Партнерська програма

Відгуки про хостинг HyperHost в рейтингах і каталогах

Сайти-каталоги з відгуками про нас

Дивіться, що думають інші - залишайте свою думку, ми любимо об'єктивні оцінки

Відгуки клієнтів

Богдан Ф
Тариф:Site Builder
Середня оцінка
9.8 з 10.0
Відмінний сервіс
Дуже вражений підтримкою, Техпідтримка 24/7, просто мега супер ! В любу годину доби відповідь за декілька секунд, вирішують проблеми моментально. Відчувається надійність.
Олександр Шендрик
Тариф:Basic
Середня оцінка
9.4 з 10.0
Мені все сподобалося!
Мені все сподобалося. Ціни адекватні, недоліків не знайшов. Порівняно з іншими хостерами, гіперхост дуже сподобався всім, починаючи від цін і закінчуючи управлінням сайтом. Я рекомендую його всім!
Quốc Việt Công Phạm
Тариф:VPS Start
Середня оцінка
9.4 з 10.0
VPS - насправді добре
Після 3 тижнів роботи я виявив, що VPS працює дуже добре, з високою продуктивністю, разом з дуже захопленою командою підтримки. Я відчуваю себе надзвичайно задоволеним, користуючись послугами HyperHost.UA
Олег
Тариф:Comfort cPanel
Сайт:172ir.kiev.ua
Середня оцінка
9.8 з 10.0
Співпрацюємо десь 7-9 років
Співпрацюємо вже дуже і дуже давно з хлопцями, десь років 5-6. Тримаємо форум історичний на ВПС-ці. Сайт завжди доступний, один раз все налаштували і все працює. Єдине, що змінилося, це перевели нас років зо два тому на сервери в Європі, ну за швидкістю взагалі просідань не помічено, IP тільки змінився і все. Загалом косяків взагалі не пригадую, все працює добре!
Кузьмін Артем
Тариф:Comfort ISPmanager
Середня оцінка
9.8 з 10.0
Найзручніший хостинг з тих, що я користувався
Чудовий варіант українського хостингу з можливістю надійного зберігання даних, швидкою зворотньою допомогою та комфортними цінами. Техпідтримка та відділ продажу відповідає швидко.
Roman Beliaiev
Тариф:Mini cPanel
Середня оцінка
9.8 з 10.0
Рекомендую, дуже професійний хостинг.
Користуюсь Хостинг СПанель мини, вже рік, все працює без збоїв, підтримка завжди на зв'язку. є підтримка всіх основних функцій, необхідних баз даних. тверда п'ятірка
reviewer logo
reviewer logo
reviewer logo