Детально про лічильник символів.
Кількість символів - ключовий показник для друкованого контенту як в Інтернеті, так і в друкованих виданнях. Поряд із кількістю літер, які формують слова, числові знаки та інші символи формується обсяг тексту. Саме у кількості символів визначається ТЗ копірайтерів, коли оплата роботи формується залежно від вартості 1000 символів без пробілів. Для швидкої перевірки кількості символів у тексті створено наш лічильник. Тут ви швидко можете порахувати символи з урахуванням або ж з відрахуванням спеціальних символів окремих символів і знаків.
Підрахунок кі-сті слів та "нудотність
Визначити кількість слів та частотність таких слів важливо для будь-якого веб-майстра та власника сайту. Щільність ключових слів на 1000 символів визначає заспамленість тексту. Чи планується розміщення такого тексту на своєму сайті, або розміщення на сторонньому ресурсі - пошукові системи погано ставляться до текстів із кількістю води понад 60% або з високою "нудотністю" слів. Будь-який СЕО-фахівець скаже, що кількість ключових слів не повинна перевищувати 5-7 на середній гостьовий пост (2 тис. символів). Підрахувати кількість слів у тексті та відредагувати їх можна безпосередньо в нашому інструменті.
Що вміє визначати лічильник символів від ГіперХост?
Стандартні онлайн програми заточені на певний показник, одні рахують частотність слів, інші кількість знаків, ми ж за відгуками копірайтерів зібрали все необхідне в одному інструменті.
- Кількість символів - лічильник вказує кількість слів у тексті розділених пробілами між собою. Ви можете виключити певні слова з підрахунку, часто такими словами є бренд або ключові слова.
- Кількість символів/знаків - одна з основних метрик, що дозволяє дізнатися скільки друкованих знаків у масиві тексту. Також ви можете виключити певні знаки, літери, цифри та числа з підрахунку. Існує думка, що числа визначаються пошуковими запитами як шумові, іноді є сенс записати їх текстовим форматом.
- Кількість символів без пробілу – ключова метрика роботи будь-якого копірайтера чи SEO фахівця. Фактично, це попередній показник без урахування пробілів. Зазвичай пробіли займають 30% усіх знаків, що може значно спотворити кінцевий результат.
- Кількість пробілів - зворотний показник до попереднього, він не має значного впливу на якість тексту, але може бути важливим фактором для цінителів підходу "двох пробілів", згідно з яким текст з двома пробілами вважається більш читабельним. Такий текст матиме вдвічі більше знаків пробілу та символів тексту загалом.
- Кількість цифр/чисел - вказує на кількість символів, що позначають цифри чи числа у тексті. Часто запит ТЗ тексту унеможливлює наявність великої кількості таких знаків.
- Частотність слів - ви можете побачити, наскільки часто зустрічається те чи інше слово в тексті, важливо контролювати переспам ключовими словами із запитів пошуку. Використовуйте кілька ключів та контролюйте їх число у тексті.
- Частина "води" - показує скільки стопслів або шумових слів у тексті використано, чим вищий показник води, тим гірше текст. Чим вищий професіоналізм копірайтера, тим нижчий відсоток води в тексті.
- Кількість речень - вказує на кількість слів розділених знаком точки або абзацом.
- Час прочитання - показує середнє число, протягом якого може бути прочитаний вказаний вами обсяг тексту.
- Вага тексту - враховує розрядність системи розрахунку і вказує на комплексну вагу кожного символу і всього тексту в цілому. Розраховується за 8-бітною та 16-бітною системою.