коментарів
Поділитися статтею:

.co - універсальний домен для будь-якого сайту, де зареєструвати .co?

11.03.2021 563 на прочитання 4 хвилини

.co - доменна зона верхнього рівня, національний домен Колумбії. Не дивлячись на те, що цей домен має відношення до певної країни, його часто використовують, як альтернативу популярній зоні .com. Навіть всесвітньо відомі компанії Твіттер і Гугл мають короткі посилання сайтів в цій зоні - t.co і g.co. Доменна зона легко запам'ятовується і сприймається користувачами, зареєструвати домен .co може будь-хто без обмежень у будь-якого реєстратора зони.

DOMAIN CO

Історія домену .co

З моменту створення доменної зони .co (1991 рік) в ній дозволялася реєстрація імен для сайтів виключно для колумбійців. Не жителі Колумбії могли отримати домен тільки третього рівня. З 2010 року всі обмеження були зняті, і сьогодні зареєструвати домен в зоні .co може кожен, незалежно від регіону проживання. Найдорожчий домен в цій зоні був проданий за 81 тис. доларів, домен e.co. В домені також відкрито багато доменів другого рівня з тематичним напрямком, наприклад: .net.co, .edu.co, org.co, com.co і інші.

Ця зона одержала чималу популярність через те, що її можна легко обіграти, а також просто запам'ятати, наприклад, pepsi.co.

За перші 15 хвилин доступу до реєстрації було зареєстровано 90 тис. доменів. Сьогодні в цій зоні більш 300000 реєстрацій.

Зона .co - національна зона Колумбії, країни в Південній Америці, яка завжди приваблювала туристів і підприємців. Колумбія - це перш за все країна з плантаціями кави і тропічними лісами. Тому зона .co насамперед використовується для відкриття бізнес-сайтів в цій країні. Але на цьому значення зони не закінчується. .co - як би скорочена версія найпопулярнішого домену в світі .com. Тому її часто використовують, якщо потрібне ім’я в зоні com вже зайнято.

Чому варто вибрати доменну зону .co?

Домен .co стане відмінним вибором не тільки для веб-проектів, пов'язаних з Колумбією або іншими країнами Південної Америки. Сьогодні .co приваблює підприємців та творчих особистостей з усіх регіонів планети. Лаконічна зона .co підійде для туристичних, корпоративних і розважальних сайтів. Вона є чудовою альтернативою домену .com або .company. Якщо ви хочете приєднається до глобальної мережі та стати успішним, то зона co допоможе вивести ваш сайт на новий рівень. 

Домен .co має на увазі під собою скорочення від популярних англійських слів company, corporation, commercial.

Альтернативні доменні зони для .co - .com, .company, .org, .net, .info, .co.ua.


Переваги домену .co

✓ немає обмежень для реєстрації, не потрібно надавати документи

✓ моментальна реєстрація після оплати заявки

✓ лаконічний і добре запам'ятовується

✓ доступна реєстрації приватним особам і компаніям

✓ володіє смисловим наповненням, яке зрозуміло в будь-якій точці світу

✓ відмінне рішення для комерційних проектів

✓ привертає увагу і популярний в всьому світі, в тому числі в всесвітньо відомих компаніях

✓ зможе успішно підкреслити будь-яку вашу ідею

✓ мінімальний термін реєстрації 12 міс., Максимальний 60 місяців.

У доменній зоні .co доступна реєстрація доменних імен тільки латиницею.


Де дешево зареєструвати домен .co?

Вартість доменної зони .co, в порівнянні з іншими тематичними міжнародними зонами, середня. Зареєструвати домен швидко і безпечно найкраще у акредитованих реєстраторів доменів або у хостинг-компаній, які пропонують послуги реєстрації. Реєстрація проходить моментально після оплати і подачі заявки. Під час реєстрації переконайтеся, що ви правильно вказали всі ваші дані, адже домен реєструється на ваше ім'я. Як тільки домен зареєстрований і відображається в панелі Активний, він стане доступним протягом 2-72 годин, тобто, як тільки завершиться оновлення ДНС інформації.

Якщо вам потрібна допомога у виборі доменного імені, або з'явилися питання з приводу цієї чи іншої зони зі списку, звертайтеся в компанію ГіперХост. Наші фахівці завжди на зв'язку і готові допомогти у виборі хостингу і домену для вашого сайту.

Хочете підкреслити свої ідеї і привернути увагу інтернет-аудиторії? Вибирайте доменне розширення .co.

Зареєструвати .co домен

 


Close Screen
Alla Rud
Статей: 962
Оцініть статтю:


Дякую за відгук
Рейтинг: 5 з 5 Голосів: 1