коментарів
Поділитися статтею:

Як обрати хостинг для інтернет-магазину?

11.06.2022 834 на прочитання 7 хвилин

Критерії вибору хостингу для сайту

Загальні критерії вибору хостингу для будь-якого сайту практично однакові. Хостинг має бути швидким, стабільним, безпечним та професійним. Адже саме від хостингу залежить робота вашого сайту, зокрема успіх онлайн бізнесу. Якщо ваш сайт періодично недоступний для відвідувачів через збої на хостингу, це стане негативним фактором для просування та розвитку ресурсу, а ваші потенційні клієнти підуть до конкурента, у якого сайт працює стабільно.4 основні ознаки кращого хостингу

Отже, ви вирішили вибрати новий хостинг для сайту, перед замовленням необхідно оцінити його та обов'язково протестувати, щоб зрозуміти, підходить чи ні вам обрана компанія та послуга. Який хостинг вибрати для інтернет магазину (Україна), ми допоможемо знайти відповідь на це питання в цій статті.

Критерії оцінки хостингу включають:

    ПЗ та залізо

    високий рівень доступності (uptime)

    тех.підтримка

    репутація хостера

    масштабованість

    локація серверів

    наявність резервного копіювання

    стабільність роботи

    вартість

    наявність тестового періоду послуги та ін.

Дані критерії вибору є універсальними і підходять для вибору хостингу для будь-якого сайту. Але, якщо ви шукаєте хостинг для інтернет магазину в Україні або будь-якої іншої локації, слід звернути увагу на фактори, які описані в наступному пункті статті. Постараємось вибрати найкращий хостинг для інтернет магазину за даними критеріями.

Вимоги до хостингу для інтернет магазину

Як вибрати хостинг для інтернет-магазину? Цим питанням спантеличуються як веб-майстри, які розробляють магазини, так і власники сайтів. У більшості випадків звичайний віртуальний хостинг для інтернет магазину - не слушне рішення, і якщо ваш сайт вимагає більше потужностей і можливостей, то краще розмістити його на VPS або VDS хостингу.

Вибір хостингу під інтернет-магазин не повинен займати багато часу, тому відразу виділимо основні вимоги для розміщення вашого проекту.

Професійне програмне забезпечення

У цей пункт входить зручна панель управління, швидкі диски, вибір ОС, відповідний спосіб віртуалізації сервера (якщо йдеться про VPS або VDS). Якщо ви шукаєте віртуальний хостинг для інтернет-магазину, то це також панель управління, сумісність з вашою CMS, наявність виділеного IP, SSL сертифіката, можливості для налаштування DNS та інші пункти, які дозволяють налаштувати роботу сайту та забезпечити його стабільну та швидку роботу на хостингу.

Швидкість роботи та стабільність – основні показники хостингу для інтернет-магазину. Який хостинг вибрати для інтернет-магазину? Той, на якому Ваш сайт буде швидко завантажуватися і постійно бути доступним для користувачів у мережі. Тому особливу увагу звертайте на показник uptime, він має бути вищим ніж 99%.Схема залежності показника відмов і швидкості сайту

Інтернет-магазини - це постійно зростаючі проекти, для яких згодом потрібно більше ресурсів для розміщення та повноцінної роботи.

Хостинг для інтернет магазину повинен бути масштабованим і гнучким, щоб ви завжди могли додавати ресурси при необхідності та переходити на тариф вище без зупинки роботи сайту.

 

Наявність технічної підтримки

Для розміщення інтернет-магазину – це обов'язковий пункт. Саме цілодобова технічна підтримка допоможе вам у процесі розміщення та налаштування сайту, а також у процесі роботи, якщо знадобиться будь-яка допомога чи консультація щодо роботи сервера та сайту на ньому.

Цілодобова технічна підтримка допоможе вам у процесі розміщення та налаштування сайту.

У більшості випадків технічна підтримка безкоштовна та надається до всіх тарифів хостингу. Це зручно, адже будь-якої миті власник сайту може звернутися до фахівців. Для інтернет-магазинів це особливо актуально, наприклад, якщо сайт раптово перестав працювати, або став повільно завантажуватися, і вам потрібно якнайшвидше дізнатися причину, щоб усунути її.

Безпека зберігання даних

Будь-який хостинг має бути безпечним, у тому числі для розміщення інтернет-магазину. Тому перед вибором хостера уважно вивчіть відгуки про компанію, чи раніше не було проблем, пов'язаних з безпекою даних, зломів і т.д. Уточніть, чи надає хостинг SSL сертифікати, чи їх потрібно буде купувати у сторонньої компанії, чи можна отримати виділений IP або кілька IP (для розміщення різних сайтів), чи є система бекапів даних на сторонній сервер тощо. Всі пункти, пов'язані з безпекою даних, описані в договорі, з яким ви автоматично погоджуєтеся при замовленні послуги хостингу.

Кращі хостинги для інтернет магазину поєднують у собі швидку роботу, високу доступність та максимально високий рівень безпеки даних.

Скільки коштує хостинг для інтернет магазину

Хостинг для інтернет магазину України або будь-яка інша необхідна локація може коштувати по-різному, ціна залежить від ресурсів тарифу, панелі керування, кількості IP та навіть ОС. Наприклад, на серверах з Windows додатково оплачується ліцензія системи. Але дана ОС для інтернет-магазинів потрібна дуже рідко.

Для розміщення інтернет магазину хостинг має бути якісним, швидким, стабільним та безпечним. Забезпечення цих критеріїв може бути безплатним. Для того, щоб сайт працював в інтернеті, крім хостингу, вам також знадобиться реєстрація домену, SSL сертифіката, послуги додаткового бекапа (якщо потрібно), CDN за потреби, платної панелі управління, якщо безкоштовна вас не влаштовує з якихось причин.Складові середньої вартості хостингу на рік

Вартість хостингу залежить від тарифу та від типу хостингу. Наприклад, віртуальний хостинг - найдешевша послуга, а вартість придатного тарифу для найпростішого магазину буде від 2,75 $ на міс., віртуальний приватний сервер - від 8 $ на міс. (за винятком мінімального тарифу), виділені сервери - від десятків $ на місяць, залежно від ресурсів. Останній варіант найбільш надійний та потужний для інтернет-магазинів. Також користуються популярністю VDS сервери для розміщення інтернет-магазинів та інших високо навантажених ресурсів. Насправді, вибрати хостинг для інтернет магазину не так складно, головне орієнтуватися на запропоновані ресурси, надійність хостера, а не на ціну.

Де придбати хостинг для онлайн магазину?

Рейтинг хостингів для інтернет магазину повний пропозиціями від різних хостерів, які пропонують і безкоштовне перенесення та знижки на тривалі терміни оплати, подарунки та бонуси, наприклад, домен у подарунок до хостингу або безкоштовний SSL до замовлення. Але, який хостинг краще вибрати для вашого інтернет-магазину і де його купити? Ви можете зробити вибір, ґрунтуючись на відгуках інших користувачів, рекомендаціях на спеціалізованих форумах або після перевірки можливостей хостингу на тестовому періоді.

Тест хостингу можна замовити практично у будь-якого хостера.

Наприклад, в компанії ГіперХост надається тестовий період 7 днів на всі тарифи віртуального хостингу або VPS, щоб ви могли перенести ваш онлайн магазин і перевірити його роботу з нового сервера, а вже тільки потім робити оплату.

Якщо вам знадобиться консультація або допомога у перенесенні, ви можете звернутися до технічної підтримки хостингу ГіперХост. Наші фахівці працюють цілодобово і без вихідних, тому запланувати перенесення сайту можна у будь-який зручний для вас час.


Close Screen
Alla Rud
Статей: 1186
Оцініть статтю:


Дякую за відгук
Рейтинг: 0 з 5 Голосів: 0