коментарів
Поділитися статтею:

Як платити за хостинг?

22.03.2023 781 на прочитання 5 хвилин

Хостинг оплачується згідно з обраним циклом оплати - щомісячно, щоквартально, піврічно, щорічно або кожні 2 роки. Також індивідуально ви можете домовитись з хостером про більший період оплати. Рахунок на оплату послуги при замовленні виставляється відразу, при продовженні за кілька днів, зазвичай, за 5-7 днів (залежить від хостера). Сплатити хостинг можна різними способами, розглянемо на прикладі компанії ГіперХост. Щоб не перейматися своєчасною оплатою хостингу, рекомендуємо оплачувати відразу на тривалі періоди, при цьому ви автоматично отримуєте знижку, наприклад, при оплаті на 2 роки - 24%.

Якщо у вас замовлений тестовий період, рахунок також буде виставлений автоматично системою, але ви можете не оплачувати цей рахунок. Послуга буде створена на тест автоматично на 7 днів для віртуального хостингу.

Методи оплати хостингу в ГіперХост

Оплата за банківськими реквізитами

Даний метод оплати - це традиційний банківський переказ на реквізити компанії (IBAN). Цей метод оплати переважно обирають юридичні особи, ФОП, організації, яким важлива звітність. Зарахування грошей при оплаті через банк відбувається протягом 1-3 робочих днів, оскільки проводиться і перевіряється вручну. Якщо ви оплачуєте за реквізитами, обов'язково вкажіть Призначення платежу - ваш номер рахунку в системі, який оплачуєте, інакше бухгалтер не зможе ідентифікувати ваш платіж. Як тільки оплата буде зарахована на рахунок компанії, ви отримаєте повідомлення на пошту.

Щоб сплатити за реквізитами, у виставленому рахунку оберіть Оплату через банк і натисніть Оплатити, вам відкриється документ з реквізитами, який можна роздрукувати.

Оплата банківською карткою (visa/mastercard)

Оплата карткою visa/mastercard – найпопулярніший метод оплати послуг, саме цим методом можна сплатити карткою будь-якого банку. При виборі цього методу оплати відбувається перенаправлення на платіжний шлюз Wayforpay, де потрібно ввести реквізити картки та підтвердити оплату. Це найшвидший спосіб оплати, що відбувається протягом декількох хвилин (іноді трохи довше). Платіжна система бере відсоток за проведення платежу. Цей метод оплати також дозволяє сплатити рахунок за хостинг через термінал Приватбанку.

Оплата криптовалютою

Оплата криптовалютою можлива через два способи оплати в рахунку - через Інтеркаса або через Adwcash. Оплати можуть зарахуватися протягом кількох годин. Якщо оплата не зарахована більш ніж 3 години, вам потрібно звернутися або до технічної підтримки платіжної системи, або до підтримки ГіперХост, і надати підтвердження платежу для його швидкого зарахування.

Оплата криптовалютою за послуги хостингу підтримує: BTC, LTC, ETN, USDT.

Оплата PayPal

Оплата рахунку за допомогою PayPal доступна з другого платежу нових клієнтів, мінімальна сума для оплати 15.15$. Оплати зараховуються швидко. Якщо сума продовження менша за мінімальний платіж, ви можете виписати рахунок з особистого кабінету на поповнення балансу на допустиму суму, а вже з балансу продовжити рахунок за хостинг.

Якщо вам потрібно активувати PayPal оплату, зверніться до відділу продажу компанії ГіперХост у чат або через систему тикетів.

Оплата Perfectmoney, Nixmoney, GG

Дані методи оплати доступні через Інтеркаса у вашому рахунку. Ви можете сплатити за допомогою Perfectmoney, Nixmoney, GG, оплата зараховується практично миттєво. Це найменш популярні способи оплати, оскільки Інтеркас вилучає додаткову комісію з кожної оплати. Але, все ж таки, ці методи оплати можуть бути корисні, якщо у вас немає можливості оплатити інакше.

Поповнення балансу та автоматична оплата

Автоматична оплата за хостинг та інші послуги зараз доступна лише заздалегідь поповненим балансом у нашій системі. Ви можете поповнити баланс будь-яким зручним способом на необхідну суму, як на скріншоті:

А потім в налаштуваннях профілю, там де Ваше ім'я - Дані облікового запису увімкнути Автоматичне продовження з балансу:

Також зверніть увагу, що автоматичне продовження не застосовується, якщо рахунок було виставлено до поповнення балансу. Такий рахунок можна сплатити з балансу вручну. Необхідно відкрити виставлений рахунок та застосувати Оплату з кредиту.

Також у компанії ГіперХост надається послуга з одноразовою оплатою – вічний хостинг або вічний VPS. Ви оплачуєте послугу лише один раз, а користуєтеся вічно. Детальніше про вічний тариф на сайті компанії:

Вічний хостинг


Close Screen
Alla Rud
Статей: 1186
Оцініть статтю:


Дякую за відгук
Рейтинг: 5 з 5 Голосів: 2