Дешеві доменні зони: де дешево зареєструвати домен?

29.08.2023 507 на прочитання 5 хвилин

Найдешевші доменні зони

Дешеві доменні зони можуть відрізнятися залежно від реєстратора, тому список представлених дешевих доменів у конкретного реєстратора може бути абсолютно різним. Розглянемо найдешевші домени у хостинг-провайдера ГіперХост і як їх вигідно зареєструвати.
На сайті провайдера представлений великий список доменів, можна відфільтрувати список за ціною, таким чином на початку списку буде або найдешевший, або найдорожчий домен для реєстрації.


Як бачимо, серед найдешевших здебільшого трапляються регіональні доменні зони України, які не мають обмежень у реєстрації. Регіональні домени в основному використовуються для локальних сайтів, які прив'язані до певного регіону. Але подібні домени також часто використовують для сайтів, яким не важливий домен, наприклад, для тестування проєктів. Приклади регіональних доменів: .ks.ua, .vn.ua, .if.ua, .pl.ua, .uz.ua, .kr.ua, .km.ua, .mk.ua, .cv.ua та ін.

Домен у зоні .укр

Найдешевшим доменом на сьогодні в компанії ГіперХост є домен на кирилиці - .укр (купити домен укр). Реєстрація в цій зоні доступна також виключно кирилицею. Вартість року реєстрації та продовження 7.27$.

Доменна зона .укр представляє Україну і є національним доменом верхнього рівня (ccTLD). Доменна зона .укр призначена насамперед для сайтів та онлайн-проектів, пов'язаних з Україною або призначених для української аудиторії. Ось кілька типів сайтів, для яких може підходити доменна зона .укр:

Особисті сайти: Люди можуть використовувати домен .укр для створення особистих портфоліо, блогів, онлайн-резюме та інших персональних проєктів.

Бізнес-сайти: Для українських компаній, підприємців і малого бізнесу домен .укр може бути гарним вибором для створення сайтів, що представляють їхні продукти та послуги.

Сайти організацій: Різні організації, включаючи некомерційні, благодійні та культурні, можуть використовувати цей домен для створення своїх проектів.

Інформаційні ресурси: Новинні портали, інформаційні сайти та ресурси, пов'язані з Україною, також можуть використовувати домен .укр.

Освітні установи: Університети, школи та інші освітні установи можуть використовувати домен .укр для своїх сайтів.

Туризм: Сайти, присвячені туризму в Україні, готелям, ресторанам та іншим туристичним послугам, можуть використовувати домен .укр.

Культура: Галереї, музеї, художники та інші культурні організації можуть використовувати домен .укр для представлення своєї діяльності.

Це лише кілька прикладів. Загалом, домен .укр підходить для сайтів, пов'язаних з Україною, українською культурою, бізнесом та інтересами. До всього цього це ще й одна з найдешевших доменних зон для реєстрації імен сайтів.

Крім регіональних доменів також порівняно дешевими є популярні та широко відомі доменні зони міжнародного значення: .org (реєструйте домен org), .net, .com, .biz, .tel (купити домен tel), .name (зареєструвати домен .name), .blog, .info, .pro. Їхня ціна нижча за середню і значно нижча за ціну реєстрації нових тематичних доменів, тому реєстрація в цих зонах вигідніша, також ці домени більш впізнавані та зручніші для користувачів інтернету, адже сайтів з такими доменним розширеннями дуже багато.

Де купити дешевий домен?

Існує безліч реєстраторів доменних імен, які пропонують конкурентні ціни та різні акції на реєстрацію доменів. Важливо перевіряти ціну продовження домену, особливо це стосується тематичних доменних зон, часто ціна реєстрації дуже приваблива, але ціна продовження може бути в десятки разів вищою. Якщо вас бентежить ціна реєстрації домену, то краще уточнити правила продовження у реєстратора, який вас цікавить. Знайти вільний домен.

Під час реєстрації будь-якого домену важливо вказати коректні контактні дані, саме на них буде зареєстровано домен, і вони можуть знадобитися в разі поновлення права власності на доменне ім'я.

Якщо вам потрібен дешевий домен, вартість реєстрації якого аналогічна вартості продовження, без прихованих платежів, звертайтеся в компанію ГіперХост. Реєстрація домену відбувається моментально після оплати заявки.

Як отримати домен безкоштовно?

Кожен, хто купує віртуальний хостинг у компанії ГіперХост, також отримує можливість зареєструвати домен безкоштовно в одній із зон на вибір. Акція діє від купівлі хостингу від півроку від тарифу Базовий, домен надається безкоштовно на перший рік реєстрації. Подальше продовження за звичайною ціною. Акція представлена для доменів com (купити домен com) , com.ua (ціна на домен com.ua), net. Щоб отримати домен у подарунок, просто введіть його в спеціальне поле під час оформлення замовлення хостингу, сума оплати за домен буде 0.

Також якщо у вас тестовий проєкт і ви не плануєте його комерційний розвиток, ви можете зареєструвати домен у зоні .pp.ua абсолютно безкоштовно. Реєстрацію цього домену пропонують лише деякі реєстратори імен. Після реєстрації імені ви зможете направити його на ваш хостинг. Дані домени призначені виключно для некомерційних проєктів і сайтів, а також для цілей розробки і тестування.

Зареєструвати домен


Close Screen
Alla Rud
Статей: 1186
Оцініть статтю:


Дякую за відгук
Рейтинг: 5 з 5 Голосів: 1