Генератор паролів

Безкоштовний онлайн генератор випадкових паролів

Довжина пароля

Кількість паролів

Складність пароля

Використовувані символи

Шукаєте крутий Хостинг для сайту?

Хостинг сайтів та серверів з цілодобовою підтримкою 24/7

Генератор паролів наданий компнією ГіперХост

Всього 5 кліків і 2 хвилини Вашого часу потрібні для
Замовлення нового хостингу

Простий спосіб перевірити існуючий або придумати новий пароль

Генератор випадкових паролів від HyperHost - функціональний і корисний інструмент. Тут ви можете перевірити рівень складності вашого пароля або згенерувати новий. Зазвичай достатньо 5 або 8 символів для забезпечення високого рівня захисту. Але якщо ви використовуєте прості слова, що повторюються символи, краще створити більш довгий пароль. Цей генератор дозволяє створювати паролі будь-якої довжини, разом з тим 12-16 символів завжди досить, оскільки навіть сервісів по підбору паролів знадобиться багато сотень років, щоб підібрати такий пароль. Таким чином ви можете створити як невеликий пароль, так і дійсно видатний, який неможливо підібрати.

Зазвичай надійними вважають паролі з використанням 8 і більше символів нижнього регістру a-z, з великої літери A-Z цифр і символів \"\" №;%. Такі паролі складніше запам'ятовувати, тому часто використовують в основі слово, в якому одну або кілька букв записують у верхньому регістрі і додають кілька цифр. Зазвичай при цьому використовують латинські літери.

У нашому сервісі ви можете не тільки придумати рандомний пароль, а й перевірити вже існуючий пароль на рівень захищеності. Система враховує довжину і складність символів. У разі незадовільного результату ви можете дописати чи повністю змінити власний пароль. Або ви можете провести тонке налаштування генератора і створити настільки складний пароль, наскільки вам це потрібно.

Наш генератор паролів є абсолютно безкоштовним, ви можете генерувати безлімітне кількість паролів для своїх акаунтів на сайтах для в ВК, однокласників, танків або для будь-яких інших сервісів.

Наш генератор паролів є абсолютно безкоштовним, ви можете генерувати безлімітне кількість паролів для своїх акаунтів на сайтах для в ВК, однокласників, танків або для будь-яких інших сервісів.

Запитання й відповіді:

Пароль з використанням прописних літер a-z, великих A-Z, цифр і символів $% ^ &? можна вважати паролем високого рівня захисту. Звичайно такі паролі важче запам'ятовувати, але існують спеціальні сервіси по зберіганню паролів, які вам в цьому допоможуть.
Якщо вам потрібен пароль, який ви плануєте регулярно вводити, використовуйте одне або кілька ключових слів з додаванням великих літер символів і цифр. Також це може бути набір букв, які ви запам'ятаєте за певною системою. Наприклад, X1 & pS4 (Xbox One $ Play Station 4), проста абревіатура для вас, буде непідсильна при шахрайському підборі пароля. Якщо ж немає необхідності запам'ятати пароль, або ви довіряєте свої дані браузеру, скористайтеся сервісом геніраціі рандомних паролів і забудьте про проблему назавжди.
Для цього в поле нашого онлайн-інструменту просто введіть ваш пароль.Червоний рядок вкаже на слабку захищеність пароля, жовтий рядок говорить про середній рівень надійності, а зелений вкаже на високий рівень захисту.
Наш генератор паролів формує випадковий набір символів на стороні браузера користувача. Таким чином немає шансу, що ваш пароль буде збережений або доступний третім особам.