коментарів
Поділитися статтею:

Відновлення резервної копії на панелі ISPManager

26.01.2023 841 на прочитання 3 хвилини

Резервне копіювання - це основа, в якій лежить безперебійна робота вашого сайту та запобігання втраті важливих даних. Наявність копій можуть допомогти при:

  • некоректній роботі після оновлення коду, скриптів, модулів сайту;
  • виникнення помилок у налаштуваннях;
  • помилкове видалення файлів, відкат до колишнього вигляду;
  • зломах та втрати даних;
  • перенесення сайту на інший хостинг або сервер.

Панель управління хостином спрощує процес відновлення і генерації бекапів, і дозволяє в пару кліків повернути ваш сайт до життя, завантажити копію на сервер і бути впевненим у збереженні всіх даних. Створення резервних копій панель робить автоматично, потрібно лише попередньо перевірити налаштований процес копіювання для вашого облікового запису.

В інструкції розглянемо, як відновити файли сайту через панель ISPManager на прикладі послуги віртуального хостингу компанії ГіперХост.

Спочатку невелика замітка. Відновити файли система повинна і без цього кроку, але, якщо при виконанні стався конфлікт, варто видалити старі файли сайту, бази даних і т.д. Для цього заходимо з головного меню "Менеджер файлів" і переходимо в папку www.

Далі вибираємо папку з потрібним доменним ім'ям і навпроти нього тиснемо на три точки, у списку, що випадає, шукаємо "Видалити". Готово, тепер переходимо до видалення баз даних за їх наявності.

Видалення баз з основного меню. Переходимо в "Бази даних", виділяємо необхідні бази та видаляємо через кнопку "Видалити".


Тепер починається відновлення файлів. Усі резервні копії знаходяться в блоці “Інструменти” у пункті  “Backup copies”. Синім виділено повні копії (повністю всі дані) та сірим часткові копії (тільки змінені дані). Вибираємо і клацаємо на копію за потрібний вам період, навпаки вказано час створення бекапів, по ньому орієнтуємося.

У відкритій вкладці буде відсортовано файли. Відновлюємо кожний блок окремо. Просто клацаємо на потрібний тип даних, вибираємо файли, які слід відновити, і у верхньому меню тиснемо на “Відновити”, і так по кожній папці.
Вибираємо необхідні файли і відновлеємо.Якщо вам потрібна копія на поточний період, ви можете не чекати, поки панель запустить скрипт і зробить копії, а створити самим вручну або через інтерфейс панелі ISPManager. Для цього потрібно перейти до “Backup copies” з блоку “Інструменти” та натиснути зверху на іконку “Create”. Готово.

Якщо ви бажаєте відновити сайт зі своєї копії, ви можете завантажити її на сервер і потім по кроках, описаних вище, відновити сайт. Виконується це також за допомогою меню “Backup copies”  кнопкою “Upload copy”.

Якщо ви плануєте вносити редагування в код сайту або оновлювати систему, перед початком не зайвим буде завантажити собі на локальний комп'ютер резервні копії. Зробити це можна через клавішу меню "Скачати".

Якщо у вас виникли труднощі на якомусь етапі, або вам потрібна допомога з відновленням копії на послугу хостингу компанії Гіперхост, ви завжди можете звернутися в техпідтримку.


Close Screen
Maria Kholodnitska
Статей: 221
Оцініть статтю:


Дякую за відгук
Рейтинг: 5 з 5 Голосів: 1