SEO
0 коментарів
Поділитися статтею:

Як додати спецсимволи в сніпет

16.06.2020 0 1608 на прочитання 4 хвилини

Якщо ви хочете поліпшити ваш сніпет, то додайте спецсимвол. Спецсимвол, як додатковий елемент сніпета, відображається в різних браузерах і пристроях для залучення уваги користувачів і підвищення показника клікабельності. Якщо ви перебуваєте в пошуках креативного способу отримання додаткового трафіку на сайт, то використання спеціальних символів прекрасний варіант для досягнення цієї мети ☜❶☞.

Значки для сніпета або спецсимволи поділяють на кілька груп:

- синтаксис і пунктуація;

- валюта і товарні знаки;

- фізичні та математичні символи;

- стрілки і покажчики;

- символи і букви з інших алфавітів;

- піктограми;

- смайли Emoji.

Взяти спецсимвол можна з таблиць символів Юнікоду. Символи Юнікода - спеціальні позначення SGML (Standard Generalized Markup Language).unicode symbols

Популярні спецсимволи, які можуть використовуватися, як різні символи в тексті для залучення уваги:

snippet symbols

Як зробити сніпети для google з використанням спецсимволів?

Щоб додати спецсимволи в TITLE І DESCRIPTION використовуйте можливості html-документа. Можна використовувати 2 методи: скопіювати зображення з вікна браузера і вставити у вікно візуального html-редактора або скопіювати html-код символу і вставити безпосередньо в код html-документа.

Графічні символи ви можете розмістити і в description, і в title, або додати в URL сторінки. Але спецсимволи повинні органічно доповнювати текст і нести певний сенс, якщо ви додаєте спецсимволи просто для "краси" результату з цього буде мало. Важливо дотримуватися балансу і гармонійності, щоб подібне привертання уваги дійсно мало успіх.

Додавання спецсимволів в сніпет - це ще й чудова альтернатива знаків пунктуації. За допомогою оригінальних знаків можна розділяти пропозиції, тим самим роблячи подачу інформації оригінальною і унікальною.specsymbols

Що не потрібно використовувати в сніпеті?

Для написання правильного сніпета вже не актуально використовувати Emoji, так як пошукова система Гугл вже не відображає їх в видачі на десктопах (тільки у виняткових випадках).

Не варто додавати спецсимволи, які не належать до тематики вашого сайту, це може ускладнити вибір користувача і негативно позначиться на вашій репутації.

Як перевірити сніпет?

На жаль, не всі веб-браузери і пристрої користувачів підтримують символи Юнікоду. Як перевірити відображення вашого сніпета? Для цього можна скористатися сервісом для перевірки сніпета.

Після того, як символи були додані в заголовок, необхідно дочекатися переіндексації та перевірити коректність відображення. Якщо обраний символ не відображається, на його місці з'явиться порожній квадратик або значок питання.

Висновок.

Часто одного лише тексту для успішності сніпета недостатньо. Якщо вам важливо отримання максимального трафіку на сайт (особливо, якщо сайт не займає перші позиції пошуку), то підвищити привабливість сніпета можна за допомогою використання красивих символів для тексту.

Подбайте про їх гармонійне додавання, виберіть ті, що пов'язані з вашою тематикою і, головне, перевірте їх коректне відображення в пошукових системах і різних браузерах. Гарний зовнішній вигляд сніпета обов'язково приверне нових відвідувачів і зробить ваш сайт більш успішним. Але крім спецсимволов, не потрібно забувати і про інші можливості для поліпшення сніпета пошукової видачі, а саме додавання рейтингу сторінок (зірки), швидких посилань, цін товарів, адрес і телефонів компаній, а також привабливих фото / відео.


Close Screen
Alla Rud
Статей: 895
Оцініть статтю:


Дякую за відгук
Рейтинг: 5 з 5 Голосів: 1