коментарів
Поділитися статтею:

20 причин на користь використання платного хостингу

11.06.2022 441 на прочитання 5 хвилин

Різниця між платним та безкоштовним хостингом

Основна різниця між платним та безкоштовним хостингом – це наявність оплати або її відсутність. Але крім цього на безкоштовному тарифі можуть бути ще й інші умови, які є обов'язковими до виконання, якщо ви хочете користуватися хостингом на безкоштовній основі. У кожного хостинг-провайдера такі умови можуть бути різними, також вони можуть відрізнятись залежно від тарифу, який ви хочете отримати безкоштовно. З платним хостингом все просто: оплатив, отримав доступи та працюєш, у разі безкоштовного необхідно виконувати умови або, наприклад, ви можете отримати обмежений за ресурсами тариф, а всі додаткові можливості доведеться купувати.

З платним хостингом все просто: оплатив, отримав доступи та працюєш, у разі безкоштовного необхідно виконувати умови.

На прикладі безкоштовного хостингу від компанії ГіперХост розглянемо основні правила, які потрібно виконати, щоб отримати безкоштовний хостинг.схема оцінки вірогідності отримання хостингу

Надання фото документів

Це обов'язкова умова для отримання тарифу хостингу або VPS безкоштовно. Необхідно зробити фото або скан паспорта, або водійських прав, які підтверджують вашу особу, та на які зареєстрований обліковий запис. Ці дані не передаються третім особам та ніде не використовуються. Дані потрібні для протидії шахрайству на безкоштовних тарифах. Цим самим забезпечується безпека наданої послуги. Більшість хостерів запитують паспортні дані для видачі безкоштовного тарифу, у деяких зарубіжних компаніях це правило також діє і на платних тарифах хостингу.

Розміщення посилання на хостинг

Це обов'язкова умова. Ви розміщуєте свій сайт на безкоштовному тарифі, а на сайті ставите посилання на хостинг, який надав вам таку можливість. Посилання має бути розміщене на видному місці на розгляд власника сайту. Періодично це посилання перевіряється, і якщо ви його прибрали, видача хостингу на безкоштовній основі буде зупинена, вас переведуть на платний тариф. Це робиться з метою популяризації хостера, так у компанії з'явиться більше клієнтів на платній основі, а значить, він зможе містити безкоштовні тарифи.

Хороші показники відвідуваності

Якщо ваш сайт має гарну кількість відвідувачів сайту, то це значно збільшує шанс отримання безкоштовного тарифу. Якщо сайта ще немає, безкоштовний хостинг ви навряд чи отримаєте. Тому спочатку необхідно підготувати проект, продумати його структуру, зайнятися його просуванням.

Крім показників важлива також тематика сайту та його некомерційна спрямованість. Якщо у вас блог, форум, візитка, портфоліо, це значно підвищує шанси на безкоштовний хостинг. Якщо ви вирішили відкрити інтернет-магазин на безкоштовному тарифі, це погана ідея.

Якщо у вас блог, форум, візитка, портфоліо, це значно підвищує шанси на безкоштовний хостинг.

Чому платний хостинг кращий?

Платний хостинг для сайту набагато кращий за безкоштовний, незважаючи на те, що за нього потрібно все-таки платити. Ми підібрали основні причини, чому краще використовувати платний хостинг сайтів:

✓Моментальна активація послуги після оплати.

✓Ресурси надані у повному обсязі придбаного тарифу.

✓Є гарантії безпеки, які прописані у договорі.

✓Не потрібно надавати документи, що підтверджують Вашу особу (тільки в окремих випадках).

✓Не потрібно розміщувати посилання на хостинг на вашому проекті.

✓Купити хостинг можна навіть, якщо у вас ще немає сайту.

✓Куплений хостинг можна використовувати для тестування та навчання роботи з ним.

✓Немає обмежень на консультації та допомогу технічної підтримки.

✓Завжди можна без перешкод підвищити тарифний план, сплативши різницю.

✓Можна перейти на будь-який інший тип послуги, сервер тощо.

✓Можна вибрати локацію сервера, де ви бажаєте придбати послугу.

✓Можна вибрати панель керування хостингом при покупці.

✓Можна отримати тестовий період, а потім визначитися із тарифом.

✓На всі платні послуги завжди робляться бекапи, щоб у разі потреби можна було відновити потрібну копію.

✓Ви можете розміщувати будь-який свій проект, якщо його розміщення не заборонено правилами хостингу.

✓Ніхто не перевіряє ваш розміщений проект та його відвідуваність тощо.

✓При необхідності ви можете отримати акт виконаних робіт та рахунки з печаткою та підписом (для юр.осіб).

✓Під час оформлення замовлення ви погоджуєтесь з умовами договору, згідно з якими хостер зобов'язаний надати вам послугу в повному обсязі.

✓В будь-який момент ви можете видалити обліковий запис і перенести сайт до іншого хостера.

✓У разі порушень у наданні послуги з боку хостинг-компанії, ви отримаєте відшкодування, прописане в договорі.

Рейтинг платних хостингів налічує багато компаній, серед яких ви знайдете ідеальні умови для розміщення вашого сайту. Найкращий платний хостинг буде той, який забезпечить вашому сайту стабільну та швидку роботу, а головне – високий рівень доступності для ваших відвідувачів.перерахунок переваг платного хостингу

Кому підійде безкоштовний хостинг?

Безкоштовний хостинг, насамперед, потрібен тим, хто дуже хоче заощадити на розміщенні сайту. Це, насамперед, некомерційні проекти, наприклад, сайти благодійних організацій, сайти навчальних закладів або медустанов, також це можуть бути блоги на IT тематику, які замість цього розміщують посилання на хостинг, який надав їм безкоштовний тариф.

Якщо ваш комерційний проект, наприклад, інтернет-магазин, сайт будь-якої компанії, то в такому випадку вам потрібен виключно платний хостинг. Будь-який платний хостинг ви зможете протестувати перед покупкою та підібрати ідеальний варіант для розміщення вашого ресурсу.

 


Close Screen
Alla Rud
Статей: 1054
Оцініть статтю:


Дякую за відгук
Рейтинг: 0 з 5 Голосів: 0