Лічильник символів і слів

Дізнайся кількість знаків слів і чисел в тексті

Слів 0
Символів 0
Без пробілів 0
Пробілів 0
Цифер/чисел 0
Унікальних слів 0
Речень 0
Час на прочитання 0 хв
Вага тексту (UTF-8 Bytes) 0
Вага тексту (UTF-8 Bites) 0
Вага тексту (UTF-16 Bytes) 0
Вага тексту (UTF-16 Bites) 0
  • Правила підрахунку

  • 0%
  • Щільність слів

    Шукаєте крутий Хостинг для сайту?

    Хостинг сайтів та серверів з цілодобовою підтримкою 24/7

    Сервіс надано компанією ГіперХост

    Всього 5 кліків і 2 хвилини Вашого часу потрібні для
    Замовлення нового хостингу

    Детально о счетчике символов.

    Количество символов - часто ключевой показатель для печатного контента как в вебе так и в печатных изданиях. Наряду с количеством букв формирующих слова, числовых знаков и других символов формируется обьем текста. Именно в количестве символов определяется ТЗ копирайтеров, когда оплата работы формируется в зависимости от стоимости 1000 символов без пробелов. Для быстрой проверки количества символов в тексте и создан наш счетчик. Здесь вы быстро можете посчитать символы с учетом или же с вычетом спец.символов отдельных символов и знаков.

    Подсчет кол-ва слов, символов и "Тошнота"

    Определить количество слов и частотность таких слов важно для любого веб мастера и собственника сайта. Плотность ключевых слов на 1 тысячу символов определить заспаленность текста. Планируеться ли размещение такого текста на своем сайте, либо размещение на стороннем ресурсе - поисковые системы плохо относятся к текстам с количеством воды выше 60% или с высокой "тошнотностью" слов. Любой СЕО-специалист скажет, что количество ключевых слов не должно превышать 5-7 на средний гостевой пост (2 тыс. символов). Подсчитать количество слов в тексте и отредактировать их вы можете напрямую в нашем инструменте.

    Что умеет определять счетчик символов от ГиперХост?

    Стандартные онлайн программы заточены на определенный показатель, одни считают частотность слов, другие количество знаков, мы же по отзывам копирайтеров собрали все самое необходимое в одном инструменте.

    • Кількість символів - лічильник вказує кількість слів у тексті розділених пробілами між собою. Ви можете виключити певні слова з підрахунку, часто такими словами є бренд або ключові слова.
    • Кількість символів/знаків - одна з основних метрик, що дозволяє дізнатися скільки друкованих знаків у масиві тексту. Також ви можете виключити певні знаки, літери, цифри та числа з підрахунку. Існує думка, що числа визначаються пошуковими запитами як шумові, іноді є сенс записати їх текстовим форматом.
    • Кількість символів без пробілу – ключова метрика роботи будь-якого копірайтера чи SEO фахівця. Фактично, це попередній показник без урахування пробілів. Зазвичай пробіли займають 30% усіх знаків, що може значно спотворити кінцевий результат.
    • Кількість пробілів - зворотний показник до попереднього, він не має значного впливу на якість тексту, але може бути важливим фактором для цінителів підходу "двох пробілів", згідно з яким текст з двома пробілами вважається більш читабельним. Такий текст матиме вдвічі більше знаків пробілу та символів тексту загалом.
    • Кількість цифр/чисел - вказує на кількість символів, що позначають цифри чи числа у тексті. Часто запит ТЗ тексту унеможливлює наявність великої кількості таких знаків.
    • Частотність слів - ви можете побачити, наскільки часто зустрічається те чи інше слово в тексті, важливо контролювати переспам ключовими словами із запитів пошуку. Використовуйте кілька ключів та контролюйте їх число у тексті.
    • Частина "води" - показує скільки стопслів або шумових слів у тексті використано, чим вищий показник води, тим гірше текст. Чим вищий професіоналізм копірайтера, тим нижчий відсоток води в тексті.
    • Кількість речень - вказує на кількість слів розділених знаком точки або абзацом.
    • Час прочитання - показує середнє число, протягом якого може бути прочитаний вказаний вами обсяг тексту.
    • Вага тексту - враховує розрядність системи розрахунку і вказує на комплексну вагу кожного символу і всього тексту в цілому. Розраховується за 8-бітною та 16-бітною системою.

    Запитання й відповіді:

    З урахуванням рекомендацій SEO фахівців та семантичних норм показник води у тексті не повинен перевищувати 50-60%. При цьому різні послуги можуть відображати різний показник води в тексті.
    Загалом бажано не повторювати одні й самі слова частіше 2-3 разів на 1000 символів тексту. Слова, що часто повторюються (особливо стоп-слова) знецінюють весь текст. Для ключових слів такий показник ще нижче – 1 ключ на 1000 символів. Часте використання ключів, що визначає ознаку переспаму в тексті.
    В основному прийнято вести облік символів без пробілів. Пробіли не рахуються під час виконання завдань копірайтерами, оскільки можуть займати 20-30% числа всіх символів. При виконанні деяких завдань в обліку не беруть участь також деякі спецсимволи та числа.
    Для того, щоб дізнатися кількість символів, слів або цифр у тексті, перейдіть на лічильник символів, після чого вставте весь обсяг тексту в порожнє поле. Також ви можете провести тонке налаштування програми підрахунку символів відповідно до вашого завдання. Кількість символів сервіс надасть миттєво і оновлюватиметься онлайн за будь-якої зміни.
    Ми не встановлювали ліміти на обсяг тексту, який ви можете вставити для аналізу в наш лічильник.
    • Facebook: 63206 знаків в одному пості та 2000 в одному повідомленні
    • Instagram: 2200 знаків в одному заголовку
    • Twitter: 280 знаків в одному твіті
    • Pinterest: 500 символів
    • YouTube: 70 символів у назві відео, 5000 знаків в описі відео
    • Twitch: 150 знаків в описі