коментарів
Поділитися статтею:

Безкоштовні програми для конвертації зображень: Топ 9

18.05.2020 6114 на прочитання 5 хвилин

Безкоштовні онлайн сервіси для конвертації допоможуть Вам у тих випадках, коли необхідно перевести jpg в png, або інші формати. Ця потреба часто виникає при розробці чи наповненні сайту або якщо необхідно розмістити зображення в Інтернеті. Спеціальні конвертери зображень стануть зручним помічником при роботі з картинками або фотографіями різних видів. Пропоную розглянути добірку безкоштовних програм для конвертації зображень.

XnConvert

XnConvert - універсальний конвертер для різних зображень. Завдяки використанню даної програми можна конвертувати 500 форматів зображень в 80 інших. Так, XnConvert навіть підтримує пакетне конвертування, імпорт папок, фільтри, зміну розміру і інші необхідні параметри для роботи користувача з зображеннями.

Основні популярні вхідні формати: BMP, EMF, GIF, ICO, JPG, PCX, PDF, PNG, PSD, RAW, TIF і тп.

Основні вихідні формати зображень: BMP, EMF, GIF, ICO, JPG, PCX, PDF, PNG, PSD, RAW, TIF і тп, з якими можна ознайомитися безпосередньо на сайті сервісу.

Програма XnConvert прекрасно функціонує в ОС Windows, Mac і Linux. Якщо є необхідність, на сторінці завантаження можна завантажити портативний варіант для Windows. Даний конвертер зображень користується достатньою популярністю, тому його можна успішно використовувати для конвертації картинок для сайту або будь-яких інших цілей.

CoolUtils

Другий в списку конвертер зображень CoolUtils, який також працює в он-лайн режимі. Сервіс зручний тим, що конвертація відбувається в режимі реального часу, і Вам немає необхідності чекати отримання посилання на електронну пошту.

Вхідні формати зображень: BMP, GIF, ICO, JPEG, PNG і TIFF. Вихідні формати - BMP, GIF, ICO, JPEG, PNG і TIFF.

Сервіс зручний тим, що дозволяє повертати і змінювати розмір зображення перед його перетворенням в інший формат.

FileZigZag

FileZigZag - онлайн-сервіс конвертації зображень, який працює з найбільш популярними графічними форматами. Для початку роботи Вам необхідно завантажити вихідне зображення, вибрати потрібний формат, а потім почекати листи з посиланням на перетворене зображення.

Вхідні формати: GIF, BMP, JPG, PAM, PBM, PCX, PGM, PNG, PPM, SGI, YUV, TGA, TIF і TIFF.

Вихідні формати зображень: BMP, DPX, GIF, JPG, PAM, PBM, PNG, PCX, PGM, PPM, RAS, SGI, TGA, TIF, TIFF і YUV.

Якщо Ваші зображення мають невеликий розмір, то очікування посилання на перетворене зображення не займе багато часу.

Zamzar

Zamzar - ще один онлайн-сервіс, який призначений для конвертації зображень. Він підтримує більшість поширених графічних форматів і навіть кілька форматів систем автоматизованого проектування.

Вхідні формати зображень: 3FR, AI, ARW, BMP, CR2, CRW, CDR, DCR, DNG, DWG, DXF, EMF, ERF, GIF, JPG, MDI, MEF, MRW, NEF, ODG, ORF, PCX, PEF, PNG, PPM, PSD, RAF, RAW, SR2, SVG, TGA, TIFF, WBMP, WMF, X3F і XCF.

Вихідні формати: AI, BMP, EPS, GIF, ICO, JPG, PDF, PS, PCX, PNG, TGA, TIFF і WBMP.

Adapter

Adapter - сервіс для конвертації зображень з інтуїтивно зрозумілим інтерфейсом і безліччю корисних функцій. Програма конвертує всі відомі формати. Adapter дозволяє перетягувати зображення в чергу і швидко вибирати формат виведення. При цьому чітко видно розмір файлів зображень до і після їх перетворення.

Adapter також пропонує додаткові функції. Наприклад, імена для користувача файлів і директорії виведення, зміна дозволу і якості, накладення тексту / зображення.

Вхідні формати: JPG, PNG, BMP, TIFF і GIF. Вихідні формати зображень: JPG, PNG, BMP, TIFF і GIF.

Дійсно програма працює швидко. Вона конвертує не тільки файли зображень, але і відео / аудіо файли. Можна встановити програму Adapter на Windows і Mac.

Free Image Convert and Resize від DVDVideoSoft

Free Image Convert and Resize від DVDVideoSoft - програма для конвертації зображень, правда, вона підтримує невелику кількість форматів, але має багато зручних функцій, серед яких не тільки конвертування, а й зміна розмірів і перейменування декількох файлів одночасно.

Вхідні формати зображень: JPG, PNG, BMP, GIF і TGA. Вихідні формати: JPG, PNG, BMP, GIF, TGA і PDF.

Програма досить проста у використанні, підтримує популярні формати зображень і включає в себе деякі додаткові функції, які ви не знайдете в інших конвертерах. Конвертер Free Image Convert and Resize працює з популярними ОС Windows 10, 8, 7, Vista і XP.

PixConverter

Безкоштовний конвертер PixConverter - зручний у використанні і має багато додаткових функцій для роботи з зображеннями, наприклад, пакетне конвертування, одночасний імпорт декількох фотографій з папки, поворот зображення, зміни розміру та кольору картинки.

Вхідні формати зображень: JPG, JPEG, GIF, PCX, PNG, BMP і TIF. Вихідні формати: JPG, GIF, PCX, PNG, BMP і TIF.

Програма відмінно працює з ОС Windows 8, Windows 7, Windows Vista і Windows 10.

SendTo-Convert

SendTo-Convert - добре автоматизована програма для перетворення зображень в необхідні для користувача формати.

Вхідні формати: BMP, PNG, JPEG, GIF і TIFF. Вихідні формати зображень: BMP, PNG, JPEG та GIF.

SendTo-Convert можна використовувати в Windows 10, 8, 7, Vista і XP.

Image Espresso

Image Espresso - безкоштовний онлайн-конвертер для зображень форматів JPG, TIF, PNG, PSD, BMP, GIF, JP2, PICT, JPC, PCX і SGI. Вихідні формати: BMP, PICT, GIF, JP2, JPC, JPG, PCX, PDF, PNG, PSD, SGI, TGA, TIF, WBMP, AVS, CGM, CIN, DCX, DIB, DPX, EMF, FAX, FIG, GPLT , PAM, MAT, PCD, PCL, RGB, WMF, WPG, XBM та інші.

Програма дозволяє змінювати розмір, обрізати чи повертати зображення. У тому числі користувач може додавати ефекти, наприклад, монохромність і скручування, накладення тексту; змінювати яскравість, контрастність і різкість.

Image Espresso перед збереженням дозволяє перейменувати картинку і вибирати для неї якість і розмір.

Програму можна використовувати в будь-якій операційній системі, в тому числі Windows, Linux і Mac.

Ви використовуєте інший конвертер зображень? Поділіться ним в коментарях до статті. 


Close Screen
Yurii Prokopyshyn
Статей: 174
Оцініть статтю:


Дякую за відгук
Рейтинг: 5 з 5 Голосів: 1