Для чого підходить безкоштовний хостинг?

25.01.2023 534 на прочитання 4 хвилини

Що таке безкоштовний хостинг?

Безкоштовний хостинг – це послуга для розміщення проектів різного роду на серверах хостинг-провайдера на безкоштовній основі. Головна відмінність безкоштовного хостингу від платного, це відсутність оплати за послугу, а також у деяких випадках - обмеження послуг за умовами безкоштовного тарифу. Якщо ви обрали для себе безкоштовний хостинг сайту, то, безперечно, це результат обмеженого бюджету на підтримку проекту. Найчастіше, саме безкоштовний хостинг потрібний некомерційним сайтам.

Безкоштовний хостинг надає лише невелика частина хостинг компаній на ринку хостингу. У більшості випадків для отримання безкоштовної послуги необхідно виконати низку умов, наприклад, надати фото паспорта для підтвердження особи, розмістити посилання на хостинг на вашому сайті тощо.

Переваги безкоштовного хостингу сайтів

Головна та основна перевага безкоштовного хостингу – це відсутність оплати, що особливо важливо, коли бюджет вашого проекту максимально обмежений.
Безкоштовний хостинг ви можете використовувати так само, як і платний, розміщувати сайт, налаштовувати пошту, переносити домени та інші дії, які необхідні для повноцінної роботи сайту. Від безкоштовного хостингу будь-якої миті ви можете відмовитися, не сплачуючи жодних рахунків. Безкоштовний хостинг часто користується популярністю в злоумисних цілях, тому хостинг провайдери часто для отримання хостингу часто запитують документи, що підтверджують особу замовника хостингу.

Отримані дані не використовуються і не передаються третім особам, тому, якщо у вас запросили скан або фото документів, то не варто турбуватися, що ваші дані можуть бути використані ще з якоюсь  з метою.

Документи вимагаються виключно для страховки та для відсікання шахрайських замовлень несумлінних покупців. Якщо це правило вам неприйнятне, тоді ви можете купити платний хостинг, для нього немає необхідності надавати документи.

У хостинг провайдера ГиперХост безкоштовний хостинг - це альтернатива платного, але тільки без оплати. Можливості free тарифу нічим не відрізняються, також надається технічна підтримка на запит за необхідності. Якщо вашому сайту потрібний безкоштовний хостинг, тоді приготуйтеся виконати кілька простих вимог щодо отримання тарифу. Деталі на сайті

Кому підходить безкоштовний хостинг?

Безкоштовний хостинг – це, насамперед, для тих проектів, які не передбачають заробітку на своїх сайтах. Якщо у вас комерційний сайт, наприклад, інтернет магазин, то безкоштовний хостинг - рішення не для вас.

Послуги на безоплатній основі надаються для:

✓ благодійних проектів;

✓сайтів державних організацій;

✓сайти шкіл, університетів, коледжів;

✓ блоги, портфоліо на IT тематику або суміжну тематику;

✓тематичні форуми, наприклад, веб-розробка.

Також безкоштовний хостинг може бути наданий і для сайтів інших тематик, наприклад, якщо на сайті багато відвідувань, або він займає вигідну позицію в пошукових системах. Хостинг буде надано після виконання умов хостинг-провайдера, які вказані на сторінці безкоштовного хостингу.безкоштовний хостинг для сайтів

 

Для кого не надається безкоштовний хостинг:

- комерційні веб-сайти;

- сайти ігрової тематики;

- шахрайські сайти та ті, що порушують законодавство України.

Також хостинг провайдер залишає за собою право відмовити користувачу у наданні хостингу без вказівки причини.

Якщо вам потрібен повністю безкоштовний та якісний хостинг , звертайтесь до компанії ГіперХост.

Чи потрібний мені безкоштовний хостинг?

Хоча у вас може виникнути спокуса заощадити кілька доларів на хостингу, але головне тут пам'ятати, що ви отримуєте те, за що ви платите. Таким чином, безкоштовний хостинг може допомогти вам заощадити гроші, але він також може нашкодити вашому бізнесу через рекламу або будь-які інші обмеження.

Тому, якщо вам потрібний справді надійний хостинг, найкраще інвестувати у платний хостинг. Проте платний хостинг необов'язково має бути дорогим — ви також можете знайти відмінний платний хостинг за доступними цінами:

Купити хостинг


Close Screen
Alla Rud
Статей: 1186
Оцініть статтю:


Дякую за відгук
Рейтинг: 5 з 5 Голосів: 1