Важливо! Це нова версія нашого сайту HyperHost! Знайшли помилку або опечатку? - сповістіть на support@hyperhost.ua
Отримай БЕЗКОШТОВНИЙ VPS/VDS сервер
з безкоштовним адмініструванням та
тех.підтримкою 24/7

Пропонуємо Безкоштовний VPS / VDS сервер для Вашого сайту на взаємовигідних умовах

Ми готові надати нашим клієнтам безкоштовний VPS сервер або навіть виділений VDS з віртуалізацією KVM. Звикли працювати з ОС від Мicrosoft? Ми із задоволенням надамо Вам безкоштовний VDS хостинг з ОС Windows. При цьому Вам будуть доступні всі переваги платних тарифів:

У нас Ви можете отримати віртуальний виділений ВПС або ВДС хостинг на Windows безкоштовно на 1 рік

У Вас буде повне безкоштовне адміністрування таке ж, як і на платних тарифах, без потреби додаткових витрат або переходу на платний тариф

Цілодобова техпідтримка буде працювати для Вас, без вихідних і свят. Відповідаємо на будь-які питання клієнтів в чаті, в тікет і по телефону.

Вам стануть доступні всі переваги платних VPS або VDS. Вони будуть розміщені на таких же фізичних серверах, як і платні VPS / VDS послуги.

Не турбуйтеся про перенесення. Фахівці HyperHost виконають перенос Ваших сайтів на наші сервера професійно і безкоштовно!

У нас Ви можете отримати віртуальний виділений ВПС або ВДС хостинг на Windows безкоштовно на 1 рік

Предоставим для Ваших проектов наши сервера на 1 месяц, 1 год или даже навсегда. Если у Вас интересный, прогрессивный сайт или перспективный стартап, обращайтесь к нам и мы обсудим детали нашего сотрудничества.