0 коментариев
Поделиться статьей:

.company - ідеальний домен для будь-якої компанії, де зареєструвати .company?

Alla Rud 01.03.2021 0 54 на прочтение 4 минут

.company - доменна зона верхнього рівня, унікальний домен, який дуже легко запам'ятати. За допомогою зони .company ви зможете виділити свій сайт серед конкурентів, зона універсальна і підходить для будь-якої компанії або інтернет-магазину. Крім того, це ще й міжнародний домен, який буде зрозумілий в будь-якій країні світу. Зареєструвати домен .company можна у будь-якого акредитованого реєстратора доменів або у хостинг-компанії. Не сумнівайтеся, адже домен .company стане прекрасним доповненням до будь-якого сайту.company domain name

Історія домену .company

.company - домен для компаній, досить молода доменна зона, в якій ще дуже багато вільних імен для сайтів. .company з'явилася в 2014 році і відразу ж склала конкуренцію популярному домену com.

Зона була створена для комерційних проектів, які надають послуги або товари. Як тільки користувач бачить доменне розширення .company, це означає, що на сайті можна щось купити. Тому дану зону рекомендують вибирати саме для представництва сайту компанії в інтернеті, коли це необхідно підкреслити. Тому, якщо назва вашої компанії в зоні com вже зайнята, тоді сміливо вибирайте домен .company або обов'язково його зареєструйте, як доповнення до вашого домена в зоні com, щоб це ніхто не зміг зробити за вас.

Зараз домен .company користується популярністю серед компаній різних рівнів і напрямків діяльності.

 

У цій зоні ще багато вільних імен для сайтів, при цьому можна вибрати дійсно відповідну комбінацію для вашого сайту в порівнянні з популярним доменом com, де часом просто нереально щось підібрати.

Для яких сайтів підійде .company?

company - ідеальний домен для інтернет-бізнесу, він також стане прекрасним доповненням до вашого сайту, якщо сайт це онлайн представництво оффлайн компанії. Доменне розширення company буде зрозуміло на будь-якій мові в будь-якій точці планети, тому цей домен особливо актуальний для міжнародних сайтів, наприклад, інтернет-магазинів з міжнародною доставкою. Незалежно від того, в якій сфері ви працюєте і який тип послуги або товарів пропонуєте, ви можете зареєструвати сайт в зоні company, і це вигідно підкреслить вашу індивідуальність і унікальність в інтернеті.

Також ви можете зареєструвати домен company, як доповнення до основного вже зареєстрованого раніше домену і зробити перенаправлення. Це робиться для того, щоб хто-небудь інший не використовував унікальне ім'я вашої компанії і не зареєстрував його в зоні .company з метою шахрайських дій. Саме тому назву компанії часто реєструють одразу в кількох зонах і налаштовують редирект на основний сайт.

Переваги домену .company

 ☑ реєстрація доступна фізичним і юридичним особам

 ☑ немає обмежень і необхідності надавати документи для реєстрації домену

 ☑ моментальна реєстрація після оплати замовлення

 ☑ мінімальний термін реєстрації 1 рік, максимальний 10 років

 ☑ універсальна зона, яка підійде для будь-якої компанії

 ☑ мінімальна кількість символів 3, максимальна 63

 ☑ молода зона, тому є ще дуже багато вільних доменів

 ☑ низька вартість

 ☑ легко запам'ятовується і відтворюється на слух

 ☑ виглядає візуально привабливо на візитках, банерах та іншої поліграфічної продукції

У зоні .company недоступна реєстрація IDN доменів (кириличні літери не підтримуються).


Альтернативи для домену .company

Тут все просто. Якщо раптом необхідний домен в зоні .company виявився зайнятим, ви можете підібрати вільний домен в альтернативній зоні, наприклад, в популярній зоні .com або .co. Також сьогодні популярністю користуються тематичні зони, в яких, виходячи з тематики вашої діяльності, можна підібрати відповідний домен.

Для перевірки домену скористайтеся спеціальним сервісом whois, який покаже вільний чи ні обраний домен, а також дату, коли він закінчується. І, якщо власник домену його вчасно не продовжить, то будь-який бажаючий може зареєструвати і забрати відповідний домен для свого сайту. Тому підібрати альтернативний домен завжди можна, а якщо вам потрібна будь-яка консультація по цій або іншій зоні, звертайтеся до хостинг-провайдеру ГіперХост. Фахівці компанії займаються реєстрацією доменів більше 10 років і допоможуть підібрати для вас найбільш цікавий і гарний варіант серед доменів.


Де зареєструвати доменну зону .company?

Зареєструвати домен .company можна у компанії ГіперХост за низькою вартістю і в кілька кліків або у будь-якій іншій компанії-реєстратора. При оплаті більш ніж на 1 рік надаються знижки. Реєстрація домену відбувається автоматично після оплати. Оплату домену в ГіперХост можна здійснити будь-яким зручним способом, як для юридичних, так і для приватних осіб.

Якщо у вас бізнес, стартап, інтернет-магазин, то домен .company стане відмінним вкладенням для роботи вашого сайту.

Купити домен .company


Close Screen
Alla Rud
Статей: 690
Оцените статью:


Спасибо за отзыв
Рейтинг: 5 из 5 Голосов: 1