коментарів
Поділитися статтею:

Ліцензії Microsoft Office: Office Standard та Office Professional Plus

09.04.2021 536 на прочитання 3 хвилини

Вже майже рік ми співпрацюємо зі світовою компанією Microsoft і забезпечуємо своїх клієнтів ліцензійним ПЗ. У списку доступних послуг представлені не тільки ліцензії на самі ОС, але і на інші супутні продукти: Microsoft SQL Server, Microsoft Exchange Server, Microsoft Office, Visual studio, Microsoft Exchange Server та ін. Актуальні ціни на цікаві для продукти можна переглянути за посиланням.

У цій статті пройдемося за двома версіями корпоративних ліцензій Microsoft Office, а саме Office Standard і Office Professional Plus. Компанія Microsoft має багато схем ліцензування, інформація в цій статті буде стосуватися принципу ліцензування обраного нашою компанією.

Зараз актуальною версією є Office 2019, реліз якої був у вересні 2018 року. Розробники вказують, що основна підтримка збірки планується 5 років, і плюс 2 роки при наявності розширеної.

Основний упір при розробці пакету робився на зручность роботи в команді, швидкої комунікації їх учасників, різних методів управління обліковими записами, захисту даних, інструментах по аналізу, обробці, збиранні, фільтрації даних.

Обидві версії поширюються по моделі ліцензування SAL. Тип ліцензування SAL має на увазі, що ліцензувати необхідно кожного користувача в системі, який планує використовувати ПЗ. Наприклад, якщо вам необхідно, щоб 3 користувача мали доступ до Microsoft Office, необхідно всіх 3-х проліцензувати, вартість ліцензії множиться на 3. Оплата ліцензії відбувається щомісяця, при оренді сервера це найбільш оптимальний варіант, особливо, якщо є необхідність в сервері на недовгий термін. Вказану ліцензію ви можете використовувати, як на наших серверах, тут же ми самі надаємо допомогу з ліцензуванням, так і на сервері іншої компанії.

За консультацією сміливо звертайтеся до нас на пошту або в чат, наші оператори допоможуть з вибором і обговорять всі деталі на замовлення, вартості та встановлення.

Перша відмінність Office Standard і Office Professional Plus в вартості, Office Standard має менший набір програм і додаткових функцій, відповідно вартість і нижче. При виборі потрібно спиратися,чи потрібен вам цей функціонал надалі, або досить базового.

Друге, це набір додатків, щоб було більш зрозуміло, представимо порівняльну таблицю:

Продукт

Office Standard

Office Professional Plus

Word

+ +

Excel

+ +

PowerPoint

+ +

OneNote

+ +

Outlook

+ +

Publisher

+ +

Office Online

+ +

Access

  +

Skype для бизнеса

  +

Доступ до додаткових функцій, В Office Professional Plus представлена ​​можливість використовувати додаткові опції. Наприклад, в Excel це PowerPivot, PowerView, PoverQuery, spreadsheet controls. Заходи безпеки зі службою керування правами Windows (RMS) і захисту даних Exchange, можливість створювати IPM повідомлення. Так як Office Professional Plus більш призначений для великих компаній, в нього додані доповнення для зручної взаємодії командою: зі збору, пошуку та обміну інформації, вбудований календар справ (допоміжні додатки до нього), інструменти комунікації між співробітниками і клієнтами, компонент для організації спільного доступу Sharepoint.

У підсумку можна сказати, що обидві версії мають все необхідне для забезпечення робочого середовища, і є непоганим вибором, якщо ви шукаєте собі пакет Office.


Close Screen
Maria Kholodnitska
Статей: 181
Оцініть статтю:


Дякую за відгук
Рейтинг: 0 з 5 Голосів: 0