коментарів
Поділитися статтею:

Microsoft припиняє підтримку Internet Explorer на користь Edge

01.07.2022 254 на прочитання 4 хвилини

Microsoft відмовляється від підтримки браузера Internet Explorer і рекомендує користувачам перейти на браузер Edge. Після 27 років роботи Internet Explorer сьогодні використовується переважно для роботи зі застарілим ПЗ. 15 червня відбувся перший етап відмови від цього браузера

Факти про Internet Explorer

✓ Internet Explorer працює з 1995 року.

✓ На початку 2000-х його використовували близько 95% користувачів Інтернету.

✓ Остання 11-та версія вийшла в 2013 році разом з Windows 8. На нових версіях ОС вже стали встановлювати браузер Edge.

✓ Office 365, OneDrive, Outlook перестали підтримувати браузер 17 серпня 2021 року

✓ Поступово Internet Explorer почали замінювати нові браузери - Google Chrome, Mozilla Firefox, Safari від Apple

✓ Сьогодні 47% корпоративних комп'ютерів з Windows 10 використовують Internet Explorer, як браузер за замовчуванням

✓ Internet Explorer розвивався разом із глобальним інтернетом, але коли на ринок вийшли швидші та безпечніші браузери, Explorer залишився далеко позаду, хоча й сьогодні використовується для деяких завдань.

Чому варто вибрати Edge?

Корисна стартова сторінка

Інформативна стартова сторінка Edge з корисними картками для міжнародних та місцевих новин, погодою, результатами ваших улюблених команд та акціями з вашого портфоліо. Вся потрібна інформація завжди під рукою.

Можливість прослуховування веб-сторінок

Це чудово підходить, коли вам потрібно прочитати довгу статтю, але ваші очі втомилися дивитись на екран протягом дня.

Відповіді на сторінці

У Edge просто виділіть текст, клацніть правою кнопкою миші та виберіть «Запитати Кортану про те, що ви виділили». Праворуч з'явиться панель із відповіддю. Якщо вам потрібно багато чого шукати, це величезна економія часу.
Режим читання

Режим читання доступний із піктограми книги поруч з адресним рядком. Ви можете вибрати різні стилі, щоб налаштувати режим читання.

Ділитись легко

Торкніться піктограми зігнутої стрілки вгору у верхній правій частині межі вікна браузера, і ви зможете відправити поточну сторінку електронною поштою, Facebook, Twitter, Messenger або будь-якою іншою встановленою вами програмою, яка приймає URL-адреси.
Багато вкладок

В Edge вкладки ніколи не стають надто маленькими, щоб побачити значок сайту, як у Chrome.

Функція "Продовжити з мобільного пристрою"

За допомогою програми «Продовжити на ПК», встановленої на Android або iPhone, можна відкрити Edge прямо на сторінці, яку ви читали.

Захист від фішингу

Edge працює в ізольованому програмному середовищі, тобто у нього немає доступу до частин системи, яких не повинно бути. Це не дозволить хакерам завдати шкоди вашому комп'ютеру.

Незважаючи на свої можливості, Edge не дуже популярний, але все ж таки вважається відмінною заміною для Internet Explorer.
Рейтинг популярності веб-браузерів за даними за квітень 2022 року від служби аналітики StatCounter. Для Internet Explorer – виділено лише 0,97%:диаграмма рейтинг популярных браузеров

Що зробити для переходу з Internet Explorer на Edge

Усім користувачам Explorer рекомендується зберегти свої дані для подальшого імпорту до браузера Edge, особливо це стосується паролів доступу на сайти, які ви відвідуєте. Edge - це швидкий браузер із сучасним інтерфейсом, який замінить Internet Explorer, для того, щоб користувачам стало зручніше працювати в інтернеті.

Для переходу на новий браузер спочатку для користувачів буде автоматично перенаправлено, а потім старий браузер буде повністю вимкнений.

Для всіх, хто ще захоче скористатися можливостями Internet Explorer, залишається функція IE mode в Edge, наприклад, вона буде корисною для старих програм. Цей перехідний режим IE планують підтримувати до 2029 року.

У старих версіях Windows 8.1, Windows 7 та деяких Windows 10 все ще можна буде скористатися Internet Explorer за словами розробників.


Close Screen
Alla Rud
Статей: 1111
Оцініть статтю:


Дякую за відгук
Рейтинг: 0 з 5 Голосів: 0