0 коментарів
Поділитися статтею:

Топ сервісів для перевірки унікальності текстів

05.10.2021 0 555 на прочитання 9 хвилин

Якісний і унікальний контент - одна із запорук успішного просування сайту. У даній статті я розгляну сервіси для перевірки унікальності текстів. Їх Ви можете використовувати, як і для самостійно написаних матеріалів, так і для тих, які Ви замовляєте у копірайтерів. Перевірка унікальності - один з важливих етапів складання грамотного і професійного текстового контенту для сайту. Тому будьте уважні і обов'язково перевіряйте свої тексти перед публікацією на сайт. Як перевірити текст на унікальність?

Спочатку розгляну ручний спосіб перевірки текстів. У чому суть такого findcopy? Для цього Ви копіюєте частину тексту, оформляєте її в лапки і вбиваєте в пошукову систему. Цей метод, на жаль, не гарантований. І він може показати, як і правильний точний результат, так і брехню. Тому подібним способом користуватися не рекомендую. Текст краще перевіряти спеціалізованими сервісами, які я розгляну далі. В огляді підібрано кращі сайти для перевірки на плагіат.

Топ популярних сервісів

Advego Plagiatus - точний сервіс для перевірки текстів

Безкоштовне програмне забезпечення Advego Plagiatus вже чимало часу користується популярністю. Основна умова: працює тільки на базі ОС Windows. Тому шанувальникам Лінукса доведеться вибрати інший сервіс.

Серед основних переваг перевірки унікальності адвего онлайн потрібно обов'язково виділити:

- наявність багатьох корисних функцій, серед яких: зміна розміру шингла (ланцюжок слів), зміна використання тих чи інших пошукових систем, а також установка відсотка переривання і з огляду на збіг від заданого відсотка і тп;

- можливість виділення збігів в тексті;

- функція постанови винятків для сторінок, які не потрібно перевіряти;

- зручний перегляд сторінок при збігу тексту. Наприклад, для того, щоб дізнатися, де копії Вашої статті;

- функція швидкої і глибокої перевірки. Швидка перевірка буває неточною, а глибока хоч і займає більш значний час, але є більш точною.

Недолік: програма автоматично не оновлюється. Правда, для багатьох користувачів це не є проблемою.

Багатьох користувачів цікавить питання: перевірка тексту на унікальність advego plagiatus, як користуватися програмою. На щастя, в інтернеті є велика кількість покрокових мануалів, за допомогою яких робота в адвего буде швидкою і якісною. На практиці програма проста і зручна в управлінні.

advego-plagiatus

 

Etxt Антиплагіат - конкурент Advego Plagiatus

Програма Etxt Антиплагіат є основним конкурентом Advego Plagiatus, забезпечує перевірку контента на унікальність - найточніший антиплагіат онлайн. Встановлюється на операційну систему Windows, але є також версії для Лінукс і Mac OS X 10.4 і вище. Програмне забезпечення надається безкоштовно. Які можливості для роботи надає Etxt?

- виділення збігів в тексті, перегляд посилань при збігу і функція установки винятків на сторінки;

- багато функцій і налаштувань для перевірки унікальності, в тому числі, перевірка унікальності картинок і порівняння текстів;

- програма автоматично оновлюється, що дуже зручно;

- використання більшої кількості пошукових систем для здійснення пошуку.

Недоліки ПЗ: часта поява капчи, більш повільна робота програми в порівнянні з іншими системами.

Etxt

Плагіату net - сервіс для перевірки унікальності сайту

Сервіс плагіату net дозволяє перевірити на унікальність повністю весь сайт. Крім того має і інші корисні можливості, наприклад, виділення різними кольорами знайденого відповідності слів; можливість роботи з документами певного формату rtf, doc, docx; додаткові функції - пошук синонімів, перевірка орфографії, заміна слів.

Мінуси: необхідність введення капчі. І в порівнянні з попередніми двома сервісами, цей слабший, але дає непоганий результат при перевірці текстів на плагіат онлайн

net

Praide Unique Content Analyser II Nado Express

Якщо необхідна перевірка на плагіат, програма Praide Unique Content Analyser II Nado Express хоч і поступається за характеристиками попереднім сервісів, але все ж може розглядатися, як спосіб перевірки на унікальність, і багато користувачів її використовують. Praide Unique Content Analyser дозволяє знайти плагіат трьома способами:

✓ссилка на сторінку,

✓вставка тексту формату TXT або HTML,

✓ просто вставкою тексту в буфер обміну.

На жаль, програма має досить велику кількість недоліків:

    -має певні складності в роботі функціоналу, потрібні додаткові налаштування;

    -результат в числах, а не, як всім зручно, в відсотковій формі;

    -панель управління досить незручна;

    -якщо текст збігся, посилань для перевірки не надається;

    -перевірка виконується досить тривалий час у порівнянні з іншими сервісами;

Програма є складною в розумінні і використанні звичайному користувачеві, тому і не затребувана.

Praide Unique Content Analyser II Nado Express

Text ru - популярний і швидкий сервіс для перевірки текстів

Програма унікальності тексту текст ру сьогодні дуже популярна, не дивлячись на те, що текст ру став платним.

Переваги text.ru:

    ✓величезний набір функцій (перевірка орфографії, seo перевірка тексту на унікальність);

    ✓можливість купити унікальний готовий текст;

    ✓функція перегляду посилань результату перевірки.

Недоліки сервісу: платна перевірка текстів і сайтів на унікальність, обмеження по кількості тексту - 15 тис. символів, часто відбуваються технічні збої в роботі сайту, довга перевірка через те, що багато користувачів одночасно перевіряють тексти.

Text.ru

Content-watch - безкоштовна програма для точної перевірки тексту

Якщо унікальність текст ру вам не підходить для регулярних перевірок, то скористайтеся можливостями його конкурента.

Content-watch - це досить простий і зручний сервіс для перевірки тексту на унікальність, який також визначає рерайт (перевірка антиплагіат з виділенням тексту). Він надає можливість перевіряти статті на сайті або окремі ресурси.

Які особливості роботи в content-watch:

✓необхідно обов'язково зареєструватися при перевірці тексту більше 3 тис. символів, але менше 10 тис .;

✓більше 10 тис. символів перевіряється платно, як і за перевірку API;

✓якісна перевірка швидко і без проблем.

Сервіс зручний у використанні і стане зрозумілим для будь-якого недосвідченого користувача.

Швидка робота і якість перевірки - його основні переваги, завдяки яким Content-watch і заслужив свою популярність.

Content-watch

Findcopy ru - простий і доступний сервіс для перевірки текстів

Раніше це був сервіс miratools, сьогодні - простий і доступний сервіс для перевірки текстів. Серед переваг програми слід виділити швидку перевірку тексту на унікальність і перевірку за посиланням; перевірка орфографії; зручна панель для роботи з текстами; перегляд завантаженості сервісу.

Недоліки Findcopy: обмеження за кількістю перевірок без реєстрації; обмеження статті для перевірки до 10 тис. символів; платна перевірка при великій кількості перевірок за добу.

findcopy


Pr-cy ru - швидка перевірка текстів на унікальність

Сервіс для перевірки унікальності текстів, який також має обмеження за кількістю символів, і для перевірки статей Вам буде необхідно зареєструватися на сайті. А це, на жаль, не завжди зручно і не підходить багатьом користувачам.

Якщо зареєструєтесь, зможете виконувати до 20 запитів на добу і обсягом до 10 тис. символів. Погодьтеся, такої кількості перевірок буває занадто недостатньо, особливо, якщо ви шукаєте антиплагіат безкоштовно без реєстрації.

Недоліком сайту для перевірки унікальності тексту є те, що посилання при збігу в тексті вказуються на головну сторінку сайту, а не на саму статтю. А це досить незручно. Хоча в цілому сервіс відмінно справляється з поставленими завданнями перевірки і має багато додаткових функцій для професійної роботи з текстами.

Висновок: варто протестувати.

prcy

 

Copyscape - сервіс для російськомовного та англомовного контенту

Це сайт перевірки тексту на унікальність, спеціальний сервіс, який дозволяє перевіряти тільки вже існуючі статті на сайті. Для цього Вам необхідно ввести адресу сторінки сайту, який цікавить, і перевірка почне виконуватися.

Сервіс працює дуже швидко і перевіряє не тільки російськомовний, але і англомовний контент. На жаль, має обмеження за кількістю перевірок - 10 сторінок одного сайту в місяць. Цей ліміт, звичайно ж, можна збільшити і в тому числі отримати додаткові можливості, але за це доведеться заплатити і купити преміум-аккаунт. Спеціальний сервіс, який дозволяє перевіряти тільки вже існуючі статті на сайті.

Copyscape - спеціалізований сервіс, який дозволяє перевіряти тільки вже існуючі статті на сайті. Для цього Вам необхідно ввести адресу сторінки сайту, яка цікавить, і перевірка почне виконуватися.

copyscape

 

Визначилися з сервісом? Якщо ні, то Вам допоможе тестування кожного з них. З особистого досвіду скажу, що сьогодні використовую Content-watch і Advego Plagiatus для аналізу тексту на унікальність, ці сервіси дуже зручні для перевірки текстів, при цьому працюють швидко і без проблем! А який з сервісів для текстів подобається вам найбільше?

Якщо потрібно підібрати ключові слова для унікальних текстів, то наступна добірка інструментів для вас:


Close Screen
Alla Rud
Статей: 806
Оцініть статтю:


Дякую за відгук
Рейтинг: 0 з 5 Голосів: 0