Безкоштовна панель управління FASTPANEL

27.08.2021 0 78 на прочитання 4 хвилини

Панель управління значно спрощує роботу, додавання необхідних налаштувань на сервері, навіть без знань в області адміністрування. Зараз на ринку існує багато різних панелей, в основному вони мають загальну необхідну базу для старту, але різний набір інтеграцій з іншими продуктами і додатковим функціоналом. У цій статті поговоримо про ще одну панель, а саме FASTPANEL.


FASTPANEL - безкоштовна альтернатива платним панелям управління серверами. Панель містить в собі всі необхідні опції для зручного контролю за вашим сервером. FASTPANEL має сучасний лаконічний дизайн з інтуїтивно зрозумілим інтерфейсом. Адаптована на декількох іноземних мовах, в тому числі і українській, російській, англійській. Якщо ви давно шукайте безкоштовну панель - це безперечно хороший варіант, який вартий вашої уваги.

Можливості

Виділимо деякі можливості і особливості FASTPANEL:

1.Перевірка сайту на працездатність та візуальний вигляд навіть, якщо сайт не налаштований і не працює з цього сервера. Ви зможете швидко протестувати, як буде виглядати ваш сайт перед перенесенням на сервер.

2.Вибір версії (включає всі найновіші версії PHP) і режими роботи PHP (CGI / FPM / FastCGI). Для кожного домену ви можете встановити свою версію PHP і окрему виділену адресу і, якщо необхідно, щоб сайти працювали з різних IP.
3.Двофакторна аутентифікація і налаштування правил фаєрвола для підвищеної безпеки.
4.Можливість створення і налаштування резервного копіювання, при необхідності збереження можна виконувати в хмарні сховища DropBox, а також на інший сервер, використовуючи FTP. Дозволяє додавати свій план створення копій, де вказує частоту генерування копій, кількість збережених копій, включати або виключтиє зі списку на копіювання бази даних, сайти і т.д.

5.Додавання cron-завдань через вбудований конструктор.

6.Присутній файловий менеджер, завантажуйте ваші файли з легкістю безпосередньо через панель. Можна виділити, що наявність файловий менеджер є не у всіх безкоштовних панелей, тому звичайно великий плюс. Вбудований редактор має підтримку підсвічування синтаксису.

7.Установка SSL сертифікатів. Містить функціонал по додаванню конфігураційних файлів сертифіката безпеки на ваш домен. Також в кілька кліків ви можете додати безкоштовний SSL сертифікат від Let's Encrypt. Ця можливість теж є не у всіх безкоштовних панелей. Наявність сертифіката стало вже, як першою необхідністю, адже користувачі рідко переходять на незахищений сайт, і звичайно, зручно мати під рукою вбудований функціонал по додаванню SSL. Доступна опція перенаправлення на HTTPS, лише однією кнопкою є можливим включити або відключити редирект.

8.Якщо налаштувати синхронізацію з DNSmanager,можна управляти DNS записами, використовуючи панель.

9.Управління правами доступу, встановлюйте потрібні права на файли і директорії для користувачів в системі.

10.Автоустановка CMS, поки тільки WordPress.

Інструменти і модулі

Панель містить великий список налаштованих модулів і інтеграцій з іншими продуктами. Розглянемо деякі з них.

AWstats - інструмент для збору статистики відвідуваності сайту.

AI-BOLIT - сканер для діагностики файлів сайту на наявності шкідливих файлів, заражених даних, ПЗ і хакерських скриптів.

Містить поштовий клієнт RainLoop, який підтримує інтеграцію з Facebook, Google, Twitter і Dropbox.

SpamAssassin - дозволить вам додати нові правила для захисту вашої пошти від спаму.

Веб-інтерфейс SHELL IN A BOX - запуск терміналу безпосередньо через панель без установки SSH-клієнтів.

Git - розподілена система контролю версій з відкритим вихідним кодом.

Fail2ban - програмне забезпечення для захисту сервера від перебору даних входу, має гнучкі налаштування, де ви можете налаштувати умови доступу до сервера, кількість спроб введення пароля і інше.

Звичайно,наявність до установки  ПЗ не може не радувати, розробники панелі постійно розширюють кількість доступних компонентів.

Системні вимоги

FASTPANEL використовує:

 •     Apache + Nginx в якості веб сервера
 •     MySQL в якості сервера БД
 •     Postfix як SMTP сервера
 •     Dovecot як POP3 / IMAP сервера
 •     PhpMyAdmin для доступу до БД
 •     Roundcube для доступу до пошти

Установка проводиться на послуги VPS/VDS і виділені сервера. Мінімальні вимоги до обладнання:

 •     Оперативна пам'ять: 1G
 •     Вільне місце: 5 Гб
 •     CPU: 1 ядро, 1 Ггц

Доступна для таких ОС:

 •     CentOS 7 (64-bit)
 •     Debian 8, 9, 10 (64-bit)
 •     Ubuntu 18.04, 20.04 (64-bit)

Актуальні дані по вимогам і підтримуваним ОС ви завжди можете знайти на оф.сайті розробника.

Команда ГіперХост може радити панель FASTPANEL в якості вибору панелі для свого сервера. У нас ви можете замовити VPS/VDS сервер з уже встановленою панеллю FASTPANEL.

Купити VPS сервер з FASTPANEL


Close Screen
Mariia Kholodnitska
Статей: 149
Оцініть статтю:


Дякую за відгук
Рейтинг: 0 з 5 Голосів: 0