🌌

 Переходь в ГІПЕР! Замовляй хостинг у нас та, після переносу, отримай БЕЗКОШТОВНУ кількість днів, оплачених у старого хостера!

08 : 4 : 35 : 40

Кращі датацентри Європи

Хостинг в Європі з українськомовною підтримкою

Європейська якість в поєднанні з цілодобовою підтримкою на українській мові

Безкоштовний перенос сайтів на потужні та надійні сервера в Європі

Розмістіть сайт на безпечних серверах в Нідерландах

europe stars image
achivments img

Наші нагороди за версією HostAdvice

Багаторазово номіновані на нагороди та досягнення від одного з найпопулярніших профільних сайтів у Світі - HostAdvice . Зокрема отримали нагороди:

  • ТОP 10 кращих хостингів з тех. підтримкою
  • В номінації HostAdvice"Кращий сервіс"
  • В номінації HostAdvice"Аптайм 99,9%"
  • TOP 10 VPS хостинг

Вибирайте закордонний хостинг на севрерах в Нідерландах

box img advantage img

Безкоштовно перенесемо Ваш сайт!

Просто Надайте файли сайту, або доступ до старого хостинг-провайдера і ми перенесемо сайт 1 в 1, оптимізуємо і перевіримо доступність

Кращий хостинг в Голландії на серверах компанії HyperHost

Європейський хостинг з україномовною підтримкою

Європейський хостинг з україномовною підтримкою від ГіперХост - це можливість розмістити свої проекти на безпечних і швидких серверах в країнах Європи. При замовленні будь-якого з наших тарифів ви можете вибрати локацію хостингу в Голландії. Ми розміщуємо наші сервери в кращих і надійних дата-центрах Європи і використовуємо популярні панелі управління Cpanel і ISPmanager, а для сайтів, які орієнтовані на європейську аудиторію - це відмінне рішення. Для всіх, хто шукає дешевий і швидкий зарубіжний хостинг, пропонуємо наші тарифи хостингу за доступною ціною. Наприклад, мінімальний тариф хостингу - це можливість розміщення 3 сайтів на одному акаунті, зрозумілий інтерфейс панелі керування і українська підтримка, яка працює цілодобово і без вихідних. У нас ви можете замовити звичайний віртуальний хостингбезлімітний хостинг і реселлінг з локацією в Європі. 

Хостинг в Голландії (Амстердам)

Хостинг в Голландії, перш за все, це сучасні сервери і стабільність їх роботи, високий аптайм і лояльне законодавство. Ми використовуємо SSD диски на наших серверах, щоб зробити роботу ваших сайтів максимально швидкою. Також виконуємо щоденне резервне копіювання і безкоштовне перенесення сайтів на наш хостинг в Європі, щоб зробити вашу роботу максимально комфортною і безпечною.

Дешевий закордонний хостинг від ГіперХост кожен бажаючий може протестувати протягом 7 днів безкоштовно. Якщо вам знадобиться будь-яка допомога в роботі, то наша україномовна технічна підтримка доступна цілодобово.

Зарубіжний хостинг в Нідерландах або Франції ви можете оплатити звичним способом оплати в гривні. Сьогодні голландський хостинг популярний для всіх видів сайтів, в тому числі інтернет-магазинів, форумів і сайтів новин.

Європейський хостинг з українським інтерфейсом забезпечить не тільки стабільну роботу ваших проектів в інтернеті, але і зручне управління ними за допомогою встановленої панелі.

Зробіть свій вибір зараз

Цікавить хостинг в Європі

Переглянути тарифи

Цікавить інша послуга Компанії?

До усіх послуг