коментарів
Поділитися статтею:

Аналоги корпоративних соц.мереж DaOffice та Dialog

03.06.2022 296 на прочитання 5 хвилин

DaOffice та Dialog - корпоративні соціальні мережі, які використовуються для роботи співробітників, їх спілкування, а також для координації проектів та обміну документами. В даному огляді підібрані аналоги для DaOffice та Dialog – програми Control.Events, Slack, Discord, Microsoft Teams, які стануть зручною альтернативою для спільної роботи.business networking


Control.Events - контроль та відстеження подій компанії

Це зручний та практичний інструмент, для того щоб тримати роботу співробітників та офісу під контролем. Переваги Control.Events:

    - швидкий імпорт подій з будь-яких джерел: Gmail, Google Drive, Calendar, JIRA, Slack, Zoom та ін.

     -працює у всіх використовуваних месенджерах та в браузерах;

     -спілкування за допомогою коментарів, підключення сторонніх осіб, які не працюють у вашій компанії;

     - єдиний зручний інтерфейс для керування;

    - графи подій для візуалізації того, що відбувається.

Control.Events замінить DaOffice та Dialog і зробить роботу офісу ще більш ефективною та прозорою для управління та контролю.

Slack – корпоративний месенджер для роботи над проектами

Slack – це більше, ніж просто чат-клієнт. Його набір інструментів для спільної роботи та командної роботи – потужний інструмент спілкування. Функціонал програми включає:

✓Налаштування повідомлень

Змініть налаштування повідомлень Slack, щоб ви могли бути частиною безлічі завантажених каналів Slack, не відволікаючись на постійні повідомлення. Обмежте повідомлення, щоб вони відображалися лише тоді, коли ви згадуєтеся в каналі, або лише тоді, коли використовуються певні слова, які можуть стосуватися вашої роботи. Керуйте повідомленнями з автоматичного розкладу. Наприклад, ви можете вимкнути повідомлення поза вашим звичайним графіком роботи.

✓Інструменти команди

Команди можуть використовувати певні слова, щоб привернути увагу члена до певної проблеми. Введіть ім'я @user в чат-повідомлення, щоб попередити когось про важливу розмову, яку вони повинні побачити.

Обмінюйтесь файлами, зображеннями та іншим вмістом між членами команди прямо у Slack. Slack відстежує контент, яким поділяються на каналах та особистих повідомленнях, що спрощує пошук та посилання на цю інформацію. Використовуйте панель пошуку, щоб знайти певні повідомлення чату або загальні дані.

✓Засоби зв'язку

Хочете швидко поговорити, не вмикаючи камеру? Ви можете почати Slack Huddle у будь-якому каналі або у прямому повідомленні. Ви також можете поділитись своїм екраном з іншими учасниками чату. Slack Huddle доступний лише для платних команд Slack.

Платні команди Slack також можуть ділитися відео та голосовими записами. Slack автоматично включає стенограму з усіма записами, які можна зберігати у доступному для пошуку архіві. Ви також можете запланувати показ записів у певний час.

Discord – месенджер не тільки для геймерів

Discord – програма месенджер на безкоштовній основі, яка дозволяє спілкуватися текстом, за допомогою аудіо та відео зв'язку, дозволені групові дзвінки. Крім спілкування геймерів, сьогодні Discord успішно використовується, як корпоративна соціальна мережа. Швидкість, зручний інтерфейс та мінімальні затримки передачі даних - основні переваги програми, розглянемо також її можливості для корпоративного зв'язку.

Як і Slack, Discord поділено на канали. Discord спеціально має як текстові, так і голосові канали, тому ви можете розпочати розмову з кимось, продовжуючи обмінюватись повідомленнями з іншими. З голосових каналів можна також здійснювати відеодзвінки або ділитися своїм екраном.

Канали можна зробити приватними, щоб у них могли увійти лише певні учасники, щоб найвищі керівники вашої робочої групи могли вести приватні бесіди на делікатні теми, перш ніж інформувати всіх інших.

Спільне використання екрана в Discord дозволяє ділитися важливою інформацією на екрані вашого комп'ютера з рештою вашої команди.

Боти Discord - чудовий спосіб модерувати ваш сервер або додати трохи веселощів у робочий день. Боти можуть використовуватися для модерації контенту на сервері, щоб розмови не переривалися, а співробітники утримувалися від обміну зовнішніми посиланнями або спамом. Деякі роботи дозволяють ділитися музикою та відео з колегами, проводити опитування або навіть грати в ігри.

Хоча Discord мало вбудованих інтеграцій, деякі з них виявилися корисними для бізнесу. Droplr - це програма для створення знімків екрана та запису екрана, яка зберігає всі ваші зображення та відео у вашому власному безпечному місці у хмарі. Інтеграція Droplr з Discord дозволяє обмінюватися знімками екрана та GIF-файлами з Droplr і переглядати їх прямо на вашому сервері Discord.

Microsoft Teams – робочий простір для ефективного вирішення завдань

Це система корпоративного спілкування, яка дуже тісно інтегрована з програмами Office 365. Microsoft Teams допоможе організувати віддалену роботу, вебінари, конференції та спілкування між співробітниками вашої компанії. Відмінна заміна для програм DaOffice та Dialog.

Основні переваги Microsoft Teams:

    - живі трансляції

   - окремі канали без обмежень

    - конференції та онлайн зустрічі

    - сховище для документів

    - зручний інтерфейс для роботи з програмою

    - можливості для покращення програми під свої завдання.

Microsoft Teams - платформа, яка з'єднує людей у ​​будь-який час та практично з будь-якого місця, надаючи можливості спільної роботи за допомогою хмарних сервісів Microsoft.

Microsoft Teams надає користувачам доступ до даних, обміну миттєвими повідомленнями, аудіо- та відеодзвінками, різноманітними онлайн-зустрічами та великими можливостями веб-конференцій.

Організації, що використовують Teams, зберігають контроль над службами спільної роботи, які вони пропонують користувачам, але вони не мають операційного навантаження, пов'язаного з локальним серверним програмним забезпеченням.


Close Screen
Alla Rud
Статей: 969
Оцініть статтю:


Дякую за відгук
Рейтинг: 0 з 5 Голосів: 0