коментарів
Поділитися статтею:

Помилки при FTP з'єднанні

19.02.2021 1751 на прочитання 3 хвилини

У цій статті розглянемо список поширених помилок при обміні даними через FTP-протокол і варіанти їх вирішення.

Під час роботи з FTP-клієнтами, у багатьох є окреме вікно з логами, де описується поточний статус виконуваних запитів, саме по них можна визначити причину виникнення помилки. Всі відповіді FTP-сервера розсортовані по групах, сама відповідь складається з 3 цифр, кожна цифра в коді несе своє значення, в залежності від позиції.

421 Too many connections

Опис

Сама назва помилки переводитися, як "занадто багато з'єднань" і вказує на те, що досягнуто максимальна кількість одночасних підключень до FTP-аккаунту. У більшості випадків помилка виникає через безліч застарілих сесій, що не були закриті.

Рішення

Перейдіть в панель управління хостингом і закрийте непотрібні відкриття сесії. Також можна відразу через FTP-клієнт зменшити кількість одночасних підключень і змінити режим передачі на пасивний. Після виконаних маніпуляцій відключіть поточне з'єднання і спробуйте підключитися до FTP-сервера заново.


530 Login Incorrect

Опис

Помилка пов'язана з відмовою FTP-сервера в авторизації користувача. Виникає при введенні некоректних або недійсних даних для підключення.

Рішення

Перше, що потрібно зробити - це звірити параметри підключення FTP- користувача. Також переконайтеся, що при введенні не було вказано пробілів або сторонніх символів. У разі чого, спробуйте змінити пароль через панель управління хостингом і підключитися заново з новим паролем. Цей варіант підходить,якщо ви забили дані для входу, початкові дані до FTP приходять на поштову скриньку при активації послуги хостинга.Якщо ж ці дані були змінені, подивитися поточний пароль неможливо, виходом буде тільки скинути пароль на новий.

При неправильному введенні даних може здійснюватися блокування вашої IP-адреси тому, якщо ви не впевнені на 100% в коректності даних, не вказуйте їх по кілька разів, щоб не отримати блок.

Connection Timed Out

Опис

Вказує на те, що минув час очікування (timed out) відповіді від сервера FTP-клієнтом. При з'єднанні FTP-клієнт очікує відповідь від сервера встановлений час, якщо відповідь так і не відправлена, виводиться повідомлення з помилкою. Причин тут може бути багато: проблеми з інтернет-з'єднанням, не підходяще низьке значення для timed out або ж блокування вашої IP-адреси сервером.

Рішення

Спочатку спробуйте підключитися ще раз, якщо помилка залишається, насамперед перевірте стабільність роботи вашого мережевого обладнання і наявності інтернету. Збільште значення для timed out, це дасть серверу більше часу для формування відповіді. Якщо ви перед цим вводили невірні дані для підключення і вище два способи не спрацювали, можливо ваш адрес вже заблокований. Щоб зняти блок, зверніться в тех.підтримку свого хостинг-провайдера.

425 Can not build data connection

Опис

Неможливо відкрити з'єднання для передачі даних. FTP-з'єднання встановлено, але обмін даними може бути неможливим. Поширеною причиною є використання програми FTP в активному режимі. Пасивний режим є більш безпечним для клієнта. Його рекомендується використовувати, якщо у вас налаштовані правила Firewall, щоб уникнути подібних помилок.

Нагадаємо різницю між активним і пасивним режимом. Головна відмінність між цими режимами полягає в тому, яка сторона буде відкривати з'єднання для передачі даних. В активному режимі клієнт приймає з'єднання від FTP-сервера, в пасивному режимі клієнт підключається до сервера.

Рішення

Змініть режим підключення на пасивний. Якщо ви бажаєте працювати з активним режимом, необхідно виконати налаштування FTP-клієнта і відкрити порти для цього по його документації.

AUTH TLS. Error: Could not connect to server

Опис

Помилка пов'язана з проблемами підключення через зашифрований канал. Є поширеною помилкою FTP-клієнта Filezilla. Виникнути ця помилка може з ряду причин, від некоректно встановленого сертифіката і його відсутності, до не підтримування встановленого сертифіката самим Filezilla.

Рішення

Відключити використання TLS. В налаштуваннях підключення Filezilla в графі "Шифрування" встановити Only use Plain FTP.

Якщо вибір клієнта є не принциповим, як варіант, змінити FTP-клієнт. Як альтернативу, можемо порадити WinSCP.


Close Screen
Maria Kholodnitska
Статей: 221
Оцініть статтю:


Дякую за відгук
Рейтинг: 5 з 5 Голосів: 4