0 коментариев
Поделиться статьей:

.online - міжнародний домен вищого рівня, де зареєструвати .online?

Alla Rud 05.04.2021 0 20 на прочтение 4 минут

.online - доменна зона верхнього рівня з універсальним значенням, підійде практично для будь-якого сайту, який хоче стати помітним в Інтернеті. Значення слова online зрозуміло в будь-якій країні світу, тому цей домен особливо буде актуальним для міжнародних сайтів, аудиторія якого розкидана по різних регіонах планети.

Хочете досягти успіху online? Тоді доменне розширення .online вигідно підкреслить вашу присутність в Мережі. Зареєструвати домен .online можна у будь-якого реєстратора доменних імен або хостинг-провайдера, який є партнером реєстратора і надає таку послугу на вигідних умовах. Розглянемо основні переваги універсального і яскравого домену для вашого сайту .online.

online shoppingІсторія доменної зони online

Англійське слово online дуже часто використовується в різних інтернет-термінах, наприклад, online-магазин, online-радіо, online-музика, online-трансляція та інші, тому це слово відомо і успішно застосовується в будь-якій сфері. Через таку популярность терміна і його всесвітньої затребуваності в 2009 році була відкрита ще одна універсальна доменна зона, яка підійде практично для будь-якого сайту в інтернеті. Магазин, блог, форум, соц.мережі, портфоліо, чат - спрямованість роботи вашого сайту не важлива, домен online вигідно підкреслить цілодобову доступність вашого проекту.

.online - це перш за все постійна присутність, доступність, швидкість роботи і універсальність. Немає тематичної або географічної прив'язки. Слово .online легко запам'ятати, написати, і воно завжди вигідно підкреслить переваги в інтернет-середовищі.

Під час карантинних обмежень, коли більшість галузей бізнесу перейшло в онлайн середу, доменне розширення .online, як ніколи, до речі. Перш за все, це для навчальних онлайн ресурсів, тренінгів, онлайн-тренувань, віддалених консультацій різних фахівців, покупок і тд.


Спочатку зона .online була створена для онлайн чатів, перший домен в зоні speak.online після 8 місяців існування був заблокований поліцією США через продажу заборонених речовин.

Крім зони .online є ще і домен на кирилиці .онлайн, який був створений трохи пізніше в 2014 році для реєстрації IDN доменів.

Переваги домену .online

- Миттєва реєстрація після оплати заявки
- Універсальність і практичність доменного розширення
- Легко запам'ятовується і відтворюється
- Молодий домен, в якому багато незайнятих імен для сайтів
- Доступність для реєстрації в будь-якій точці планети
- Впізнаваність на всіх мовах світу
- Мінімальна кількість символів в назві 3, максимальна 63
- Мінімальний термін реєстрації 12 міс., максимальний 60 місяців
- Реєстрація доступна для приватних осіб і організацій
- Допоможе показати вашим клієнтам, що ви завжди на зв'язку і готові допомогти Відмінне рішення для сайтів-чатів, сервісів техпідтримки, сайтів з трансляціями, радіо-проектів, ресурсів онлайн-освіти.

Де зареєструвати домен .online для сайту?

Моментально зареєструвати домен .online може кожен бажаючий у будь-якого реєстратора доменів або у хостинг-компанії, наприклад, у ГіперХост. Ми працюємо більше 10 років і зареєструємо для вас будь-яке доменне ім'я за вигідною ціною відразу після оплати заявки. Домени реєструються на дані користувача, тому при оформленні замовлення обов'язково вкажіть свою контактну інформацію.

Доменне ім'я .online стане відмінним вкладенням в майбутнє і розвиток будь-якого інтернет-ресурсу. Особливо домен .online актуальний, якщо відповідне ім'я сайту вже зайнято в популярних зонах, наприклад, .com, .net, .org, .ua, .ru і інших. Зона .online зможе вигідно підкреслити інтернет присутність вашого сайту. Підібрати вільне ім'я в цій або іншій популярній зоні можна за посиланням на сайті хостинг-провайдера ГіперХост. 

Зареєструвати домен .online


Close Screen
Alla Rud
Статей: 690
Оцените статью:


Спасибо за отзыв
Рейтинг: 0 из 5 Голосов: 0