🌌

 Переходь в ГІПЕР! Замовляй хостинг у нас та, після переносу, отримай БЕЗКОШТОВНУ кількість днів, оплачених у старого хостера!

10 : 20 : 27 : 37

З Безкоштовним адмініструванням

Отримай БЕЗКОШТОВНИЙ VPS/VDS сервер

Безкоштовний VPS на рік чи назавжди

Безкоштовне адміністрування ваших VPS - 24/7

Автоматичні резервні копії усіх VPS/VDS

achivments img

Безкоштовний VPS / VDS сервер для Вашого сайту

Ми готові надати нашим клієнтам безкоштовний VPS сервер або навіть віртуальний VDS з віртуалізацією KVM. Цікаві проекти, перспективні стартапи та неприбуткові орагнізації можуть розраховувати на систему лояльності від компанії ГіперХост. Безкоштовні віртуальні сервера, безкоштовний SSL сертифікат та безкоштовна базова тех.підтримка.

Отримай Безкоштовно віртуальний виділений ВПС або ВДС хостинг

Сannonball benefit Icon that heads the block with benefits
Безкоштовний бекап
Регулярно зберігаємо образ вашого серверу на наших бекапних серверах
Сannonball benefit Icon that heads the block with benefits
Безкоштовне адміністрування
Налаштуємо і оптимізуємо Ваш сервер під необхідні завдання при старті проекту і в процесі роботи
Сannonball benefit Icon that heads the block with benefits
Тех.підтримка 24/7
Ваші запити будуть вирішені, не дивлячись на час дня чи ночі, у вихідні та свята
Сannonball benefit Icon that heads the block with benefits
Швидкі SSD накопичувачі
SSD забезпечать швидкість передачі даних в 3-4 рази швидше звичайних hdd дисків

Оберіть тариф безкоштовного VPS/VDS котрий підійде
Вам найкраще

Вам будуть доступні усі переваги платних тарифів

reviewer logo
reviewer logo
reviewer logo

Поширені питання

Дивіться відповіді на найпоширеніші питання стосовно наших послуг

Щоб отримати безкоштовний віртуальний сервер, просто оберіть потрібний тариф. Далі ви перейдете на сторінку з умовами отримання VPS або VDS, де Вам потрібно буде заповнити всі поля заявки. Протягом 24 годин ви отримаєте відповідь щодо рішення про надання безплатного VPS. Якщо Ваш проект не відповідає правилам безкоштовного сервісу, ви можете купити vps сервер зі знижкою.

Ми готові надати безкоштовний ВВС або ВДС сервер для перспективних проектів, неприбуткових організацій або сайтів, близьких за темою нашої компанії. Ми не надамо безкоштовний сервер для комерційних проектів, ігрових серверів та проектів сірої тематики.

У нашій компанії ви можете замовити окрему послугу VPN, або замовити VPS для VPN всього в кілька кліків. Лише платний сервіс ВПН, по-справжньому зацікавлений надати вам високу якість послуги і може гарантувати анонімність підключення.

Ми розміщуємо безкоштовні VPS сервери в Україні (Київ), а також у Європі (Амстердам). Локація, де буде надано безкоштовний хостинг для Вашого ВПС, обговорюється індивідуально, після заповнення заявки на безкоштовний сервер.

Ми можемо обговорити надання безкоштовного сервера на 1 рік і навіть більше. Деякі проекти можуть отримати безкоштовний сервер назавжди і користуватися послугою стільки, скільки потрібно, іншим ми готові надати безкоштовну послугу тимчасово, на період тесту, розробки або до оренди платного VPS сервера.

В індивідуальному порядку ми готові надати VPS з Windows безкоштовно з віддаленим робочим столом. Просто зараз кілька проектів працюють на Windows VDS безкоштовно. Рішення приймається індивідуально, за результатами ви отримуєте безкоштовний ВПС з Free Windows trial rds підключенням, або вам надається знижка на покупку Windows VPS сервера.