Де скоротити посилання? Сервіси для скорочення посилань

01.06.2020 0 1714 на прочитання 3 хвилини

Щоб зменшити адресу посилання, використовуються різні сервіси. Насправді, їх дуже багато, але в даній статті ми розглянемо найбільш популярні і стабільні. Скорочення посилання може знадобитися в багатьох випадках, наприклад, якщо вам потрібно скоротити посилання на ютуб канал, фейсбук, аліекспресс або будь-який інший сайт, то за допомогою одного з нижче описаних сервісів ви зможете зробити це за кілька секунд і в результаті отримати короткий url для подальшого використання.

Surl.li

Surl.li - молодий і багатофункціональний сервіс для скорочення URL , надає також звіти по статистиці і працює миттєво. Для отримання перших результатів роботи по зменшенню посилання не потрібна реєстрація. Для перегляду статистики потрібно вказати тільки + в кінці вашого зменшеного посилання. В цілому, робота з Surl.li дуже проста і зручна. Генератор повністю безкоштовний, статистичні дані, які ви отримаєте в результаті роботи - це  кількість кліків і переходів, локації відвідувачів, їх пристрої і веб-браузери. Використовуючи скорочувач посилань Surl.li,ви отримаєте красиве коротке посилання і моментально зможете ділитися ним з іншими користувачами.

surli

U.to

Переваги безкоштовного мультимовного сервісу U.to - це перш за все зрозумілий російський інтерфейс в стилі мінімалізму. Після реєстрації користувачеві доступна статистика, в якій відображаються звіти щодо відвідування сторінок, в тому числі переходи, ресурси, що посилаються, місцезнаходження користувача, браузер користувача. Недолік сервісу-форма реєстрації, яка не відповідає мінімалізму самого сервісу.

bc.vc

bc.vc - ще один спеціальний сервіс з англомовним інтерфейсом, який використовується для скорочення посилань. Сервіс безкоштовний і пропонує систему бонусів для своїх користувачів. Істотний мінус - це постійна реклама та обрізаний функціонал. Крім скорочення посилань, по суті, більше немає ніяких функцій. Для початку роботи обов'язкова реєстрація, немає україномовного інтерфейсу.

bit.do

Сервіс bit.do з'явився в 2012 році. Основні його переваги - це безкоштовність використання, простий інтерфейс і не обов'язкова реєстрація. Також представлений платний тариф, який надає можливість генерувати адреси на основі унікального домену другого рівня, який вибирає користувач. Вартість тарифу з даною опцією починається від 85 дол. в місяць.

bitly

Сервіс bitly досить популярний і багатофункціональний для зменшення посилань. Серед переваг слід виділити простий інтерфейс, технічну підтримку і спеціальний тариф для корпоративного обслуговування. Безкоштовна версія включає весь необхідний функціонал для роботи. Платна - це можливість отримання короткого домену і більш розширені функції аналітики. На жаль, даний сервіс не має україномовного інтерфейсу.

tinyurl.com

Як зробити коротку адресу посилання? Про це почали думати ще на початку 2000-х користувачі інтернету. Не дарма в той час з'явився і до сих пір працює сервіс tinyurl.com. Серед його основних переваг, насамперед, слід виділити безкоштовність, не потрібна реєстрація, кастомизація посилань і можливість додавання спеціальної кнопки в ваш браузер для автоматичного скорочення урл-ів. На жаль, сервіс не русифікований і не пропонує статистичні звіти.

is.gd

Останній в нашому огляді сервіс is.gd. Він досить зручний для використання і функціональний. Крім того, до його переваг слід віднести безкоштовність, немає необхідності в реєстрації і надання статистичних звітів у вигляді графіків. Розділ Питання - Відповіді на даному сервісі дуже великий і пропонує багато корисної інформації для подальшого використання сервісу.

Як зробити коротке посилання? Протестуйте дані сервіси та поділіться враженнями в коментарях.


Close Screen
Alla Rud
Статей: 889
Оцініть статтю:


Дякую за відгук
Рейтинг: 5 з 5 Голосів: 1