0 коментариев
Поделиться статьей:

Карти Google отримали понад 100 оновлень. Огляд найважливіших

Alla Rud 05.04.2021 0 29 на прочтение 5 минут

Карти Google отримали ще одне величезне оновлення, в якому з'явилося безліч цікавих функцій. В цілому оновлення містить більше 100 поліпшень, багато з яких засновані на штучному інтелекті і машинному навчанні. Які саме оновлення отримали Google карти?

Перегляд приміщень

Однією з найбільш цікавих функцій, що з'явилися в Google Maps ще в 2019 році, був Live View, який дозволяє використовувати AR, щоб бачити свої напрямки в контексті реального світу. Оновлення надасть Live View в приміщеннях, що є гарною новиною, оскільки вони часто є одними з найбільш незручних місць для навігації.


Принцип той же, але останні досягнення означають, що Карти Google можуть краще визначати висоту і розташування предметів у приміщенні. В результаті внутрішня навігація на базі AR тепер придатна для своїх цілей.

Режим Live View в приміщенні вже доступний на Android і iOS, а маршрути доповненої реальності доступні для ряду торгових центрів в Чикаго, Лонг-Айленді, Лос-Анджелесі, Нью Йорку, Сан-Франциско, Сан-Хосе і Сіетлі. У найближчі місяці він також буде впроваджений в торгових центрах, аеропортах та інших транзитних станціях в Токіо та Цюріху. Інші міста будуть в кінцевому підсумку також додані, але Google не уточнив коли.

Інтегрована погода і якість повітря

На вашому телефоні вже встановлено додаток погоди, але тепер Google впроваджує ці функції в Карти Google. За допомогою шару «Погода» ви зможете побачити поточну і прогнозовану погоду в певній галузі. Тим часом, ще один новий шар розповість вам про якість місцевого повітря.

google maps updates

Обидва рівня будуть покладатися на дані третіх сторін, включаючи The Weather Company, AirNow.gov і Центральна рада по забрудненню. Шар погоди буде доступний по всьому світу, хоча спочатку шар якості повітря буде обмежений Австралією, Індією та США. Інформація про погоду і забруднення повітря буде доступна для Android і iOS, і її розгортання має відбутися «в найближчі місяці».

Екологічні варіанти водіння

Водіння - далеко не самий екологічно безпечний спосіб пересування, якщо тільки ви не використовуєте один з кращих електромобілів, але тепер Карти Google допоможуть вам зробити ваші поїздки максимально екологічними. Частково це пов'язано з новою моделлю маршрутизації, яка оптимізує вашу подорож з точки зору витрат палива, розробленої спільно з Національною лабораторією поновлюваних джерел енергії Міністерства енергетики США.

Як тільки ця нова функція з'явиться, Google Maps автоматично за замовчуванням вибере маршрути з найменшим вуглецевим слідом. Це дасть додатковий бонус у вигляді економії ваших грошей, тому що більш ефективне споживання палива означає, що вам не потрібно буде заправляти бензин так часто.

Нова функція оптимізації маршруту буде запущена на Android і iOS в США в кінці цього року, а за нею піде глобальне розгортання.
В іншому оновленні для драйверів Google Maps також попередить вас, якщо ви прямуєте в зону з низьким рівнем викидів. Таким чином, ви зможете уникати місць, куди заборонено проїзд в автомобілі, позбавляючи вас від зайвих турбот і витрат, пов'язаних з відсутністю автомобіля з нульовим або низьким рівнем викидів. Функція спочатку з'явиться в червні в Німеччині, Нідерландах, Франції, Іспанії і Великобританії.

Новий альтернативний інтерфейс поїздок

Що стосується розвитку, ніщо не може зрівнятися з альтернативними видами транспорту, будь то громадський транспорт, піші прогулянки або їзда на велосипеді. Щоб спростити процес планування поїздки, Google запускає новий інтерфейс маршрутів, який спрощує перемикання між різними маршрутами і варіантами громадського транспорту.

Більш того, Google Карти будуть використовувати машинне навчання, щоб запам'ятовувати, як ви вважаєте за краще пересуватися, віддаючи пріоритет тим варіантам, які ви з більшою ймовірністю будете використовувати. Крім того, перемикання між різними способами пересування не пов'язане з перемиканням різних вкладок на екрані, як це відбувається зараз.

Карти Google також беруть до уваги географічний контекст і просувають популярні системи громадського транспорту, де б ви не знаходилися. Отже, якщо ви перебуваєте в такому місті, як Нью-Йорк або Лондон, ви побачите, що маршрути підземного метро займають більш високе місце в вашому списку способів пересування; ймовірно, те ж саме буде вірно, якщо поблизу є місця для прокату електровелосипедів або скутерів.

Підтримка самовивозу продуктів

Незважаючи на величезну роботу по вакцинації людей, COVID все ще існує. Під час пандемії продуктові магазини та інші роздрібні продавці робили покупки трохи безпечніше, пропонуючи "самовивезення на узбіччі" - і тепер з цим також можуть допомогти Google Maps.
google maps updates 2

Оновлення для Google Maps і Search додасть релевантну інформацію в бізнес-профілі, щоб ви могли бачити, які компанії пропонують самовивезення з узбіччя, а також докладну інформацію про доставку.

Ця додаткова інформація спочатку надійде в профілі Instacart і Albertsons Cos в результатах пошуку в США, але в найближчому майбутньому буде поширюватися на Карти та інші компанії. Після того, як ви розмістите замовлення на самовивезення, ви зможете додати це місце на Карти; додаток повідомить вам, коли пора йти, і повідомить магазину про ваш розрахунковий час прибуття, щоб ваше замовлення було готове, як тільки ви приїдете.
Переклад з сайту tomsguide.com. 


Close Screen
Alla Rud
Статей: 690
Оцените статью:


Спасибо за отзыв
Рейтинг: 5 из 5 Голосов: 1