0 коментарів
Поділитися статтею:

Як очистити Skype від історії, медіа файлів і прискорити його роботу

12.06.2020 0 1062 на прочитання 4 хвилини

Популярний месенджер Skype використовують багато користувачів, як для бізнесу, так і для особистого спілкування. У цій інструкції ми розглянемо, як очистити історію Скайп і прискорити його роботу. Раніше ми вже писали огляд про альтернативи відомої програми, але якщо все-таки Skype вам більше до душі, і видаляти його зовсім не хочеться, тоді спробуйте його вдосконалити за допомогою цих простих способів.
Ті, хто використовують Skype в повсякденній роботі, дуже часто скаржаться на його повільність. Наприклад, часто обривається зв'язок під час дзвінка, гальмує відео або пропадає звук. Подібні проблеми то з'являються, то зникають. Але все ж є методи, за допомогою яких можна поліпшити роботу Skype, але перш за все, перевірте швидкість і стабільність вашого інтернету, адже часто проблема криється саме в ньому. Якщо немає якісного підключення, то збоїв в роботі програми не уникнути.skype-internetТакож важливу роль відіграє продуктивність ПК, на якому встановлено месенджер. Навіть, якщо програма не вживає багато ресурсів комп'ютера, то на старих пристроях можуть бути поставлені й інші програми, через які відбуваються збої в роботі Скайп. Якщо ви працюєте зі скайпом, і важливо, щоб не було перебоїв, то краще в даний момент відключити інші програми, які запущені на комп'ютері.

Як прискорити Skype?

На практиці часто програми починають працювати повільно, коли накопичується багато непотрібного мотлоху, наприклад, збережені мультимедійні дані, листування і тп. Для того, щоб видалити папки з медіа, дотримуйтесь інструкції:

  1. Перейдіть в панель управління, виберіть "Параметри папок", внизу списку (на вкладці вид) поставте позначку, як на скріншоті нижче (цим ви дозволите показ прихованих директорій):
    skype

    2. Далі в папці користувача на ПК відкриваємо спеціальну папку AppData, вибираємо Roaming і необхідну папку Skype. В даному Фолдері є всі файли по акаунтах, які ви створювали. Але зараз відкриваємо тільки той логін, який використовується в даний час. Відкриваємо вашу папку, там є розділ з медіа. Саме в цій папці зберігається мотлох, перегляньте, що вам точно не потрібно і видаліть його.

Як швидко очистити Skype?

Дана процедура також може прискорити роботу програми. Бажано чистити список контактів від непотрібних користувачів, тому вчасно їх видаляйте і не накопичуйте великі списки. Щоб видалити контакт, наведіть на нього курсор правою кнопкою, виберіть необхідний пункт Профілю в меню і видаліть контакт.Для очищення скайпу від історії повідомлень перейдіть в Інструменти - Налаштування - Налаштування чату - Очистити історію.

У вкладці "Чати і SMS" натисніть "Відкрити додаткові налаштування". Ви побачите функцію очищення історії. Після очищення Збережіть зміни.

Якщо описані вище поради не допомогли, можливо причина його повільної роботи зовсім не в збереженої інформації.
За допомогою Диспетчера завдань зупиніть інші програми, які запущені на ПК;

- якщо гальмує саме відео під час розмови, спробуйте відключити від Інтернету інші підключені пристрої;

- нехай ваш співрозмовник також зробить перевірку своєї програми Скайп;

- скидання налаштувань іноді також допомагає поліпшити роботу програми;

- видалення файлів % APPDATA% \ Skype \ shared.xml і% APPDATA% \ Skype \ [ваш логін в skype] \ config.xml може допомогти прискорити роботу програми;

- на старих пристроях краще не оновлювати програму і встановлювати більш старі версії;

- також ви можете повністю видалити скайп, а потім завантажити заново і оновити його налаштування;

- якщо скайп використовується на мобільному, то може допомогти перезавантаження системи.

Крім усього цього ви можете написати в тех.підтримку Скайп, для цього перейдіть в розділ Допомога.


Close Screen
Alla Rud
Статей: 872
Оцініть статтю:


Дякую за відгук
Рейтинг: 5 з 5 Голосів: 3