коментарів
Поділитися статтею:

Як завантажити сайт на хостинг через панель cPanel

27.08.2021 на прочитання 3 хвилини

Панель cPanel зручна, багатофункціональна панель, яка має за замовчуванням можливість використовувати диспетчер файлів. Сам по собі диспетчер файлів інтуїтивно зрозумілий і легкий у використанні, труднощів виникнути не повинно.

Щоб забезпечити безпеку вашого хостингу, не забудьте згенерувати пароль за допомогою безкоштовного онлайн сервісу.

Підготовка до завантаження

Тож почнемо. Перед завантаженням переконайтеся, що ваш домен активний (статус Ok) через інструмент Whois,та чи направлений сайт на хостинг через DNS Checker.

Для цього Ви можете використовувати сторонні інструменти, але можете перевірити нашими власними компанії ГіперХост, нижче посилання на них:

Слід перевірити ще раз всі конфігурації та установки на хостингу, які необхідні для роботи сайту: чи  підтримуються використані при створенні сайту технології, чи відповідає версія php, чи встановлені необхідні модулі і т.д.

Після приступимо до розміщення файлів на хостинг-акаунті. Для зручності, щоб не завантажувати кожен файл окремо, сформуйте архів.

Завантаження файлів

1) Заходимо в панель cPanel. Посилання, логін і пароль приходять на поштову скриньку при активації послуги хостингу. Не можете знайти? Зверніться в чат або в тікет, ми відправимо вам повторно.

2) З головної сторінки переходимо в “Диспетчер файлів”. Тут знаходяться всі файли вашої послуги. Деякі з них можуть бути приховані.

3) Завантажувати файли необхідно в кореневу директорію, в нашому випадку це public_html. Відкриваємо її.

4) Завантажимо наш архів з файлами сайту на хостинг через кнопку "Вивантажити".



Нам відкриється вікно для вибору файлів до завантаження. Тиснемо на "Select file"

Вибираємо файл або архів з вашого комп'ютера, після чого починається  завантаження на хостинг. Зверніть увагу, що формат .rar панель не підтримує, створіть архів в форматі .zip або .tar.

5) Після завантаження нашого архіву його необхідно розпакувати. Клікаємо мишкою на архів і правою кнопкою миші відкриваємо опції, для розпакування вибираємо "Extract".



6) Вказуємо директорію для розпакування, в нашому випадку це public_html, і для завершення розпакування тиснемо в кінці на "Extract files ''.


Після завершення завантаження звірте шляхи в скриптах, конфігураційних файлах і т.д. Готово.

Якщо ваш сайт має БД, імпортувати потрібно її також, але тут трохи інший механізм. Розглянемо завантаження БД в окремій статті.


Close Screen
Maria Kholodnitska
Статей: 221
Оцініть статтю:


Дякую за відгук
Рейтинг: 5 з 5 Голосів: 1