншими тематичними доменами

→ Гарна впізнаваність, легке написання та вимова, слово “menu” зрозуміле у багатьох країнах світу

→ За допомогою домену .menu можна відмінно виділити свій сайт на фоні конкурентів та показати тематичну спрямованість проекту

→ Домен menu дозволить продемонструвати ваше меню усьому світові

→ У зоні дуже багато незайнятих імен, тому підібрати вільне підходяще доменне ім'я для сайту буде максимально просто і швидко.

У .menu зоні, як і інших тематичних доменних зонах, передбачені спеціальні Premium-домени. Ціна на їх реєстрацію та продовження відрізняється від звичайної ціни, вона набагато вища, ціну встановлює реєстратор зони.


Для кого призначено домен .menu?

Тематичний домен .menu дуже тісно пов'язаний із сферою кулінарії, ресторанного бізнесу, комплексних обідів, портфоліо кухарів та інших подібних сайтів. Але .menu можна також використовувати для сайтів, які, наприклад, надають свої послуги у вигляді певного меню, адже слово меню по суті означає те саме, що й каталог. Тому, якщо включити фантазію, то домен menu можна використовувати і в оригінальному та унікальному напрямку онлайн-ресурсу. При цьому для реєстрації домену немає жодних обмежень чи додаткових перевірок.

Кому підійде домен .menu:

✓ сайтам ресторанів, барів, кафе

✓ ресурси, пов'язані з доставкою їжі

✓ онлайн бронювання столиків

✓ сайтам з рецептами

✓ блогам про їжу

✓ онлайн портфоліо робіт кухарів

✓ сайти пекарень, доставка комплексних обідів тощо.

✓ решті сайтів, які не пов'язані з їжею або напоями, на сторінках ресурсу є меню послуг або певних товарів.

За допомогою домену в зоні .menu ви зможете залучити всіх тих, хто любить смачно поїсти та цінує мистецтво приготування їжі.

Домен .menu - вигідне вкладення для розвитку вашого сайту та залучення нових відвідувачів.

Де зареєструвати домен .menu?

Пройти реєстрацію домену .menu можна у реєстратора доменних імен або хостинг-компанії. Сама процедура займає лічені хвилини, і після оновлення ДНЗ інформації домен доступний в мережі, і можна розміщувати сайт.

Для реєстрації домену .menu необхідно лише надати контактні дані майбутнього власника, немає необхідності пред'являти паспортні дані. Купити домен .menu може кожен бажаючий, при оплаті на тривалий період до 10 років надаються знижки.

Ви можете зареєструвати ім'я сайту в домені .menu у провайдера ГиперХост за приємною ціною всього в пару кліків. Якщо вам потрібна допомога спеціалістів, звертайтеся до чату на сайті або за допомогою електронної пошти. Технічна підтримка працює цілодобово та обов'язково допоможе з розміщенням сайту та реєстрацією домену.

Зареєструвати .menu

 


Close Screen
Alla Rud
Статей: 1142
Оцініть статтю:


Дякую за відгук
Рейтинг: 5 з 5 Голосів: 1