Зв'язатися з нами дуже просто
Телефонуйте
0 800 210 489
(Безкоштовно зі всіх телефонів України)
Пишіть
Відправляйте листи
Поштова скринька для листування:
м. Вінниця, 21050, а/с 8125,
вул. Соборна 8
Адреса нашого офісу:
23126, Вінницька обл.
Жмеринський р-н.,
с. Северинівка, Вул. Грушевського, 31
Збережіть контакти
contacts qr code

Відскануйте QR-код,
збережіть наші контакти в телефоні

Про нас

Компанія HyperHost — команда професіоналів, що надає послуги хостингу з 2008 року. Ми підтримуємо всі новітні технології хостингу і супутніх послуг. Якщо у нас немає того, що потрібно вам - ми це встановимо і налаштуємо!

Наші фахівці з багаторічним досвідом роботи безкоштовно і в найкоротші терміни розберуться з будь-якою несправністю, і якщо необхідно, то допоможуть перенести ваш сайт на наш хостинг з іншої компанії абсолютно безкоштовно. Ми щодня робимо бекапи сайтів, щоб максимально убезпечити вас від втрат.

Up-time наших серверів 99,87% за даними незалежних ресурсів. Наше обладнання розміщено в окремих серверних стійках в надійному дата-центрі ITL Харків, Україна. Також надаємо хостинг в Нідерландах.

Хостинг від HyperHost- це широкий вибір тарифних планів, комплексний інструментарій для роботи з різними видами сайтів, приємні і вигідні ціни.

Ми гарантуємо надійність збереження ваших даних.

Всі наші сервера оснащені дисковими масивами RAID1 + 0 (4 диска або більше), що забезпечує повне віддзеркалення дисків і запобігання втрати даних у разі збою носія.