Найдешевші VPS / VDS сервери компанії HyperHost

З безкоштовним адмініструванням і цілодобовою підтримкою навіть на найдешевших тарифах
Дивитись всі тарифи
Навіть на найдешевших тарифах віртуальних серверів Вам доступні всі переваги
Безкоштовний переносШвидко і професійно виконаємо міграцію Вашого проекту на новий сервер
Безкоштовне адмініструванняНалаштуємо і оптимізуємо Ваш сервер під необхідні завдання
Тех.підтримка 24/7Ваші запити будуть вирішені, не дивлячись на час дня чи ночі, у вихідні та свята
Швидкі SSD накопичувачіSSD забезпечать швидкість передачі даних в 3-4 рази швидше звичайних hdd дисків

Купіть дешевий VPS або VDS сервер на ваш вибір

Чим відрізняється VPS від VDS сервера?
Дешеві VPS сервери
  • Віртуалізація Open VZ
  • Підходить для дистрибутивів Linux (CentOS, Debian, Ubuntu)
  • Без перезавантаження можливо змінити тарифабо розширити конфігурацію
Ціна від
3.17$
/міс.
Показати тарифи VPS
Недорогі VDS сервери
  • Віртуалізація KVM
  • Підходить як для Linux (CentOS, Debian, Ubuntu) так і для Windows і FreeBSD
  • Для зміни конфігурації або тарифу потрібне перезавантаження
  • Гарантія виділенних ресурсів сервера
  • Можливість устанвки власного образу ОС
  • Підключення до RDP віддаленого робочого столу
Ціна від
6.18$
/міс.
Показати тарифи VDS
Безкоштовноперенесемо Ваш сайт на наш Хостинг
7 днів тесту на послуги Хостингу і VPS-серверів

Шукаєте дешевий VDS для Windows?

Дивитись Windows VPS

Найдешевші VPS / VDS сервери компанії HyperHost

Дешеві VPS сервери від HyperHost - це не тільки приємна ціна, але і висока швидкість роботи, підвищена продуктивність, широкий функціонал у порівнянні зі звичайним віртуальним хостингом. На дешевому VPS з віртуалізацією OpenVZ або VDS c KVM ви можете обрати будь-яку з ОС з безкоштовною або платною панеллю керування. Також ви отримаєте повноцінний root доступ для роботи. Навіть на найдешевшому vps сервері можна запустити свій власний VPN, розгорнути LAMP або розмістити сайт практично будь-якої складності. Незалежно від обраного тарифу ви отримаєте гарантований обсяг ресурсів відповідно до тарифного плану та незалежну ОС, на якій зможете встановити і налаштувати необхідне ПЗ. Якщо вам потрібна допомога в перенесенні сайтів на більш дешевий vps до нас від попереднього хостера, звертайтеся в технічну підтримку ГіперХост, ми доступні в будь-який час доби 24/7.

Купіть у нас vds сервер дешево і в подарунок отримайте безкоштовне адміністрування. Технічні фахівці ГіперХост працюють цілодобово і допоможуть в налатуванні не специфічного програмного забезпечення на ваш сервер.

Ми пропонуємо дешевий VPS і VDS в Європі, Росії та Україні. Незалежно від обраної локації, ви отримаєте продуктивний сервер і професійну підтримку з нашого боку. На всіх серверах використовуються виключно SSD диски, щоб ваші проекти унас працювали максимально швидко і якісно. До кожного VPS можна додатково замовити дешеві IP адреси, для цього напишіть запит до відділу продажів або виберіть необхідну кількість IP при оформленні замовлення.

Потрібен недорогий хостинг віртуальних серверів? Наша тарифна сітка ідеально підходить під даний запит. Замовте недорогий ВДС на нашому сайті і вже через 10 хвилин ваш сервер буде встановлений і готовий до роботи. В топі дешевих VPS тариф Міні, його ресурсів цілком достатньо для початку роботи з віртуальними серверами і розміщення невибагливих проектів. Якщо вам необхідна віртуалізація KVM, то найдешевшим є тариф VDS Доступний. Його виділених ресурсів вистачить для розміщення більш вимогливого і специфічного програмного забезпечення. У разі, якщо з ростом вашого проекту ресурсів стане недостатньо, ви можете легко підвищити тариф подавши запит нам або зробити це самостійно з особистого кабінету на сайті.

Купити дешевий vps linux у нас просто і вигідно. Для цього оформіть замовлення на нашому сайті та оплатіть сервер одним із зручних способів оплати. Також ви можете безкоштовно протестувати будь-який тариф недорогого vps сервера linux протягом 7 днів і переконатися в якості обраної послуги.

Up time

Гарантуємо Uptime 99,97%
Компенсуємо в 10-ти кратному розмірі період простою!
Детальніше

HostAdvice Great Uptime Award for HyperHost

Аптайм 99,9% по версії HostAdvice