0 коментарів
Поділитися статтею:

Домен ua без торгової марки. Чи це можливо?

26.06.2020 0 1984 на прочитання 3 хвилини

Звичайний процес реєстрації домена займає кілька хвилин. Тобто, ви вибираєте вільний домен, заповнюєте заявку і після оплати домен реєструється. Нічого складного і зареєструвати вільний домен може кожен бажаючий, якщо реєстратор обраної зони не має особливих вимог.
Домен в зоні UA - один з популярних і затребуваних доменних зон України, який підкреслить серйозність і статусність вашого бізнесу, а все тому, що для його реєстрації обов'язкова наявність Торгової марки. Але чи можна отримати домен верхнього рівня UA без торгової марки? Про це нас часто запитують клієнти, які хочуть відкрити бізнес в Україні або показати цілеспрямованість свого сайту на українську аудиторію. Відповідь на це питання у нас, звичайно ж, є.

За правилами реєстратора доменної зони UA, зареєструвати домен без торгової марки неможливо. Крім того, ваша торгова марка повинна з точністю відповідати доменному імені. Тобто, якщо ваша ТМ, наприклад, Test, то домен в зоні UA може бути тільки Test.ua (якщо ви використовуєте кирилицю, назва підлягає транслітерації). Обійти це правило неможливо і в найближчому майбутньому такої можливості поки не буде.ua domain zone
Реєстрація власної торгової марки - це перш за все зусилля, час і гроші. Тому багато користувачів хочуть обійти дане правило і все таки отримати бажаний домен в зоні .ua. Але, якщо ви плануєте реєстрацію, тоді спочатку необхідно отримати торгову марку. При оформленні замовлення в спеціальне поле знадобиться тільки ввести номер ТМ, а в деяких випадках адміністратор зони може запросити приклад копії Свідоцтва на знак для товарів і послуг. Якщо всі дані надані вірно, після оплати заявка на реєстрацію домену передається верхньому реєстратору.
Що робити, якщо немає торгової марки? В даному випадку рекомендуємо зареєструвати доменне ім'я сайту в більш простих українських доменних зонах. Наприклад, популярністю користуються com.ua, in.ua, net.ua, co.ua, а також регіональні домени. Практично ці доменні розширення нічим не гірші і дешевші в кілька разів, ніж зона .ua. Для реєстрації цих доменів не потрібно надавати жодних документів, процес реєстрації займає кілька хвилин після оплати. При оформленні замовлення вкажіть тільки ваші дані власника домену (ПІБ, адресу, номер телефону). Повний список доменних зон, для яких НЕ потрібно надавати номер торгової марки, доступний у нас на сайті.
Але, якщо все-таки ТМ у вас є, тоді реєстрація домену .ua стане новим кроком у розвитку онлайн бізнесу. Насправді, переваги домену .UA очевидні, і багато власників сайтів в Україні і не тільки хотіли б отримати домен в цій зоні для свого сайту:
- однозначна асоціація інтернет-ресурсу з Україною;

- гарантія впізнаваності й популярності серед користувачів;

- підвищений рівень довіри до такого сайту від відвідувачів і пошукових систем;

- сайтів в цій зоні мало, такі домени в порівнянні з конкурентами, виглядають більш солідно і привабливо;

- великий вибір коротких назв, які дають можливість виділитися і збільшити відвідуваність сайту.

Реєстрація домену в зоні .UA доступна тільки власникам реєстраційних свідоцтв, які підтверджують право володіння українською або міжнародною ТМ, яка зареєстрована за стандартами WIPO і має в своєму розпорядженні територіальні розширення в Україні.

Купити домен UA


Close Screen
Alla Rud
Статей: 827
Оцініть статтю:


Дякую за відгук
Рейтинг: 0 з 5 Голосів: 0