коментарів
Поділитися статтею:

9 генераторів для створення логотипу онлайн

11.09.2020 1687 на прочитання 7 хвилин

Логотип - невелика іконка, зображення, яке відображає основну мету вашого бізнесу. Кожній компанії рано чи пізно потрібна розробка логотипу, який буде відображатися на візитках, на сайті, виробах поліграфії, документах. Виходячи з цього, логотип - необхідність для всіх типів бізнесу.

Не так давно в Мережі активно обговорювали "Студію Лебедєва", яка розробила нейромережу, що генерує логотипи для так званого "експрес дизайну". За словами веб-студії близько року нейромережа розробила логотипи для компаній, і ніхто не здогадувався, що це виконував не дизайнер, а машина. Такий експеримент провели для того, щоб замовники в майбутньому стали частіше користуватися автоматичними генераторами логотипів. Навколо цієї теми є багато за і проти, крім того, більшість користувачів просто не вірять в подібну розробку.

В даному огляді ми підібрали найбільш популярні генератори (конструктори) логотипів. Спробуйте, можливо один із них допоможе створити для вашої компанії цікаве і унікальне лого.

LOGASTER

Даний генератор вже давно зайняв лідируючі позиції в сфері автоматичної розробки логотипів для бізнесу. За допомогою зручного функціоналу Logaster можна створити фірмовий стиль вашої компанії і побачити на прикладах, який вигляд буде у вашої брендованої продукції. Сервіс популярний у багатьох країнах, так як надає мультимовну панель управління.

Основні переваги онлайн генератора:

-є безкоштовна можливість не тільки створити, але і завантажити наданий генератором логотип (в міні форматі);

-користувач отримує лого в векторному форматі (PDF і SVG), яке можна масштабувати до необхідних розмірів;

-надається цілодобовий доступ до розробки логотипу навіть після його скачування. Це дуже зручно, наприклад, коли ви вирішили змінити дизайн або щось додати нове в концепцію розробки;

-на вибір доступно 6 типів компонування логотипу - в різних варіантах і на різних носіях;

-користувач отримує авторські права на використання логотипу та право на торговельну марку.

В цілому генератор логотипів Логастер надає зручну панель управління, велику базу готових шаблонів, які можна редагувати, і можливість створити логотип, виходячи з напрямку діяльності вашої компанії.

Для запуску генератора логотипів для початку потрібно вказати назву вашої компанії, далі вказати напрямок діяльності, також можна вказати гасло, основний посил бізнесу. Далі вам буде представлений список варіантів, можна вибрати той, що сподобався і почати редагування.

Весь процес роботи над логотипом безкоштовний. Результат можна скачати безкоштовно, але в маленькому розмірі. Якщо потрібен повнорозмірний логотип, доведеться заплатити, але в підсумку ви отримаєте своє лого в 4 форматах JPG, PSD, PNG і SVG і при необхідності зможете продовжувати роботу над його редагуванням.logaster

 

LOGOMAKER

Logomaker - англомовний сервіс для генерації логотипу. На жаль, сервіс доступний тільки англійською, але якщо вас це не зупиняє, то ви можете скористатися всіма перевагами онлайн генератора:

    - великий вибір іконок і шрифтів;

    - безкоштовне скачування маленького розміру логотипу;

    - шрифти можна розробляти на основі літер.

У сервісі немає можливості використовувати кирилицю і вносити правки. Ось, що вийшло для ГіперХост:
logomaker

 

DESIGNMANTIC

DesignMantic - інструмент онлайн розробки логотипу, зі зручним інтерфейсом, який в результаті надає користувачеві готовий варіант лого. Також сервіс надає можливість створити візитку з вашим логотипом. На жаль, не можна вносити правки.

Працювати з DesignMantic дуже просто. Для початку просто вводите назву вашої фірми, без вкладень і отримуєте запропоновані варіанти, які можна самостійно доопрацювати за допомогою редактора і зберегти собі після оплати.designmantic

LOGOTIZER

Logotizer - лаконічний сервіс для розробки простого логотипу. Інструмент надає функціонал для роботи з текстом логотипу і фігурою. Зручний редактор підійде навіть для новачків, надається великий вибір шрифтів для вставки тексту і іконок для розробки безпосередньо самого логотипу. Для роботи з генератором надається детальна покрокова інструкція, за допомогою якої створити логотип може будь-хто.

Істотний недолік в тому, що в сервісі маленький вибір іконок, що значно ускладнює розробку логотипу та підбору найбільш відповідного унікального варіанту. Інструмент платний.
logotizer

TURBOLOGO

Turbologo - генератор логотипів зі свіжими дизайнерськими рішеннями. Всього кілька простих кроків, і ваш логотип готовий. Редактор досить простий і зрозумілий, крім того є можливість поділиться своїм напрацюванням, наприклад, з колегами. На Turbologo ви зможете вибрати колір, іконки, які вам подобаються, а потім інструмент створить для вас свій варіант логотипу.

Відповідний варіант ви зможете зберегти в зручному форматі після оплати. Безкоштовних варіантів для скачування логотипу немає.
turbologo

 

LOGOGARDEN

Використовуючи можливості Logogarden, ви зможете самостійно зробити логотип для вашої компанії. Сервіс пропонує хороший вибір іконок і шрифтів. Для старту розробки потрібно вибрати тематику роботи компанії, а сервіс у свою чергу запропонує варіанти логотипів. Завантажити логотип можна, як в растрі, так і в векторі. Векторний варіант коштує в кілька разів дорожче. Але розширеного функціоналу для редагування логотипу тут не вистачає.
logogarden


GENLOGO

Конструктор Genlogo підходить для створення яскравих і креативних логотипів. На сайті крім лого можна розробити фірмовий стиль, візитку, конверт або фірмовий бланк. Після реєстрації сервіс надає користувачам систему бонусів, а після покупки - права на повноцінне використання розробленого логотипу. Авторська система запропонованих елементів, з яких ви можете скласти унікальний логотип, розроблена дизайнерами сервісу.

Весь інтерфейс сервісу на російській мові, є тарифи на вибір. В тарифи Бізнес і Фірмовий стиль включено 1 годину роботи дизайнера. Сервіс Genlogo - універсальна платформа для створення логотипу та фірмового стилю.
genlogo

LOGOSERVIS

LogoServis - простий конструктор логотипів з російськомовним інтерфейсом і підтримкою кирилиці. Для початку роботи введіть назву компанії, її слоган (не обов'язково) і виберіть специфіку роботи компанії. Сервіс створення логотипів підбере вам відповідні варіанти з урахуванням введених даних. Далі ви зможете відредагувати той варіант, який вам сподобається. На основі логотипу потім можна створити візитку або інші матеріали. Ось, що вийшло для ГіперХост на LogoServis:
LogoServis

GRAPHICSPRINGS

Менш популярний конструктор, ніж інші в цьому списку - GraphicSprings. З його допомогою можна розробити дуже оригінальне лого за кілька хвилин, але функціонал сервісу трохи обмежений. Ось які іконки для подальшого доопрацювання надав нам сервіс в категорії Комп'ютери / Інтернет:graphicsprings


Close Screen
Alla Rud
Статей: 969
Оцініть статтю:


Дякую за відгук
Рейтинг: 5 з 5 Голосів: 2