0 коментариев
Поделиться статьей:

.biz- інформація про домен. Де зареєструвати .biz?

Alla Rud 13.01.2021 0 73 на прочтение 4 минут

.biz - доменна зона верхнього рівня, в основному використовується для сайтів бізнес-структур. Зона створена в 2001 році, коли вже існували інші популярні зони, такі як com, net, org. Загальний домен верхнього рівня biz перебуває під контролем організації Neulevel. Зареєструвати домен .biz може будь-хто без обмежень. Реєстрація домену в цій зоні доступна також на сайті хостинг-провайдера ГіперХост.юа.bizdomainhyperhost

Історія доменної зони biz

Реєстрація доменних імен в зоні biz була відкрита 30 січня 2001 року. У перший день запуску цієї зони було зареєстровано понад 100 тис. імен по всьому світу. Сьогодні кількість імен сайтів в цій зоні зростає, і це не дивно, адже biz має безпосереднє відношення до бізнесу, кожна гілка якого має представництво в мережі.

Спочатку цю зону використовували, як альтернативу затребуваному домену com, тому зону biz використовували в основному для комерційних організацій. Сьогодні доменна зона користується популярністю, особливо в сферах, пов'язаних з продажами. Часто даний домен реєструють представники турецького бізнесу, на турецькому biz позначає ми, тому можна зустріти різні цікаві комбінації для турецьких сайтів, які надають різні типи послуг.

Чому обирають доменну зону biz?

Сьогодні назви сайтів з приставкою biz можна зустріти не тільки в бізнес сфері. Часто biz воліють безкоштовні і платні дошки оголошень, блоги про бізнес, форуми для спілкування за різними напрямками, шоу бізнес. Ця зона легко запам'ятовується і відтворюється на слух, до того ж у відвідувачів одразу виникає асоціація з чим пов'язана тематика відвідуваного сайту в інтернеті. biz - бізнес і все, що з ним пов'язано.

Реєстрація домену відбувається моментально після надходження заявки на реєстрацію. Також при оформленні замовлення вкажіть всі необхідні дані анкеті для прискорення процесу реєстрації.

Переваги зони .biz:

    - легко запам'ятовується;

    - асоціюється з бізнесом і комерційними структурами;

    - доступна реєстрація IDN;

    - низька вартість в порівнянні з іншими зонами;

    - моментальна реєстрація;

    - підходить для сайту будь-якої країни;

    - немає обмежень, домен може зареєструвати будь-який бажаючий;

    - один з найпопулярніших доменів, який легко сприймається користувачами інтернету;

    - підходить практично під будь-яку тематику, яка пов'язана з будь-якими типами продажів.

Що робити, якщо відповідний домен в зоні. biz вже зайнятий?

Так як доменна зона biz користується популярністю з 2001 року, знайти вільне і відповідне ім'я для вашого сайту все складніше з кожним днем. Часто виникає проблема, що відповідний домен в зоні biz вже зайнятий іншим користувачем. Дочекатися, поки даний домен звільниться, немає сенсу, тому ви можете не тільки підібрати схожий домен, але і підібрати цікаве для вас ім'я в іншій зоні, наприклад, com, co, net або ж взяти домен другого рівня biz.ua. Саме доменна зона biz.ua підійде для сайтів бізнесу в Україні.

На сторінці реєстрації доменів ви можете ввести цікаві для вас назви і отримати список вільних доменів в різних зонах в разі, якщо в зоні. biz назва вже зайнято.

Де зареєструвати доменне ім'я в зоні .biz?

Зареєструвати домен .biz за низькою вартістю ви можете на сайті хостинг-провайдера ГіперХост або у будь-якого іншого реєстратора доменів. Мінімальний термін реєстрації в цій зоні 1 рік, максимальний 10 років. Для реєстрації імені вам буде потрібно вказати свої контактні дані в анкеті при оформленні замовлення і оплатити вартість домену. Як і у інших реєстраторів, домен на тест не надається, і після реєстрації немає можливості повернення коштів.Тому до підбору домену поставтеся відповідально і постарайтеся підібрати саме те ім'я, яке відображає діяльність і напрямок роботи вашого інтернет-ресурсу. Після того, як заявка на домен оплачена, домен в панелі стає активним моментально. У деяких ситуаціях можливі затримки, якщо при заповненні заявки ви не вказали дані повністю.

Використовуйте .biz для вашого бізнес сайту, для комерційної сторінки, для блогу про бізнес, для форуму або для сайту, пов'язаного з шоу бізнесом. Це тематичний, але широко охоплюючий домен, який популярний у всьому світі. Ваш сайт буде впізнаваний, а доменна зона .biz максимально вигідно підкреслить спрямованість ресурсу. Зони .biz дуже популярні, тому ви зможете перепродати домен в цій зоні, якщо він вам більше не знадобиться.

Купити домен .biz


Close Screen
Alla Rud
Статей: 662
Оцените статью:


Спасибо за отзыв
Рейтинг: 5 из 5 Голосов: 1