0 коментарів
Поділитися статтею:

12 фото додатків для смартфона, які потрібно спробувати

02.06.2020 0 2173 на прочитання 6 хвилин

За останні кілька років спостерігається стрімке зростання використання фотокамер на мобільних пристроях, що супроводжується зростанням редагування фотографій. В даний час у кожного є телефон, який завжди з собою і може стати в нагоді для фото.

Люди використовують телефони, щоб робити найрізноманітніші фотографії, від швидкого Селфі до серйозних фотографій в подорожах або на заходах. Одна справа зробити фотографію, а інше - зробити так, щоб вона виглядала фантастично. Саме в цьому випадку вам знадобляться спеціальні додатки для редагування фото на смартфоні. У цьому огляді зібрано список мобільних додатків, які ви можете протестувати для редагування фотографій.

1.Cymera

Ця програма для всіх, хто любить робити Селфі або фотографувати інших людей. Її головна особливість - це можливість редагувати обличь. Однак Cymera використовується не тільки для селфі. Вона також відмінно працює з їжею, вуличною фотографією або іншими типами фото. Проте її основна увага приділяється красі фотографії.

Додаток дозволяє налаштовувати тон шкіри, коригувати макіяж і додавати фільтри. Це один з улюблених додатків для користувачів, які люблять робити Селфі. Він має кілька фільтрів, за допомогою яких, ви можете видаляти або коригувати недоліки особи.

Cymera

2.VSCO

VSCO - дуже популярний додаток. VSCO - це велика кількість налаштувань для редагування ваших фотографій, ви зможете виконувати, як тонкі, так і інтенсивні налаштування. Вам вирішувати, наскільки ви хочете редагувати свої фотографії, але VSCO дозволить вам зробити багато, щоб всіх здивувати своїм фото.

VSCO

3.AirBrush

Як випливає з назви, це програма допоможе вам усунути будь-які недоліки на портретах, як на Селфі, так і на групових фотографіях друзів. Додаток має потужні функції, в тому числі відбілювання зубів і видалення плям. Якщо ви сфотографували себе фантастично, але потрібно відредагувати шкіру, ви можете використовувати AirBrush для швидкого корегування.

AirBrush

4.Huji Cam

Якщо ви хочете додати нотку класичної ностальгії в свій повсякденний спосіб життя і фотографії з подорожей, варто спробувати Huji Cam. Натхненний старою одноразовою камерою, розробленої Fujifilm, яка виробляла фотографії з деякими ненавмисними побічними ефектами, Huji Cam дозволяє знімати і редагувати фотографії, як в далекому 1998 році. Навіть інтерфейс програми виглядає і відчувається, як стара одноразова камера, а коли ви робите знімок за допомогою додатка, він додає ті ж «світлові ефекти», щоб надати фото вінтажну атмосферу.

Huji Cam

5.Mextures

Mextures - це додаток для збільшення світла на фотографії. За допомогою програми можна додати текстури, зернистість і всі види світлових фільтрів для фотографії. Крім того, ви можете використовувати градієнти, гранж і яскравість для редагування фотографій.


Mextures
6.Prisma

Найцікавіше в додатку Prisma - це фільтри. Додаток використовує штучний інтелект для редагування фотографій і перетворення їх в малюнки. Ідея Prisma полягає в тому, щоб змінити фотографію і перетворити її в мистецтво. Існує безліч фільтрів на вибір, наприклад, «Композиція», яка перетворює фотографію в барвисту фотографію в стилі кубізму. Додаток поставляється з більш ніж 30 різними стилями на вибір. Ви можете вибрати інтенсивність стилю, застосованого до вашої вихідної фотографії, тому вам не обов'язково використовувати його з повною інтенсивністю.

Prisma

7.A Color Story

Якщо ви любите грати зі світловими і колірними ефектами, це додаток для вас. Він включає більше 40 ефектів, 100 фільтрів і 20 різних інструментів для редагування фотографій. Інструменти в Color Story досить потужні. Ви можете налаштувати певні частини фотографії замість того, щоб налаштовувати фотографію в цілому, як в більшості мобільних додатків. Color Story дає вам велику свободу і можливості в мобільному редагуванні фотографій.

A Color Story

8.SKRWT

Додаток SKRWT дозволяє регулювати кути фотографії, щоб вирівняти її. Це часто може стане в нагоді, якщо, наприклад, ви фотографуєте будівлі. Додаток поставляється з універсальної корекцією об'єктива.


SKRWT
9.PicLab

PicLab - класний додаток, тому що він дозволяє редагувати фотографію, додаючи в неї симпатичну типографіку. PicLab дозволяє вам виразити себе, повеселитися і проявити творчий підхід. Багато із стилів тексту зроблені попередньо - ви просто додаєте їх до своїх фотографій і вводите текст в дизайн фото. Якщо потрібно зробити фото з цитатою, наприклад, для Instagram, то PicLab - одне з тих додатків, який допоможе вам швидко створити гарне зображення. Крім того, він дозволяє створювати колажі з фотографій.


PicLab
10.Retrica

Retrica - додаток для тих, хто любить абстрактний дизайн, особливо з безліччю квітів. У додатку є кілька фільтрів. Цікавою особливістю Retrica є можливість робити гіфки. Насправді, більшість додатків для роботи з камерою і фотографіями не часто пропонують цю функцію. Це приємне доповнення для всіх, хто любить робити швидке відео і публікувати його в Instagram. Плюсом тут є те, що ви можете знімати і редагувати його в одному додатку.


Retrica
11.Snapseed

Ця програма створена Google. Вона має безліч інструментів, включаючи налаштування світла, кадрування, обертання, перетворення. Додаток пропонує багато чудових можливостей для фотографів. Snapseed підтримує фільтри, є можливість крапкового редагування фото, який є дуже корисним інструментом.


Snapseed
12.Artifact Uprising

Останній додаток в цьому списку дозволяє роздрукувати ваші фотографії. Надруковані фотографії, будь то листівка або альбом, є чимось більшим, ніж просто цифрове зображення. Додаток Artifact Uprising навіть може імпортувати і роздруковувати фотографії з Instagram. Тому, якщо потрібен друк фото, то ця програма для вашого смартфона буде дуже корисною.


Artifact Uprising
Переклад з сайту designbombs.com.


Close Screen
Alla Rud
Статей: 871
Оцініть статтю:


Дякую за відгук
Рейтинг: 5 з 5 Голосів: 1