коментарів
Поділитися статтею:

.hosting - доменна зона для хостинг-провайдерів і не тільки. Переваги домену

31.07.2021 490 на прочитання 3 хвилини

.hosting - тематична доменна зона верхнього рівня, яка призначена для всіх онлайн проектів, пов'язаних з хостинг індустрією. Це можуть бути, як окремі хостинг-провайдери, так і звичайні блоги або форуми, основна тематика яких - розміщення і підтримка роботи сайтів в Інтернеті. Зареєструвати домен .hosting може кожен бажаючий без будь-яких обмежень.hosting concept


Для кого підійде домен .hosting?

.hosting - це насправді ідеальна доменна зона для провайдерів послуг хостингу, в тому числі для компаній, які надають додаткове програмне забезпечення, хмарних сервісів, сайтів дата-центрів і абсолютно всіх компаній, які пов'язані з хостинг-індустрією в будь-якій точці планети.

Якщо власник сайту вибирає домен .hosting, то він тим самим показує відвідувачеві сайту спрямованість роботи і конкретну спеціалізацію. .hosting підійде всім, хто працює з хостингом, наприклад, реселлерам, розробникам сайтів, веб-дизайнерам. Крім того, .hosting стане оригінальним доповненням до блогу, форуму, обзорнику, який має відношення до хостингу. Останнім часом особливо користуються популярністю сайти-каталоги з відгуками про різні хостинг-провайдери. Якщо вибрати для такого сайту домен .hosting, то це відразу приверне увагу цільової аудиторії і допоможе вийти з проектом на хороший рівень відразу після старту.

Вибирайте даний домен для отримання успіху в своїй сфері діяльності, для швидкого просування сайту і для того, щоб виділитися на тлі конкурентів. Хостинг-компанії з'являються дуже часто, одні фірми закриваються, а замість них приходять новачки. Домен .hosting для кожного хостинг сайту можна зареєструвати практично у кожного реєстратора доменних зон.

.hosting стане оригінальним доповненням до блогу, форуму, сайту з відгуками, який має відношення до хостингу.


Переваги доменної зони .hosting

.hosting - не універсальна, вузькоспеціалізована доменна зона, яка підходить не для всіх сайтів. Але, не дивлячись на це, у неї багато переваг, які будуть корисні будь-якому сайту з тематикою хостингу. Основні плюси домену .hosting:

✓ Підходить для залучення потенційних клієнтів

✓ Допоможе виділити сайт на тлі конкурентів

✓ Домен, який зрозумілий на міжнародному рівні

✓ Миттєва реєстрація після оплати заявки

✓ Не потрібно надавати документи власника домену або доводити свою причетність до сфери хостингу

✓ Яскравий,добре запам'ятовується

✓ Відкриває багато перспектив для нових проектів в сфері веб-хостингу

✓ Виключно професійне спрямування

✓ Молода зона, в якій ще дуже багато незайнятих імен, тому підбір імені не займе багато часу

✓ Порівняно низька вартість реєстрації / продовження

Серед недоліків слід виділити:

    можливість реєстрації виключно латиницею

    є преміум домени, реєстрація і продовження яких в рази вища, ніж звичайних доменів

    максимальний термін реєстрації 1 рік, потім домен потрібно продовжувати щорічно.

Де зареєструвати домен .hosting?

Швидко і без надання будь-яких документів зареєструвати домен hosting може кожен бажаючий після подачі заявки у будь-якого офіційного реєстратора доменних зон або провайдера хостингу. Для подачі заявки необхідно вказати ПІБ, адресу і номер телефону майбутнього власника домену, після оплати домен буде зареєстрований моментально на зазначені дані. Час делегування доменної зони в залежності від регіону від 2 до 72 годин. Після цього ваш сайт з доменом hosting буде доступний в будь-якій точці планети.

Зареєструвати .hosting домен


Close Screen
Alla Rud
Статей: 1186
Оцініть статтю:


Дякую за відгук
Рейтинг: 5 з 5 Голосів: 1