Найдешевші VPS / VDS сервери компанії HyperHost

З безкоштовним адмініструванням і цілодобовою підтримкою навіть на найдешевших тарифах
Дивитись всі тарифи
Навіть на найдешевших тарифах віртуальних серверів Вам доступні всі переваги
Безкоштовний переносШвидко і професійно виконаємо міграцію Вашого проекту на новий сервер
Безкоштовне адмініструванняНалаштуємо і оптимізуємо Ваш сервер під необхідні завдання
Тех.підтримка 24/7Ваші запити будуть вирішені, не дивлячись на час дня чи ночі, у вихідні та свята
Швидкі SSD накопичувачіSSD забезпечать швидкість передачі даних в 3-4 рази швидше звичайних hdd дисків

Купіть дешевий VPS або VDS сервер на ваш вибір

Чим відрізняється VPS від VDS сервера?
Дешеві VPS сервери
 • Віртуалізація Open VZ
 • Підходить для дистрибутивів Linux (CentOS, Debian, Ubuntu)
 • Без перезавантаження можливо змінити тарифабо розширити конфігурацію
Ціна від
3.17$
/міс.
Показати тарифи VPS
Недорогі VDS сервери
 • Віртуалізація KVM
 • Підходить як для Linux (CentOS, Debian, Ubuntu) так і для Windows і FreeBSD
 • Для зміни конфігурації або тарифу потрібне перезавантаження
 • Гарантія виділенних ресурсів сервера
 • Можливість устанвки власного образу ОС
 • Підключення до RDP віддаленого робочого столу
Ціна від
6.18$
/міс.
Показати тарифи VDS
Безкоштовноперенесемо Ваш сайт на наш Хостинг
7 днів тесту на послуги Хостингу і VPS-серверів

Шукаєте дешевий VDS для Windows?

Дивитись Windows VPS

Оренда недорогого віртуального ВПС / ВДС серверу чудове рішення

Дешеві VPS сервери від HyperHost - це не тільки приємна ціна, але і висока швидкість роботи,підвищена продуктивність, широкий функціонал у порівнянні зі звичайним віртуальним хостингом. На дешевому VPS звіртуалізацією OpenVZ або VDS c KVM ви можете обрати будь-яку з ОС з безкоштовною або платною панеллю керування.Також ви отримаєте повноцінний root доступ для роботи. Навіть на найдешевшому vps сервері можна запустити свій власнийVPN, розгорнути LAMP або розмістити сайт практично будь-якої складності. Незалежно від обраного тарифу ви отримаєтегарантований обсяг ресурсів відповідно до тарифного плану та незалежну ОС, на якій зможете встановити і налаштуватинеобхідне ПЗ. Якщо вам потрібна допомога в перенесенні сайтів на більш дешевий vps до нас від попереднього хостера,звертайтеся в технічну підтримку ГіперХост, ми доступні в будь-який час доби 24/7.

Купіть у нас vds сервер дешево і в подарунок отримайте безкоштовне адміністрування. Технічні фахівці ГіперХостпрацюють цілодобово і допоможуть в налатуванні не специфічного програмного забезпечення на ваш сервер.

Ми пропонуємо дешевий VPS і VDS в Європі, Росії та Україні. Незалежно від обраної локації, ви отримаєте продуктивнийсервер і професійну підтримку з нашого боку. На всіх серверах використовуються виключно SSD диски, щоб ваші проекти унаспрацювали максимально швидко і якісно. До кожного VPS можна додатково замовити дешеві IP адреси, для цього напишітьзапит до відділу продажів або виберіть необхідну кількість IP при оформленні замовлення.

Потрібен недорогий хостинг віртуальних серверів? Наша тарифна сітка ідеально підходить під даний запит. Замовтенедорогий ВДС на нашому сайті і вже через 10 хвилин ваш сервер буде встановлений і готовий до роботи. В топі дешевихVPS тариф Міні, його ресурсів цілком достатньо для початку роботи з віртуальними серверами і розміщення невибагливихпроектів. Якщо вам необхідна віртуалізація KVM, то найдешевшим є тариф VDS Доступний. Його виділених ресурсів вистачитьдля розміщення більш вимогливого і специфічного програмного забезпечення. У разі, якщо з ростом вашого проекту ресурсівстане недостатньо, ви можете легко підвищити тариф подавши запит нам або зробити це самостійно з особистого кабінету на сайті.

Купити дешевий vps linux у нас просто і вигідно. Для цього оформіть замовлення на нашому сайті та оплатіть серверодним із зручних способів оплати. Також ви можете безкоштовно протестувати будь-який тариф недорогого vps сервера linuxпротягом 7 днів і переконатися в якості обраної послуги.

Up time

Гарантуємо Uptime 99,97%
Компенсуємо в 10-ти кратному розмірі період простою!
Детальніше

HostAdvice Great Uptime Award for HyperHost

Аптайм 99,9% по версії HostAdvice

Запитання й відповіді:
 • 💡 Що таке VPS сервер ?

  VPS - тип послуги провайдера хостингу, коли користувачеві надається в оренду виділена частина віртуального сервера. Власник VPS може самостійно встановлювати необхідне програмне забезпечення, так як отримує гарантовану потужність сервера і повноцінний доступ до віртуальної машини. VPS має мінімум обмежень для роботи і виділений IP.
 • ⚖ Чим відрізняється VPS від VDS?

  В нашій компанії послуги VPS і VDS відрізняються віртуалізацією. Так, VDS сервера на віртуалізації KVM дозволяють встановити ОС Windows та оновлювати ядро ОС на дистрибутивах Linux та Windows. VPS сервера підтримують віртуалізацію OpenVZ.
 • 🔧 Ви надаєте безкоштовну підтримку серверів?

  На відміну від багатьох хостерів, ми адмініструємо усі сервера наших клієнтів - БЕЗКОШТОВНО. В Адміністрування входе установка, налаштування та оптимізація серверу. Також ми вирішуєм звернення клієнтів в тікет.системі 24/7
 • 🐧 Які дистрибутиви Linux доступні?

  Усі наші VPS VDS сервера підтримують основні дистрибутиви Linux, у нас доступні VPS на Ubuntu, VPS CentOS, VPS Debian, VPS FreeBSD
 • 🔧 Чи можна отримати тест на ВДС сервер

  Протестувати можливо тільки ВПС сервери - замовити тест серверу. Доступи до VDS сервера можливо отримати тільки після оплати послуги. Якщо Вам потрібен тест VDS сервера з дистрибутивом linux, напишіть запит до відділу продажів.
 • ⚖ Чим відрізняється панель управління ISPmanager від Vesta

  ISPmanager - це платна повнофункціональна панель керування. Підтримує всі необхідні інструменти для роботи сервера. Vesta - безкоштовна панель керування від незалежних розробників. Ця панель менш функціональна і не рекомендується для недосвідчених користувачів
 • 📌 Як додати домен на сервер

  У DNS менеджері (доступи в активаційному листі у вас на пошті) додайте новий домен. Обов`язково вкажіть тип домену як "master" і IP адресу сервера. Тут же в розділі "Записи" вкажіть нові НС-и
  vps1.hyperhost.ua
  vps2.hyperhost.ua
 • ✏ Як отримати FTP доступ на VPS

  За замовчуванням ви отримуєте SSH доступи до віртуального сервера. При необхідності ви можете створити FTP користувача на сервері через панель керування або зверніться в нашу технічну підтримку і ми створимо FTP за запитом.