0 коментарів
Поділитися статтею:

Як заробити на Pinterest?

02.07.2020 0 2159 на прочитання 5 хвилин

Pinterest - це соціальна мережа, в якій ви вже напевно маєте зареєстрований акаунт. А ви знали, що цю соц.мережу можна успішно використовувати для отримання доходу? У цій статті розглянемо як.
pinterest

Pinterest - спеціальна платформа в інтернеті, де користувачі можуть не тільки спілкуватися, але й отримувати натхнення. 300 млн. користувачів - щомісячна зацікавлена ​​аудиторія сервісу. Більшість популярних брендів використовують можливості Pinterest для просування товарів, послуг і всілякого контенту. Якщо вам потрібні нові яскраві рецепти з фото, нові ідеї для організації інтер'єру, барвисті ілюстрації, захоплююча інфографіка - заходьте на Pinterest, тут є все і у величезній кількості.
Pinterest з'явився дев'ять років тому, в 2011, сьогодні ця платформа в США і Європі не менш популярна, ніж усім відомий Instagram. Російськомовний і україномовний варіант соц.мережі був доданий тільки 2016 році, тому на території країн колишнього СНД Pinterest не настільки популярний, але все одно просунуті користувачі Інтернет вже давно успішно користуються сервісом.

В основному цільова аудиторія соц.мережі - жінки від 18 до 40, саме жінки оцінили переваги Pinterest, так як сервіс дозволяє знаходити цікаві ідеї стильних образів одягу і інтер'єру, крім того, можна зберігати посилання на онлайн магазини, рецепти, шукати натхнення в інших роботах і, звичайно ж, додавати свої ідеї, щоб їх оцінили інші користувачі сервісу.

Pinterest та Instagram - схожі соц.мережі. У них обох загальна цільова аудиторія, наявність можливості створювати фотоальбоми, спрямованість на красу і естетику. Але в Pinterest користувач може зберегти "пін" до своєї певної дошки і фільтрувати контент. Для цього під час реєстрації облікового запису можна вказати категорії, що цікавлять. Зображення в Pinterest мають опис і перехід на сайт, що дозволяє перенаправляти трафік на власний інтернет-ресурс, а це особливо актуально для будь-якого роду бізнесу.

Сьогодні ми розглянемо, що потрібно зробити, щоб отримувати заробіток за допомогою Pinterest.

Партнерський маркетинг

Участь в партнерських програмах - один з найпопулярніших способів співпраці, за допомогою якої продавець економить кошти на рекламі і приваблює відвідувачів на свій сайт. Учасник партнерської програми розміщує посилання на товар, а натомість отримує % від покупок користувачів, які перейшли за цим посиланням. Ця схема використовується на багатьох платформах, а великі інтернет-магазини пропонують такі партнерські програми, наприклад, Aliexpress або Amazon.Ефект від реклами буде більше, якщо тематика товарів буде відповідати тематиці вашого облікового запису. Наприклад, якщо ви ведете акаунт про веб-розробку, то можете розмістити партнерське посилання від ГіперХост і надалі будете отримувати 22% з оплат клієнтів, які зробили замовлення за цим посиланням.

 

Підключити партнерку

 

Додатковий трафік на ваш сайт

У більшості випадків акаунти Pinterest використовуються для просування вже існуючого бізнесу. Тобто ви можете публікувати Піни з посиланнями на ваш ресурс. Наприклад, якщо ви фотограф, то можете викласти фото своїх робіт на Pinterest, якщо продаєте товари, то публікуйте фото товарів і тп. Таким чином зацікавленим користувачам буде легше знайти ваші пропозиції. За допомогою подібних методів ви збільшите відвідуваність сайту і знайдете нових клієнтів.

За дослідженнями, одна з категорій, яка добре продається на Pinterest - товари ручної роботи. Ви додаєте фото товару з посиланням на основний сайт або Інстаграм, де можна цей товар придбати. В результаті один клік, і покупець опиняється на вашому сайті з цікавленим товаром.

Вас ще немає на Pinterest? Пора реєструвати аккаунт для додаткового просування товарів або послуг.

Уроки по роботі з Pinterest

Якщо у вас є вже досвід роботи з цієї соц.мережою, і ви готові поділитися своїми знаннями з іншими, то можна запустити свій курс по освоєнню можливостей Pinterest. Зараз онлайн курси особливо актуальні і затребувані. Ви можете розповісти про специфіку платформи, про можливості для просування бізнесу, поділиться історією свого успіху. Ця специфічна ніша ще вільна, а практичних матеріалів з просування дуже мало, особливо російською та українською мовами. Створіть свій майстер-клас, оформіть це через спеціальну освітню платформу і ви зможете навчати інших, як працювати в Pinterest для досягнення успіху.

Продаж акаунтів

Суть даного методу досить проста. Для початку ви реєструєте нові акаунти, збираєте підписників, а далі продаєте ці акаунти іншим користувачам. Продати акаунти можна на спеціальних біржах і фріланс сервісах, наприклад, kwork.ru, fl.ru, freelance.ru і ін. Вартість одного аккаунта залежить від його популярності серед підписників Pinterest.

Дошки з платним доступом

Даний метод заробітку у нас поки не дуже популярний, але все ж така можливість є. Це актуально, якщо у вас вже є лояльні передплатники, яким цікавий ваш контент. Суть методу полягає в тому, що створюється дошка з пінами закритого типу, щоб отримати до неї доступ, потрібно сплатити певну суму. Часто платні дошки - це спеціальна інфографіка, ідеї різних образів, наприклад, сучасного інтер'єру чи одягу.

Створення обкладинок для дошок

На Pinterest особливо цінується унікальний авторський контент. Пінами з шаблонів вже нікого не здивуєш. Тому, якщо ви графічний дизайнер, то зможете створювати матеріали для публікації на замовлення. Через біржі фрілансу можна знайти замовників, для яких можна розробити публікації та обкладинки за окрему оплату. Ви також можете додавати в свій аккаунт унікальні роботи, щоб вас легше можна було знайти.

Адміністрування акаунтів в Pinterest

Не у всіх компаній є час для ведення аккаунта в цій соц.мережі. Тому ви можете запропонувати свої послуги, якщо добре володієте інструментом для просування бізнесу і зможете за допомогою Pinterest залучити додаткових клієнтів для замовника.

Платні публікації Pinterest

Пошук прямих рекламодавців - дійсно складний процес, але все ж можливості для цього є. Наприклад, ви можете запропонувати різним компаніям розміщення їх публікацій на вашому популярному обліковому записі. Перш за все, це буде цікаво інтернет-магазинам, так як ви можете робити огляди їх товарів і публікувати якісний візуальний контент у своєму акаунті, але з посиланням на сайт замовника. Це цілий комплекс послуг, на якому можна відмінно заробити. Головне в цьому випадку, щоб ваш аккаунт вів активну діяльність і мав велику кількість передплатників.

Перш за все, використовуючи Pinterest в якості додаткової рекламної площадки, ви отримаєте:

    -зростання відвідувачів і клієнтів вашого сайту;

   - безкоштовна реклама вашого бізнесу популярної соц.мережі;

   - спілкування з потенційними клієнтами, вивчення їх інтересів;

  -  отримання доп.функцій для бізнес аккаунта;

  -  презентація продуктів потенційним покупцям.От і все. Ми розглянули найпопулярніші способи заробітку за допомогою Pinterest. Ніша поки що досить вільна, конкурентів мало, чому б не спробувати просувати ваш бізнес саме в цій соц.платформі.


Close Screen
Alla Rud
Статей: 806
Оцініть статтю:


Дякую за відгук
Рейтинг: 5 з 5 Голосів: 2