коментарів
Поділитися статтею:

Чим замінити Яндекс.Вебвізор - Plerdy, Looqme, Microsoft Clarity

16.12.2022 64 на прочитання 10 хвилин

Чим замінити Яндекс.Вебвізор? У цій статті розглянуті програми – Plerdy, Looqme, Microsoft Clarity, які використовуються для аналітики сайту або покращення конверсії.

Plerdy - інструмент для збільшення конверсії та доходів сайту

Plerdy – це комплексний інструмент оптимізації конверсії, призначений для професійних інтернет-маркетологів та агенцій, який дозволяє їм значно підвищити продуктивність сайту, подвоїти зростання конверсії, збільшити дохід.

Plerdy - це ідеальне програмне забезпечення для оптимізації конверсії, якщо у вас є активний інтернет-магазин або сайт з зростаючим трафіком (або потенціал зростання, і ви працюєте з низкою каналів онлайн-маркетингу. Програмне забезпечення створено на основі знань та досвіду людей, що спеціалізуються на інтернет-маркетингу та сертифікованих Google Analytics та Google AdWords.

Використовуючи теплові карти для вимірювання та оцінки продуктивності вашого сайту, Plerdy може надати вам різні точки зору на те, як ще більше підвищити зручність використання сайтів на основі сприйняття ваших користувачів. Програмне забезпечення показує, як відвідувачі взаємодіють з будь-яким елементом, а потім аналізує дані, щоб допомогти вам ухвалити рішення, які позитивно вплинуть на конверсії.

Plerdy був програмним забезпеченням для оптимізації конверсії для міжнародних брендів, включаючи Honda, Kredo Bank та Beheto. Програмне забезпечення дозволило їм повною мірою використовувати свої дані, внести необхідні корективи до сайтів та інтернет-магазинів з урахуванням думок своїх клієнтів та скористатися перевагами.

Plerdy дозволяє вам робити все це, не витрачаючи багато ресурсів, грошей та часу. У результаті кампанії стають ефективнішими, а доходи зростають, при цьому витрати на кампанії та інші супутні витрати знижуються.

Програмне забезпечення від Plerdy є чудовою альтернативою Яндекс.Вебвізор.

Підтримувані пристрої: Windows, Linux, Android, iPhone/iPad, Mac, Windows Mobile.

Функціонал Plerdy

Воронки конверсії

Автоматичне відстеження подій

✓Теплові карти

Розширена сегментація

Тестування мобільних та планшетних сайтів

Карти прокручування

Відстеження доходів

Комплексна звітність

Персональний хостинг

Опитування на сторінці

Багатосторінкові тести

Заплановані звіти електронною поштою

Оглядова панель

Сегменти та фільтри

API та ідентифікація користувача

Налаштування спливаючих вікон

SEO-чекер

✓Інструменти теплової картки сайту. Теплова карта кліків – це інструмент, який показує, як користувачі поводяться під час відвідин сторінки. Ці дані відображають найпоширеніші елементи, глибину прокручування, популярні частини сторінки та послідовність кліків.

Записи сеансів. За допомогою таких відеороликів користувачі можуть бачити, як відвідувачі переміщаються, та відтворювати свої важливі рішення, щоб помічати кожну дію.

SEO-перевірка. Позиція сайту в пошуковій видачі залежить від десятків SEO-показників. Plerdy відстежує поточні показники та порівнює їх з попередніми даними.
✓Відстеження подій та цілей. За допомогою Plerdy користувачі можуть налаштувати відстеження подій для будь-яких елементів сайту для більш детального аналізу. Всі події можна перенести до Google Analytics одним клацанням.

✓Конверсійна вирва. Налаштуйте вирви конверсії для сайту, щоб побачити шляхи відвідувачів до конверсій, визначити помилки сайту та причини, з яких вони йдуть.

✓Спливаючі форми та NPS. Вони можуть генерувати більше потенційних клієнтів, розширювати базу контактів та інформувати користувачів про спеціальні пропозиції чи інші події.

Looqme – український сервіс для моніторингу та аналітики

Looqme – система, яка надає можливості для трекінгу та оцінки інформаційної активності брендів, компаній, персон. Використовується для підвищення впізнаваності бренду та зростання бізнесу загалом.

Продукти від Looqme

MyNews Bot (система сповіщень про згадки телеграм). Ви завжди будете в курсі, коли про вас згадали канали новин.

LOOQME Hub (платформа моніторингу та аналітики)

Industry Watcher (аналітичний сервіс). Допомагає аналізувати конкурентів та проводити точні дослідження безпосередньо у вашій галузі

LOOQME R-index (метрика для відстеження довіри до соц.медіа).

Всі інструменти від Looqme мають 7 - денний тестовий доступ для ознайомлення з сервісом. Наводимо приклад вартість інструменту LOOQME Hub:

За допомогою можливостей сервісу ви зможете спостерігати та аналізувати свою PR-кампанію онлайн.

Також ви зможете отримувати сповіщення протягом 10 хвилин після виходу новини та бачити, як це реагує суспільство.

Крім того, доступний функціонал для внесення правок.

Microsoft Clarity – безкоштовний сервіс для відстеження вашого сайту

Основна мета Microsoft Clarity – спростити аналітику користувачів та дозволити сайтам легко відстежувати функції: показник відмов, відвідування сторінок. Така проста у використанні платформа пропонує аналіз основних областей сайту, включаючи відтворення сеансів, теплові карти та інформаційні панелі. Ці унікальні функції пропонують користувачам краще розуміння взаємодій, повтори конкретних інформаційних панелей та панель моніторингу з кількома наборами фільтрів.

Microsoft Clarity повністю безкоштовний, тому чудово підійде для малого бізнесу, наприклад, для користувачів, які мають інтернет-магазин.

Функціонал Microsoft Clarity

Відтворення сеансу. Microsoft Clarity пропонує відображати відтворення сеансів та відвідування сторінок кожним відвідувачем. Він забезпечує докладне уявлення про те, де саме відвідувачі побували на сайті, де вони прокручують та натискають на сайт. Ці сеанси відображаються як фільм та мають кнопку фільтра для вибору різних типів даних. Такі функціональні можливості дозволяють легко фільтрувати необхідні дані.

Теплові карти. Аналітика Microsoft Clarity показує, де саме відвідувачі натискали на сайті. Теплова карта Microsoft Clarity виявилася дуже корисною для власників сайтів, оскільки вони можуть мати повне уявлення, як довго відвідувач залишався на сторінці. По суті, є два типи теплових карт - карти кліків та карти прокручування. Основна функція карти кліків — визначити контент, з яким відвідувачі найчастіше взаємодіяли, а карта прокручування допомагає вказати, чи потенційні клієнти прийшли саме туди, куди ви хочете, щоб вони потрапили на ваш сайт.

Аналітичні панелі. Інформаційні панелі забезпечують чітке уявлення про поведінку та продуктивність клієнтів. Він надає інформацію, пов'язану з трафіком сайту, відвідувачами, які прокручували сайт вгору та вниз, натискали на неіснуючі посилання та багато іншого. Панель інструментів Microsoft Clarity пропонує кілька фільтрів, які можуть збільшувати певні дані. Це дозволяє легко аналізувати найпопулярніші сторінки та коефіцієнти конверсії, а також дізнаватися, як відвідувачі взаємодіють із сайтом.

Microsoft Clarity надає інформацію про взаємодію користувачів на вашому сайті з упором на швидку та дієву інформацію про UX.

Додаткові UX-метрики, які можна використовувати:

Надмірне прокручування - коли користувач прокручував сторінку вгору і вниз більше, ніж очікувалося, показуючи, що для прокручування вгору і вниз для отримання інформації потрібно багато зусиль. Це допоможе показати, де потрібно покращити UX, щоб зменшити ці зусилля та потенційно змінити порядок елементів на сторінці.

Швидке повернення – вимірює, коли користувач клацнув сторінку, але відразу ж натиснув кнопку «Назад». Це може вказувати на випадкові кліки, а також на те, що сторінка не відповідає обіцянці, запропонованій попередньою взаємодією.

Помилки Javascript - відображає, який JavaScript не працює належним чином або взагалі не працює у відвідувачів.

Microsoft Clarity не здатний повністю замінити функціонал Google Analytics, швидше за все він буде чудовим його доповненням для отримання кращих результатів. Але Microsoft Clarity може вигідно замінити Яндекс.Вебвізор, якщо ви дасте йому шанс та скористаєтеся його повноцінним функціоналом.

Переваги Microsoft Clarity

▶ зручний та зрозумілий інтерфейс, до якого швидко звикаєш

▶ безкоштовний

▶ швидке встановлення та інтеграція з Google Analytics

▶ необмежені теплові карти

▶ зберігання записів протягом 12 місяців

▶ необмежену кількість записів сеансів та інші.

На жаль, у програмі немає інструментів для A/B тестування та покращення дизайну сайту.

Потрібен якісний та швидкий хостинг для розміщення сайту, обирайте хостинг від компанії ГіперХост.


Close Screen
Alla Rud
Статей: 994
Оцініть статтю:


Дякую за відгук
Рейтинг: 5 з 5 Голосів: 1