коментарів
Поділитися статтею:

.business - домен для вашого бізнесу. Де зареєструвати домен?

26.02.2024 85 на прочитання 4 хвилини

.business - тематична доменна зона міжнародного значення, яка підійде для всіх бізнес-сайтів, незалежно від напрямку їхньої діяльності. Зареєструвати домен .business може кожен охочий, без обмежень. Доменну зону .business можна вважати універсальною для комерційних сайтів, при цьому її вартість мінімальна, якщо порівнювати з іншими популярними тематичними доменами.

 

Кому підійде домен .business?

Якщо увімкнути фантазію, то доменну зону .business можна використовувати практично для будь-якого сайту, який займається продажем товарів або наданням будь-яких послуг. Тому, якщо ваш сайт має комерційне спрямування, то можливо домен .business стане чудовим доповненням до його назви в інтернеті. На прикладах ми розглянули, для яких саме напрямків буде корисний домен .business:

Комерційні організації: будь-яка компанія, що займається продажем товарів або послуг, може використовувати .business для свого сайту.

Консультаційні агентства: фірми, що надають консультаційні послуги в галузі бізнесу, маркетингу, фінансів тощо.

Підприємці: окремі підприємці, власники малого бізнесу або фрілансери можуть використовувати домен .business для створення професійного портфоліо.

Фінансові установи: банки, інвестиційні фірми, страхові компанії та інші фінансові установи можуть використовувати .business для своєї онлайн присутності.

Освітні установи: бізнес-школи, тренінгові центри та інші освітні організації, що спеціалізуються на бізнесі та менеджменті.

Технологічні компанії: розробники програмного забезпечення, інтернет-стартапи, виробники технічного обладнання та інші технологічні організації можуть використовувати .business для представлення своїх продуктів і послуг.

Виробничі компанії: підприємства, що займаються виробництвом товарів або наданням виробничих послуг, можуть використовувати .business для залучення клієнтів.

Торгові агентства: компанії, що спеціалізуються на торгівлі, оптових або роздрібних продажах, можуть використовувати .business для створення інтернет-магазинів або корпоративних сайтів.

Маркетингові агентства: агентства з маркетингу, реклами та PR можуть використовувати .business для залучення клієнтів і демонстрації своїх послуг.
Сервісні компанії: організації, що надають різні сервіси бізнесу та споживачам, як-от IT-аутсорсинг, юридичні або бухгалтерські послуги, можуть скористатися .business доменом для сайту.

Франшизи: компанії, що пропонують франшизи для бізнесу, можуть використовувати .business для залучення потенційних клієнтів і представлення своїх послуг.

Особливості реєстрації .business домену

Доменна зона .business дешева порівняно з іншими доменами тематичного спрямування, тому її може зареєструвати кожен охочий.

Мінімальний термін реєстрації .business 1 рік, максимальний 10 років.

Реєстрація можлива тільки латиницею, як і для всіх доменів тематичного спрямування. Зона досить молода, тому в ній багато вільних і красивих доменних імен, які доступні для реєстрації.

Де зареєструвати домен .business?

Зареєструвати домен .business можна на сайті у реєстратора доменних імені. Для початку необхідно підібрати вільне доменне ім'я, яке підійде для вашого сайту, а далі заповнити заявку на реєстрацію, вказавши свої контактні дані. Ці дані будуть вказані як дані власника домену.

Реєстрація домену .business моментальна, після реєстрації ви можете приступати до його прив'язки до сайту. Час оновлення ДНС інформації, як і для всіх доменів, 2-72 години.

Чому варто обрати доменну зону .business? Це, насамперед, дешевий домен, також у ньому багато вільних імен, тому підбір домену не займе багато часу. Домен зрозумілий усіма мовами, його легко запам'ятати, і він показує, що ваш сайт має, насамперед, комерційний напрямок роботи. Для реєстрації не потрібно надавати документи компанії чи представника, реєстрація відбувається виключно на контактні дані власника, як для звичайних доменних зон.

Зареєструвати домен


Close Screen
Alla Rud
Статей: 1186
Оцініть статтю:


Дякую за відгук
Рейтинг: 5 з 5 Голосів: 1