коментарів
Поділитися статтею:

Які сервери використовує OLX.ua? Який найкращий сервер для дошки оголошень?

26.05.2023 204 на прочитання 5 хвилин

Особливості розміщення високопродуктивних проектів

Сервера для великих проектів, наприклад, сервер olx, це продуктивні системи для забезпечення швидкої роботи сайту при великих обсягах відвідувань. Це може бути не один сервер, а цілий кластер, який підтримує роботу дошки оголошень. Якщо ви маєте схожий проект, або ваш сайт у процесі розвитку, слід підібрати максимально якісне рішення для роботи сайту, тобто вибрати надійний і потужний сервер.

OLX.ua, як великий онлайн-сервіс, використовує високопродуктивні сервери з великим обсягом пам'яті та швидкими процесорами для обробки обсягів даних, а також для забезпечення швидкої роботи сайту та мобільних додатків. Подібні проекти можуть використовувати різні типи серверів, залежно від потреб, включаючи фізичні сервери, віртуальні сервери та хмарні рішення.

Більшість сучасних онлайн-сервісів, як-от OLX.ua, використовують розподілені системи для керування трафіком та забезпечення високої доступності. Такі системи зазвичай складаються з декількох серверів, що працюють у кластері та обмінюються даними та запитами між собою. Це забезпечує вищу надійність і стійкість до збоїв, оскільки, якщо один сервер виходить з ладу, решта може продовжувати роботу.

Також OLX.ua, як і багато інших онлайн-сервісів, можуть скористатися кешуванням даних для прискорення роботи сайту. Кешування дозволяє зберігати копії даних швидкодіючої пам'яті сервера, що дозволяє скоротити час доступу до них і прискорити віддачу відповідей клієнтам. Одним із популярних сервісів кешування інформації є послуга CDN від Cloudflare.

Крім того, для забезпечення безпеки та захисту даних користувачів OLX.ua ймовірно використовує спеціальні сервери OLX для зберігання та обробки конфіденційної інформації, таких як особисті дані, платіжні дані і т.д.

Сервера повинні бути захищені високим рівнем безпеки та відповідати стандартам та правилам обробки персональних даних.

Який хостинг використовують веб-сайти дошки оголошень?

Щоб підібрати сервер для високо навантаженого проекту, перш за все, необхідно знати, які ресурси вам знадобляться. Скільки ОЗУ, дискового простору, ядер та трафіку вимагатиме ваш проект для стабільної роботи. Для старту проекту можна вибрати тариф простіший, але зі зростанням сайту доведеться докуповувати ресурси або переїжджати на потужніше обладнання. Сервер для дошки оголошень може бути різним, починаючи від віртуального приватного сервера (у разі, якщо у вас невеликий проект) і до цілого кластера виділених серверів, наприклад, якщо ваш проект на подобу OLX і має багато тисячну аудиторію з кількох країн.

На що звернути увагу під час вибору серверного обладнання для сайту?

Продуктивність: сервер повинен забезпечувати достатню продуктивність для обробки запитів та обслуговування відвідувачів сайту. Це може включати параметри, такі як частота процесора, обсяг оперативної пам'яті, швидкість роботи диска і мережної пропускної здатності.

Надійність: сервер має бути надійним та забезпечувати високу доступність. Це може включати параметри, такі як дублювання джерел живлення, RAID-конфігурація жорстких дисків, система охолодження і додаткові функції, такі як резервне копіювання даних.

Масштабованість: сервер повинен бути здатний масштабуватися відповідно до зростаючих потреб вашого сайту. Це може включати можливість додавання додаткових процесорів, оперативної пам'яті і жорстких дисків, а також підтримку необхідної віртуалізації сервера. Тому перед замовленням послуги проконсультуйтеся у вашого хостинг-провайдера, чи є можливість масштабувати сервер на запит, скільки це буде коштувати і скільки часу займе. Наприклад, на віртуальних серверах процес масштабування відбувається автоматично і практично моментально, а для встановлення додаткових компонентів на виділений сервер потрібен час, тому що роботи здійснюються вручну, а іноді необхідно чекати на поставку комплектуючих в дата-центр.

Безпека: сервер повинен забезпечувати високий рівень безпеки для ваших даних та сайту в цілому. Це може включати наявність апаратних і програмних механізмів захисту від зламів і DDoS-атак, а також підтримку протоколів безпеки, таких як SSL і SSH.

Ціна сервера: сервер повинен відповідати вашому бюджету. При виборі серверного обладнання слід враховувати як початкову вартість, і витрати на експлуатацію та подальше обслуговування, включаючи витрати на технічну підтримку. У такому разі вигідніше вибирати хостера з безкоштовним базовим адмініструванням для економії бюджету, а також сплачувати сервер на тривалий термін. Хостери під час оплати на тривалі періоди пропонують знижки до 24%. Це дозволить отримати послугу на тривалий час та заощадити витрати у майбутньому.

Технічне обслуговування. Це дуже важливий критерій будь-якого типу сервера. Важливо мати цілодобовий зв'язок зі спеціалістами хостинг-провайдера, щоб миттєво вирішувати проблеми, що виникають, і отримувати якісну консультацію та допомогу для обслуговування сервера та підтримки його стабільної та швидкої роботи.В цілому, для вибору відповідного серверного обладнання необхідно враховувати потреби вашого сайту - дошки оголошень, а також бюджет та вимоги до надійності, безпеки та масштабованості. Ви можете знайти абсолютно різні пропозиції серверів на ринку хостингу, але найкраще орієнтуватися на репутацію хостера, тривалість його роботи та відгуки інших користувачів.

Якщо ви вибираєте сервер для дошки оголошень, важливі обов'язково такі критерії:

- Процесор сервера та кількість ОЗУ.

- Дисковий простір, тип диска.

- Локація дата-центру, де буде розміщено ваш сервер.

- Наявність технічної підтримки (платна чи безкоштовна), рівень професіоналізму під час вирішення технічних завдань.

Купити сервер


Close Screen
Alla Rud
Статей: 1146
Оцініть статтю:


Дякую за відгук
Рейтинг: 5 з 5 Голосів: 1