коментарів
Поділитися статтею:

Як порахувати кількість символів у тексті

03.08.2022 1580 на прочитання 4 хвилини

Підрахунок кількості символів тесту може знадобитися в багатьох випадках, наприклад, студентам при написанні курсових або дипломних робіт, або копірайтерам, які пишуть тексти на замовлення. Розглянемо найпростіші способи автоматичного підрахунку символів у тексті.

Як порахувати символи в Word

Для того, щоб дізнатися кількість знаків у тексті Word, є два простих способи. Перший - це клікнути по Число слів у тексті документа, як на скріншоті, з'явиться статистика, де ви зможете дізнатися всю необхідну інформацію.
Другий спосіб порахувати кількість слів - це перейти до спеціальної вкладки Рецензування у вашому документі та відкрити пункт Статистика, де також є інформація про кількість символів:

 

Як порахувати символи в Excel

Підрахунок Символів У Сховищі/Діапазоні з формулами виконується за наступним алгоритмом. Для підрахунку довжини символів у певній комірці виберіть порожню комірку та введіть спеціальну формулу = LEN (A1) (A1 позначає комірку, в якій ви хочете порахувати символи), потім Enter на клавіатурі. В результаті ви отримаєте довжину літер у необхідній комірці. Цей метод вважає всі символи, як літери.

Але, якщо ви хочете порахувати символи в діапазоні, ви можете ввести цю формулу = СУМ (ДЛСТР (A1: B5)) (A1: B5 позначає діапазон, в якому ви хочете порахувати символи, ви можете змінити його на власний розсуд), потім натисніть Ctrl + Shift + Enter кнопок на клавіатурі підраховано довжину символів у вказаному діапазоні.

Можливості порахувати всі символи аркуша Excel, це можна зробити тільки в документі Word, способом описаним вище.

Функція ДЛСТР для підрахунку символів в Excel

Спочатку клацаємо комірку, куди збираємося вставити функцію ДЛСТР, далі в Майстері функцій вибираємо Текстові. Вибираємо необхідну ДЛСТР і надалі ОК. Далі відкриється вікно, де ви зможете ввести номер комірки, в якій потрібно зробити підрахунок символів:


Щоб дізнатися кількість символів у стовпці з усіх осередків, потрібно скористатися спец. кнопкою Сума в Редагуванні, як на скріншоті. Внизу стовпця ви отримаєте результат підрахунку.

Як порахувати символи в Google документах

Калькулятор слів у документах Google порахувати дуже просто. Ця інформація доступна в нижньому лівому куті екрана і оновлюється в режимі реального часу. Щоб відобразити дані в налаштуваннях документа в Інструментах, встановіть спеціальний прапорець:

А для повної інформації натисніть стрілку вниз:
Визначити кількість символів ще швидше можна за допомогою комбінації

Ctrl+Shift+C, в результаті ви отримаєте ті ж дані за текстом:

кількість сторінок у документі

скільки слів у документі

кількість знаків з пробілами та без

Як порахувати символи онлайн

Порахувати символи в тексті онлайн можна за допомогою спеціальних сервісів. Наприклад, визначити інформаційний обсяг символів допоможуть:

Лічильник символів від ГіперХост

✓Content Watch

✓ Сервіс Адвего

✓ Еtxt
Принцип роботи простий. Ви копіюєте текст, вставляєте його у спеціальне поле перевірки та отримуєте майже миттєвий результат за кількістю знаків у тексті:

лічильник символів гіперхост

За допомогою лічильника символів від Гіперхост ви вмить дізнаєтеся кількість знаків, слів і чисел у тексті, підрахуєте щільність слів, водність тексту, а головне, зробите це швидко і безкоштовно. Сподіваюся, наші поради допоможуть швидко та правильно порахувати слова у тексті.


Close Screen
Alla Rud
Статей: 1146
Оцініть статтю:


Дякую за відгук
Рейтинг: 5 з 5 Голосів: 1