Навіщо Вам VPN з'єднання?

Для безпечного підключення
до публічного Wi-Fi
Для захисту персональних
і банківських даних
Для доступу до всіх сайтів в мережі
Інтернет
Вибирай тариф відповідно до своїх потреб
5 Елемент
VPN
  • Ширина каналу - 50 Мб
  • Виділений IP -
  • Трафік в місяць - 300 Гб
0.50$
10 кроків до успіху
VPN
  • Ширина каналу - 100 Мб
  • Виділений IP -
  • Трафік в місяць - 1000 Гб
0.00$

Придбавши доступ до VPN ви отримаєте ряд переваг

Персональну виділену
IP - адресу
Нашу допомогу в установці
і налаштуванні VPN
Анонімність при роботі
в мережі Інтернет
Користуватися послугою VPN від ГиперХост - легко
Що ж таке VPN?

VPN — віртуальна приватна мережа, яка забезпечує безпечне з'єднання через Інтернет між користувачем і певною зоною мережі. У простому вигляді являє собою тунель з VPN клієнта на комп'ютері користувача і VPN сервера. Всередині тунелю відбувається захист і шифрування переданої інформації. З VPN Ви отримуєте безпеку, анонімність і повну свободу в мережі Інтернет. У нас ви легко можете купити доступ і створити vpn з'єднання або тунель.

VPN використовують як інструмент для захисту даних . Це особливо актуально, якщо Ви часто користуєтеся громадською точкою доступу Wi-Fi, яку можуть "прослуховувати" хакери і перехоплювати цінну інформацію, наприклад, паролі. Основне, що Вам необхідно, це отримати код мережі.

З VPN ваші дані будуть у безпеці. Крім того, в разі необхідності приховати IP, VPN сервіс допоможе зберегти ваші особисті дані в анонімності. Якщо Вам необхідно завантажити файл з іншої мережі, де заборонені IP адреси вашої країни, з VPN Ви обійдете цю заборону.

Загалом, VPN забезпечить з'єднання з будь-якою точкою світу і безпеку передачі найважливіших даних, його можна підключити практично на будь-який пристрій і використовувати на базі будь-якої ОС. Послуга розташована в Нідерландах. VPN - це висока ступінь надійності, безпеки і універсальності.