0 коментарів
Поділитися статтею:

.gallery - доменна зона для галерей і не тільки. Де зареєструвати gallery?

30.09.2021 0 370 на прочитання 4 хвилини

.gallery - тематична доменна зона верхнього рівня, яка в першу чергу призначена для сайтів галерей і всіх проектів, пов'язаних з мистецтвом онлайн. Наприклад, це можуть бути різні тематичні виставки, сайти музеїв, зборів творчих робіт художників або, навіть, музикантів, сайтів з продажу квітів і тп. Зареєструвати .gallery може кожен бажаючий без обмежень у будь-якого реєстратора доменних імен або хостинг-провайдера.

gallery domain

Переваги та особливості домену .gallery

.gallery - вузько спрямований тематичний домен, який не може бути універсальним. Але все ж доменна зона унікальна і вигідно зможе виділити сайт на тлі конкурентів. Запуск доменної зони стався 12 лютого 2014 року, реєстратура домену Donuts Inс. (США).

Цей порівняно новий домен обов'язково оцінять відвідувачі сайтів музеїв, художніх галерей, аукціонних компаній, художників, дизайнерів і художніх шкіл. Завдяки онлайн сайтам, пов'язаних з мистецтвом, кожен може цілодобово з'єднуватися з поціновувачами прекрасного з усього світу.

Якщо ви спеціалізуєтесь на абстрактному експресіонізм або перформансі, доменна зона .gallery допоможе продемонструвати свої твори в інтернет просторі.

Новий домен обов'язково оцінять відвідувачі сайтів музеїв, художніх галерей, аукціонних компаній, художників, дизайнерів і художніх шкіл.

Особливості домену .gallery:

✓ немає обмежень і умов для реєстрації доменного імені сайту в цій зоні

✓ моментальна реєстрація після оплати заявки

✓ немає необхідності надавати документи

✓ мін. термін реєстрації 1 рік, максимальний 10 років

✓ слово gallery зрозуміло на багатьох мовах світу, тому розраховане на міжнародну аудиторію

✓ легко запам'ятати і написати

✓ вигідно виділить сайт на тлі конкурентів

✓ низька вартість реєстрації та продовження

✓ молодий домен, ще багато незайнятих імен для сайтів різного напрямку

✓ підійде для художників, фотографів, дизайнерів і навіть флористів

✓ реєстрація доступна, як приватним особам, так і організаціям.

У даній зоні є premium домени, які значно дорожче в порівнянні з іншими.

Реєстрація доменного імені можлива тільки латиницею.

Альтернативи доменній зоні .gallery

gallery - красивий і оригінальний домен, але, якщо з яких-небудь причин він вам не підходить, ви зможете підібрати іншу альтернативу цій зоні. Наприклад, EXPERT, якщо ваш сайт є експертним в якомусь із напрямів; FLORIST, якщо мова йде про красиві квіткові композиції; GRAPHICS - для дизайнерів і всіх, хто має відношення до графічних робот; GURU, якщо є напрям діяльності, яким ви хочете поділитися з допомогою сайту; а також MEDIA, PHOTO, RECIPES, STUDIO, TATTOO, ОНЛАЙН та інші.

У разі, якщо серед тематичних доменів не знайшли нічого підходящого, тоді можна скористатися більш знайомими альтернативами, наприклад, com, net, org, biz, co і тп. Але в цій ситуації серед альтернативних варіантів набагато складніше знайти підходяще вільне ім'я для сайту.

Де вигідно зареєструвати .gallery?

Купити доменне ім'я для свого сайту в зоні .gallery може будь-хто без обмежень. Зареєструвати домен можна у будь-якого реєстратора безпосередньо або у хостинг-провайдера за низькою вартістю, наприклад, у компанії ГіперХост. При оплаті на тривалий термін автоматично надаються знижки. Реєстрація відбувається моментально після оплати і заповнення заявки. Вже через кілька годин після реєстрації після поновлення ДНС ваш сайт буде відображатися в Мережі по імені сайту в зоні gallery.

Домен gallery красиво підкреслить ваш сайт, зробить його більш привабливим в очах відвідувачів і також відразу покаже напрямок діяльності сайту. .gallery - унікальний домен з вираженою тематикою для творчих проектів в Інтернеті.

Зареєструвати .gallery


Close Screen
Alla Rud
Статей: 806
Оцініть статтю:


Дякую за відгук
Рейтинг: 5 з 5 Голосів: 1