коментарів
Поділитися статтею:

12 ідей для онлайн бізнесу (для початківців і не тільки)

19.05.2020 9491 на прочитання 8 хвилин

Якщо вам сподобалася ідея створення власного онлайн-бізнесу, то ця стаття для вас. В даному огляді підібрані відмінні способи заробітку в Інтернеті.


1.Почніть блог

Блогінг існує вже давно. Незважаючи на те, що деякі галузі вже досить насичені, створення власного блогу досі залишається однією з найпопулярніших бізнес-ідей в Інтернеті. Сьогодні, як ніколи раніше, простішо зробити блог за допомогою інструментів WordPress або спеціальних конструкторів. Все, що вам потрібно, це хостинг і домен, і ви можете почати прямо зараз. Проте для досягнення успіху, вам необхідно наполегливо працювати, потрібно регулярно створювати контент, просувати його, використовувати наявні можливості SEO, займатися маркетингом, в тому числі в соціальних мережах.
Блог сам по собі не бізнес, для його монетизації необхідно використовувати різні методи: реклама, онлайн курси, коучинг, партнерський маркетинг тп ін.

2.Займайтеся електронною комерцією

Один з найстаріших способів заробити гроші - продати те, що хочуть купити інші. Саме тому створення інтернет-магазину є одним з класичних способів заробити гроші в Інтернеті. Як і у випадку з блогами, сьогодні завдяки наявності багатьох готових рішень почати працювати в сфері електронної комерції може кожен бажаючий.

Однак, щоб відкрити свій власний інтернет-магазин, потрібен товар, який ви будете продавати. Тому в даному випадку перш за все потрібно знайти надійного постачальника для співпраці. Це дійсно важка робота, але вона того варта. Крім товару, ви можете продавати послуги, наприклад, хостинг-послуги. Для старту бізнесу вам підійде наша пропозиція реселінга. Вкладення в даному випадку мінімальні, але потрібно буде попрацювати над просуванням свого бренду. 

3.Продавайте товари на спеціалізованих сайтах

Для того, щоб почати продажі, необов'язково робити для цього свій сайт. Ви можете скористатися спеціальними сервісами, наприклад, Пром.юа, OLX, Шафа, Авито. Стартувати продажі ви можете навіть на безкоштовних умовах, а з розвитком бізнесу зможете перейти на платні тарифні плани, які надають набагато більше можливостей для продажу онлайн. Для зарубіжної галузі найчастіше для продажів використовують майданчики eBay і Amazon. Ви можете просто купити товар, додати маржу зверху і виставити її на продаж на платформах. Є багато людей, які заробляють на життя такими способами, і ви також зможете спробувати себе в ролі онлайн продавця.

4.Опублікуйте книгу (або кілька)

Ви завжди хотіли стати автором опублікованої книги? В інтернеті доступна ця можливість. Самопублікація - зростаюча галузь. Існує все більше способів, за допомогою яких автори можуть представити свої книги читачам, найвідомішим з яких є Amazon. Проблема в тому, що написання книги - завдання не для всіх. Вам потрібна не тільки ідея, ви також повинні писати, редагувати і форматувати її, а також створити привабливу обкладинку. Однак, як тільки вона з'явиться, успішна книга - це бізнес-актив, який може приносити дохід на довгі роки.

5.Створіть цифровий продукт або онлайн-курс

Якщо ви фахівець у своїй галузі, то можете спробувати створити онлайн-курс. У такому випадку ви зможете продавати свої знання в аудіо або відеоформаті. Онлайн-курси часто вибирають люди, у яких вже є аудиторія, наприклад, з блогу або розсилки новин. Це допомагає зміцнити ваш бізнес або дати щось нове вашій аудиторії. Крім того, ви можете отримати зворотній зв'язок під час створення, зробивши попередній перегляд і попросивши своїх читачів висловити свою думку.

6.Займайтеся розробкою програмного забезпечення

З появою мобільних пристроїв додатки стали величезним ринком. Хоча на даний момент це може здатися трохи насиченим, прогнозується, що ця галузь буде тільки рости. Вам навіть не обов'язково бути розробником. Ви можете просто надати ідею і заплатити комусь іншому за її реалізацію. Головне знайти ту ідею, яка принесе вам успіх.


7.Спробуйте свої сили в фрілансі

Якщо ви не займаєтеся створенням або продажем продуктів, інший класичний напрямок в світі онлайн-бізнесу - це фріланс. Інтернет надає безліч послуг, які ви можете запропонувати клієнтам:

- Копірайтинг / створення контенту - контент важливий і багатьом компаніям потрібна допомога в заповненні своїх блогів, розсилок по електронній пошті і інших маркетингових матеріалів. Якщо ви можете зайнятися цим, то чому б на цьому не заробити. 

- Оптимізація сайтів під пошукові системи - веб-сайти повинні добре працювати в пошукових системах, щоб бути видимими. Це включає в себе підбір і аналіз ключових слів, оптимізацію сторінок і інші завдання SEO.
Маркетинг в соціальних мережах - аналогічно, більшість компаній в наші дні представлені хоча б в одній соціальній мережі. Тим не менш, вони не завжди знають, як досягти успіху там. Якщо ви це зробите професійно, ви можете продати ці знання.

- Управління рекламою на платформі PPC - ще одна прекрасна можливість заробітку, якщо у вас є досвід роботи в даній сфері і певні навички.

- Веб дизайн та розробка - це класичні приклади роботи в Мережі. В основному всі компанії потребують сайти. Якщо ви можете спроектувати і реалізувати їх, для вас є багато роботи.

- Віртуальний помічник - чи вмієте ви організовувати справи і виконувати повсякденні адміністративні завдання? Тоді бути чиїмось віртуальним помічником може бути цікавим напрямком роботи для вас.

8.Давайте поради

Консалтинг також є частиною фрілансу. Тим не менш, це трохи відрізняється, тому що замість того, щоб виконувати завдання для інших людей, ви просто радите, як зробити це самим. Ви можете проконсультувати з будь-якого питання - від втрати ваги до знайомства з протилежною статтю, розвитку бізнесу або догляду за тваринами. Якщо є необхідність, і люди готові платити гроші за пораду, ви можете створити з цього бізнес в Інтернеті.

Ви можете створити сайт для просування своїх консультаційних послуг і використовувати безкоштовні технології, наприклад, Skype і електронну пошту. Крім того, ви можете комбінувати дані напрямки роботи з іншими бізнес-ідеями в Інтернеті, такими як ведення блогу, написання книги і / або створення цифрових продуктів.

9.Запропонуйте техпідтримку

Якщо ви розбираєтеся в технічних напрямках, ви можете побудувати бізнес, використовуючи свої навички. Наприклад, налаштовувати CMS Wordpress або переносити сайти з хостингу на хостинг. Прикладів може бути дуже багато, але якщо ваше вміння затребувано, то на цьому можна непогано заробити.

10.Створіть і запустіть подкаст

Подкасти - один з найпопулярніших видів онлайн-контенту. Люди люблять слухати їх по дорозі на роботу, в спортзалі і всюди, де можливо. Почати подкаст не так складно. Вам потрібно тільки аудіообладнання та комп'ютер. Є також багато місць, де можна завантажити і просунути ваш подкаст.

Що складніше, так це знайти тему і поговорити про неї так, щоб інші захотіли її вислухати. Після того, як ви зібрали аудиторію певного розміру, ви можете продавати рекламні місця, і таким чином, заробляти гроші. Подкастинг - це одна з бізнес-ідей, яку можна об'єднати з іншими напрямками, наприклад, з блогами.

11.Починайте Vlogging

Відео стало одним з найпопулярніших типів контенту в мережі. YouTube є другою за величиною пошуковою системою в світі. Є багато людей, які працюють повний робочий день, використовуючи цю платформу. Якщо ви досягнете певної кількості переглядів, ви можете монетизувати свої відео.

Це означає, що YouTube буде відтворювати рекламу на початку відео (або, в більшій мірі, в середині і в кінці), і це дасть вам невеликий прибуток від реклами. Крім того, наявність успішного каналу часто призводить до інших можливостей, наприклад, співпраця з іншими каналами або з великими компаніями для просування їх послуг або товарів.

12.Перепродуйте домени

Ви можете купувати домени з метою отримання подальшого прибутку. Якщо все зроблено правильно, це може принести великий прибуток. Сьогодні все частіше з'являються нові доменні зони (мається на увазі доменні закінчення, такі як .com), ви можете спробувати зареєструвати популярні імена в цих зонах, щоб продати їх пізніше. Але для початку такого довгострокового бізнесу необхідні початкові вкладення, так як деякі доменні зони коштують недешево. Але, якщо ви встигнете зареєструвати успішний, короткий або затребуваний домен, то потім з легкістю зможете його продати на спеціальних аукціонах.


Інтернет пропонує багато способів заробітку, дозволяючи працювати ефективно з будь-якої точки планети. Бізнес ідея - це тільки початок. Що дійсно важливо, так це виконання обраної ідеї. Виберіть те, що вам підходить, проведіть дослідження і спробуйте витягти заробіток з цього. Інструменти для цього доступні всім, вам просто потрібно їх правильно використовувати і обов'язково все вийде.


Close Screen
Alla Rud
Статей: 1186
Оцініть статтю:


Дякую за відгук
Рейтинг: 5 з 5 Голосів: 2