коментарів
Поділитися статтею:

Аналоги онлайн перекладачів PROMT та Трансліт онлайн

01.07.2022 71 на прочитання 4 хвилини

PROMT – система машинного перекладу на базі штучного інтелекту. Трансліт онлайн – сервіс для транслітерації тексту, перекладу з трансліту, перекладу зображень у текстову інформацію та ін. У цьому огляді ми підібрали альтернативи даним програмам зі зручним та корисним функціоналом – Meta, Opentran, Translator, DeepL.схема аналогів онлайн перекладачів

Meta - сервіс транслітерації та перевірки орфографії

Meta – безкоштовна онлайн програма для здійснення транслітерації з української та російської на латиницю і навпаки. Сервіс сумісний з усіма популярними веб-браузерами, що моментально перетворює введений текст. Крім трансліту Meta також надає сервіс онлайн перевірки орфографії та спеціальну форму для встановлення онлайн-перекладача на ваш сайт, що підтримуються мови для перекладу: Англійська, Німецька, Латиська, Польська, Російська, Українська, Французька, Казахська.

Навіщо потрібна транслітерація

✓ у процесі роботи з системами, які не мають підтримки кирилиці

для листування, якщо не встановлено кирилицю на ПК

для організації СМС розсилки та створення повідомлення за допомогою трансліту

✓ при складанні людиною зрозумілих посилань для пошукових систем

для перекладу назв, власних імен на латиницю

Opentran – універсальний онлайн-перекладач

Ця програма значно спростить процес перекладу з різних мов під час навчання чи подорожей. Підтримувані мови включають не тільки популярні англійську, німецьку, французьку, італійську, китайську, але й рідкісніші, для яких дуже важко знайти якісний та швидкий онлайн перекладач, індонезійську, іврит, галісійську, перську, суахілі, мальтійську та інші.
Програма здійснює переклад, підбирає синоніми, антоніми, показує транскрипцію, вимову, а також значення слова чи словосполучення.

Переваги Opentran - дуже простий і зрозумілий інтерфейс та мультимовність, за допомогою якої ви зможете перекладати будь-які тексти.

 

Translator - додаток з підтримкою понад 70 мов

Програма Translator може використовувати як у MS Office Word, так і як окрему програму у вашому телефоні. Останній варіант дуже зручний у подорожах, а перший використовується у роботі перекладачів. Translator від Microsoft - безкоштовний додаток, який допоможе зрозуміти більше 70 мов. Може також працювати в режимі офлайн, коли у вас немає доступу до інтернету.
Translator для MS Office Word вбудовується як макроса з автоматичною установкою. Після вбудовування Office Word з'являється Translator панель для роботи з перекладами текстів.

Функціонал Translator

пошук тексту без перекладу

статистика для виділеного тексту

форматування заголовків в англійському стилі

пошук виділеного в тексті в Google

заміна ком на точки в дробових числах та ін.

DeepL – перекладач на основі машинного перекладу

Ця програма розроблена у 2017 році, сьогодні перекладає 72 мовні пари та застосовується у багатьох сферах. У додатку дуже простий інтерфейс і високі стандартні переклади. Можна перекладати як окремі тексти, так і цілі документи у різних форматах. 

Сьогодні технологія DeepL використовується у багатьох стартапах і дозволяє уникати великої кількості помилок при машинному перекладі.

Основні можливості DeepL

✓ переклади у сфері доповненої реальності (просто наведіть камеру вашого девайсу на текст та отримайте миттєвий переклад вашою мовою)

✓ робота в операційній системі, наприклад, онлайн переклад безпосередньо у вашій поштовці або чаті

швидка та безпечна інтеграція в інші додатки

✓ синхронний переклад у режимі реального часу

✓ можливість інтеграції DeepL до інших перекладачів онлайн.

Програма DeepL варта уваги, тому що з її допомогою можна вирішити велику кількість завдань з онлайн перекладу та отримати дійсно якісний та точний результат.


Close Screen
Alla Rud
Статей: 914
Оцініть статтю:


Дякую за відгук
Рейтинг: 5 з 5 Голосів: 1