коментарів
Поділитися статтею:

.cash - домен для грошових проєктів і сайтів для заробітку. Де зареєструвати .cash?

17.01.2024 158 на прочитання 4 хвилини

.cash - тематичний міжнародний домен верхнього рівня, який може бути цікавим вибором для сайтів, пов'язаних із фінансовою сферою, банківськими послугами, інвестиціями, онлайн-платежами, криптовалютами та іншими темами, пов'язаними з грошовими операціями. Зареєструвати домен .cash може кожен охочий без обмежень, для цього достатньо вибрати вільний домен і подати заявку на сайті реєстратора доменних імен, відповідно внести оплату на відповідний термін реєстрації доменного імені (від 1 року).

Для яких сайтів підійде .cash домен?

Доменне розширення .cash вузько спрямоване і підійде не всім онлайн проєктам. Але все ж для цієї доменної зони є маса застосувань у сфері грошей, заробітку, фінансових послуг. Ось кілька прикладів:

Фінансові послуги: Наприклад, сайти, що надають послуги бухгалтерії, фінансового аналізу, кредитування тощо.

Криптовалюти: Домен .cash може підійти для ресурсів, присвячених криптовалютам, блокчейн-технологіям і цифровим платежам.

Електронна комерція: Для онлайн-магазинів, що спеціалізуються на продажу товарів і послуг.

Фінансові новини: Для сайтів, що надають актуальні новини та аналітику в галузі фінансів.

Інвестиції: Для платформ, де користувачі можуть керувати своїми інвестиціями та отримувати фінансову консультацію.

Платіжні системи: Для компаній, що надають платіжні послуги та електронні гаманці.
Кешбек і знижки: Для сайтів, що надають інформацію про кешбек, спеціальні пропозиції та знижки.

Фінансові консультації: Для платформ, що надають послуги з фінансового консультування та освіти.

Реклама і маркетинг: Для агентств, що спеціалізуються на фінансовій рекламі та маркетингу.

Торгівля цінними паперами: Для платформ і брокерських компаній, що надають послуги з торгівлі акціями, облігаціями та іншими цінними паперами.

Заходи: Для веб-сайтів, присвячених організації конференцій, семінарів і заходів у сфері фінансів.

Краудфандинг: Для платформ, де підприємці та стартапи можуть залучати фінансування від спільноти.

Пам'ятайте, що важливо вибирати доменне ім'я, яке відображає ваш бізнес і легко запам'ятовується для користувачів. Якщо ваш сайт якимось чином пов'язаний з грошовою тематикою, то доменна зона .cash відмінно підкреслить спрямованість сайту і допоможе залучити цільову аудиторію.

Особливості реєстрації в зоні .cash

Мінімально зареєструвати домен у зоні .cash можна на 1 рік, максимально на 10 років. Доступна реєстрація тільки латиницею, як і в інших тематичних зонах.  Для реєстрації не потрібно надавати документи або сертифікати, кожен може отримати домен у цій зоні.

Як і в інших доменних зонах, у зоні .cash є преміум-домени, які зарезервовані у вищого реєстратора зони. Вартість реєстрації домену такої специфіки набагато вища і реєстрація доступна тільки в окремих реєстраторів імен.

Мінімальна кількість символів - 3, максимальна - 63. У назві можна використовувати цифри або дефіс.

Зона .cash добре сприймається на слух і запам'ятовується, тому допоможе вигідно виділити сайт на тлі конкурентів і збільшити впізнаваність бренду.

Де зареєструвати домен .cash?

Реєстрація доменного імені в зоні .cash доступна у більшості реєстраторів доменних імен в Україні та за кордоном. Для реєстрації необхідно перевірити чи вільне доменне ім'я і подати заявку на реєстрацію, де потрібно вказати ваші дані реєстранта. Далі після оплати домен буде зареєстровано миттєво, він стане доступним в інтернеті протягом декількох годин, щойно глобально оновиться ДНС інформація.

Ціна на реєстрацію домену в зоні .cash середня порівняно з іншими доменами тематичного спрямування. Тестового періоду на домен немає, як і на решту доменів у світі. Купити домен у зоні .cash може будь-хто, кому підходить ця зона для сайту. На щастя, у цій зоні багато вільних імен, оскільки домен досить молодий.

Зареєструвати домен


Close Screen
Alla Rud
Статей: 1186
Оцініть статтю:


Дякую за відгук
Рейтинг: 5 з 5 Голосів: 1