коментарів
Поділитися статтею:

.center - тематичний домен універсального значення. Кому підійде домен .center?

26.02.2024 94 на прочитання 4 хвилини

.center - тематична доменна зона верхнього рівня, міжнародного значення, яка може практично підійти для будь-якого сайту, пов'язаного з центром у будь-якому значенні. Для реєстрації імені сайту в цій зоні не потрібно надавати документи, зареєструвати домен .center може кожен охочий. Розглянемо детально на прикладах, кому дійсно буде вигідна реєстрація імені сайту в доменній зоні .center.

Кому підійде домен .center?

Перш за все, домен .center може підійти різним організаціям і проєктам, пов'язаним із центральними або центрованими концепціями. Нижче наведено деякі приклади:

Бізнес-центри: Компанії або організації, що надають послуги в бізнес-центрах або пов'язані з офісним простором, можуть скористатися доменом .center для своїх сайтів.

Освітні центри: Навчальні заклади, тренінгові центри та інші освітні установи можуть використовувати домен .center для своїх сайтів, щоб підкреслити свою центральну роль у наданні знань і навчанні.

Медичні центри: Лікарні, клініки, медичні центри та інші заклади охорони здоров'я можуть вибрати домен .center для своїх веб-ресурсів, щоб підкреслити свою центральну роль у наданні медичних послуг і догляду.

Культурні центри: Музеї, художні галереї, театри та інші культурні заклади можуть використовувати домен .center для своїх сайтів, щоб підкреслити свою центральну роль у культурному житті спільноти.

Технологічні центри: Технопарки, інноваційні центри та інші технологічні організації можуть скористатися доменом .center, щоб підкреслити свою центральну роль у сфері технологій та інновацій.

Спортивні центри: Спортивні комплекси, фітнес-центри, тренувальні майданчики та інші спортивні установи можуть вибрати домен .center.
Комунікаційні центри: Компанії, що спеціалізуються на комунікаційних послугах, як-от конференц-зали, переговорні кімнати й технічна підтримка, можуть використовувати домен .center, щоб підкреслити свою центральну роль у забезпеченні зв'язку та комунікації.

Дослідницькі центри: Наукові та дослідницькі установи, лабораторії та центри розробки можуть вибрати домен .center.

Соціальні центри: Організації, що надають соціальні послуги та підтримку, як-от центри допомоги біженцям, притулки для бездомних, центри підтримки сімей тощо.

Домен .center може бути застосований у різних сферах діяльності. Він підходить для організацій і проєктів, які хочуть підкреслити свою центральну роль у своїй галузі діяльності або спільноті. Ви хочете бути завжди в центрі уваги? Тоді використовуйте домен .center для назви свого сайту, щоб вигідно виділити його серед конкурентів зі стандартними нудними доменними розширеннями.

Особливості реєстрації домену .center

Реєстрація домену в зоні .center доступна мінімально на 1 рік, максимально на 10 років. Під час оплати на тривалі періоди реєстратори доменних імен зазвичай надають знижки. Зареєструвати домен у зоні .center можна виключно латиницею, зареєструвати ім'я сайту рідною мовою у зв'язку зі специфікою цієї зони не вийде.

Доменна зона .center молода, у ній повно вільних імен для реєстрації назви вашого унікального імені в мережі. Ціна на реєстрацію приємно здивує, на сайті компанії ГіперХост вартість домену в цій зоні трохи вища за 20 дол. на рік. Це один з найдешевших тематичних доменів. Він добре запам'ятовується відвідувачами сайту, а також відтворюється на слух, завдяки універсальному значенню. Для домену .center не потрібен переклад рідною мовою, кожен знає значення цього слова.

Доменне розширення .center можна вважати універсальним, адже, якщо подумати, то таку зону можна прив'язати до будь-якого сайту.

Де зареєструвати домен .center?

Купити доменне ім'я в зоні center ви можете на сайті реєстратора, який надає реєстрацію імені в цій зоні. Вартість реєстрації може бути різною у різних реєстраторів, на сайті ГіперХост ціна трохи вища за 20$ за рік. Щойно ви подаєте заявку на реєстрацію й оплачуєте рахунок, домен буде моментально зареєстровано на дані, які вказано під час подання заявки. У цій зоні є преміум домени, які зарезервовані реєстром, їхня вартість значно відрізняється від звичайної ціни. Продажем таких доменів займаються спеціальні компанії, які викуповують домени у реєстру.

Для подання заявки на реєстрацію вам потрібно вказати ПІБ власника домену, адресу, пошту та телефон. Ці дані будуть відображені в whois (якщо не замовлено послугу із захисту), а також можуть бути використані для відновлення доступу до домену. Тому завжди важливо вказати правильні дані під час реєстрації будь-якого доменного імені.

Якщо вам потрібно швидко і дешево зареєструвати домен у зоні center або в будь-якій іншій доменній зоні, звертайтеся до компанії ГіперХост:

Купити домен


Close Screen
Alla Rud
Статей: 1186
Оцініть статтю:


Дякую за відгук
Рейтинг: 5 з 5 Голосів: 1